Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Burcu az once lazerden cıktım kanka yuz cınsel ılıskıye bedel kankaaaa yolunmus tavuk gibiyim suan
Ahaha allah yüzünü güldürsün ya güldürdün bu halimle :) ben genitale lazere gidiyorum her girdiğimde aynı şeyi döylüyoeum buna bile dayanıp ilişkiyi nasıl yapamıyorum diye daha da sinirleniyoru

Canım aparatlarla daha ıyı rahatladıgnı gordun mu kanama olmadıgını kaslarını daha ıyı kontrol ettıgını falan
Canım valla kan gelmemesi beni çok rahatlattı ne yalan söyleyim içerde bir şeyler yolunda gitmiyor diye korku vardı içimde 5 numarada bile baktım çıkınca kan yok dedim tamam bitti bu kanama olayı eşli de denedim geçen gün yarım oldu sonra acı olunca bıraktım hazır değilmişim demek ki aparatlarla devam edeyim dedim bugün aparatları biraz korkarak yaptım aslında hepsi giriyor ama işte neyin korkusu bu bilmem yaptıkça rahatlıcam inşallah bir hafta hedef koydum kendime

Ahaha allah yüzünü güldürsün ya güldürdün bu halimle :) ben genitale lazere gidiyorum her girdiğimde aynı şeyi döylüyoeum buna bile dayanıp ilişkiyi nasıl yapamıyorum diye daha da sinirleniyoru
Halınde bısey yok kanka kendıne gel kızım bak sen vajınısmus falan degılsın ayak yapma artık zamanla hersey rayına oturacak korkma araya zaman gırer yapamam dıye bana da oyle bı hıs geldı dedım sacmalama esınden aylarva uzakta kalanlar var ee ozaman onlar hıc yapamaz alakası yok en tahat oldugun zamanda dene bebegım bak gor nasıl gırcek . Ya dıldo alan var dıldooo (eloooo özür kanka)) hahahahahah sakin olun premsessslerrr

Kanka sen valla gıne yakmıssın ortalığı gırmedıyse gırmedı kanka demekkı cok da ısteklı degılmıssın yapmak ıcın . Alısana kadar spreyle dene
Kanka spreyle denedim zaten ama az mı sıktım uyuşmasını mı beklemedim bilmiyorum ama o ilk sefer gibi olmadı acayip acı hissettim giriş kısmında ama zaten acıdığı an kasıyorum diret daha kötü oluyor. Sprey kaç dk sonra etkisini gösteriyor. Bir de ben sıktıktan sonra hemen dış kısmını yıkadım acaba o yüzden dışı mı uyuşmadı

Ooo kanka hafıkasın Bak şükür kan da yok artık . Farkettın mı acı olunca dedın demekkı kastıgın ıcın acıyor halıyle kanıyor. Aparatlarla bı çraz daha devam et hıc bır sıkıntın yokkk taramalı tufek gıbısın

Sprey uzmanı elisa var online olursa yardımcı olur hatun daha 2. De yarım saat git gel yapıyor maşallahı var

Bence o yuzden cunku gırıs kısmında acı hıssettım dıyosun e gırıs kısmını yıkamıssın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…