Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Burada Vajinusmus sorunu yaşayan tüm arkadaşlara tavsiyem önce zihnimizde gerçekten imkansız olmadığını sevişmenin gayet doğal ve acısız bir şey olduğuna anlatmak inandırmak çevremizde aksi duyduğumuz şeylere inanmamak ve egzersiz yapmanın çok önemli olduğunu bilmemiz gerekiyor..Vajinamızı doğru kullanmayı bilmemiz için

tebrikler!! pozisyon hakkında hangisini önerirsin? ve dördüncü aparatı birleşme olmadan önce çalıştın mı
Yatak ucuna gel. Esin yatagin ucunda ayakta olsin sen ayaklarini omuzlarina at ve popon havada kalirsa popo altiba yastik koy. Ben asla yenecegime inanmadigim icin 4. Aparati da calistim. Cubku penis boyutunda nerdeyse gercege daha yakin oyle diyim. Ama 3. Aparatta da bu hevesle denesem olurmus cunku gercekten boyutun onemi yok bi yerde. BEn 3. Aparati aldiktan sonra kafamda o korkuyi tamamen bitirdim. Cunku korkacak bisey olmadigibi gordum. Benim sorunum cok yavas yavas minik minkm ittiriyordim saniyprdum ki penis hem boyle aparat gibi dimdik ama degil malesef uzun sure bekleyemiyor penis. Bende dedim ki ozaman aparatlarda hizlanirsam peniso de hizli alirim ve yumusamadan o is bitmis olur. Ki penis icerde hafif git gel yapip yada icerde hafif kaldiginda erekte oldugu icin oyle cabuk yumusamiyor. Yani penisi iceri hizli almam gerekiyordu hizli dedigimde en azkndan 3-5 dk icinde. Cunku 1 saatte degil penis keban baraji olsa bosalir iste bilgisizlik ve korku senaryolarimiz malesef bizi bu duruma getirdi. Ama cozumunun maksimum 1 ay olmasi şaka gibi. Hatta 1 hafta . Allahim gercekten kizim olursa ona cinsellik egitimi verecegim. Ogluma da. Bu okullarda ders olarak okutulmali. Herkesin bildigi ama bir o kadar da karanliga gomdugu bir konu. Suan kulagimda “” aaa falanca kisininkizlik zari catlamis patlamis da hastanelik olmus kanlar icinde kalmis” diye eskiden afedersiniz mal gibi inanip yillarca kafamda kurguladigim seyin ne kadwr yalan ne kadar sehir efsanesi olduguna guluyorum. Ama kiziyorum da.

Kimsenin orasi burasi patlamiyor arkadaslar amiyane tabirle anlatiyorum ozur dileyerek kimseye Kol kadar bisey girmiyor. Kimse kilitli kalip acile kaldirilmiyor bizi yillarca kirli bilincaltindaki masallarla kandirdilar. Evlilik cinsellik yararli faydali olmasa islam dininde de onerilen bisey olmazdi. Evlenin yuva kurun denmezdi. Cinsellik yasayan kadinlara gore yasamayan kadinlarda meme kanseri ve daha bircok kadin hastaliklarinin gorulme olasiligin daha fazla oldugubu biliyot muydunuz.
Allahin verdigi bunyemiz icin faydali bri nimet bu.
Ben hicbir konuda umutsuzluga kapilan bir insan degildim. O yalan yanlis hikayeler, o insanlarin anlattiklari amerikan aksiyon filmlerinden hallice sahneleri yuzunden 1.5 yil bu derdi cektim ve hayatimda belkide ilk defa umutsuzluk olarak dibe vurdum. Ama cozumu o kadar basitmis ki.

Inanin ki toplum bizim cinsel hayatimiza kadar girebiliyormus ki bu cok korkunc . Sizi temin ederim ki oyle birsey yok. Aci yok kan bile yok. O gordugunuz kucuk delik sizi yaniltmasin. Penis oraya dokundugu an o organi icine alacak vaziyet aliyor.

Aparatlar kizlar, ah onlar varya onlarrr. Bin doktora bedeller

Aparat sipariş ediyorum o zamansaa

çok teşekkür ederim. ben 4. aparatı alabiliyorum ama eşli denemeye tam geçemedik. misyoner biraz zor oldu, eşimle boy ve kilo farkı iki katından fazla o dediğin pozisyonda denemek lazım belki öyle daha rahat olur

Tebrik ederim canım benim 1.bucuk yıl bekleyen biri gibi değildin hiç gerçekten çok güzel bi şekilde başardın üstelik spreysiz cesaretine de hayran kaldım helal olsun sana tebrik ederim inşallah bizde başarabiliriz bende gözümü kapatmayı düşünüyorum

çok teşekkür ederim. ben 4. aparatı alabiliyorum ama eşli denemeye tam geçemedik. misyoner biraz zor oldu, eşimle boy ve kilo farkı iki katından fazla o dediğin pozisyonda denemek lazım belki öyle daha rahat olur
Canımm 4. Aparatı bende alıyordum ama dıger uc aparat gibi gıt gel yapmadan , kolayca almadan - bundan kastım kısa surede- eslı denedım olmadı. Uzun surdugu ıcın almam penıs yumusuyor boy kılo konusuna gelınce kanka alakası yok benım boyum 1.58 esım 1.88 yanı yanı hayal et ve gul oyuzden hıc bunları dusunme oyle olsa herkes kendı boy ve kılosuna uygun olanlarla cınsellık yasayabılırdı. Hatta bız sanslıyız cunku mınnak oldugımız ıcın sanırım erkekler daha rahat olabılıyor en azından benım esım oyle dıyor mıyoner de yapabılırsın popo altına yastık koy ama ben yatak ucunda cok rahat ettım oyuzden tavsıye edıyorum

Basarırsın hepımız burdayız destekcınız olarak. Kanka yemın ederım sınek ısırıgına aglayan bırıyım derken abartmıyorum canım cok tatlı. Ama aparatlarla egzersızlerle acımadıgını gordum neden yalandan aglıyım kı

Ben hiç hızlı yapmadım yavas yapıyorum ve cok zaman alıyo acaba o mu hatam bi de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…