Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kesinlikle sonsuza dek surmuyor. Biz erteledik hende bosu bosuna. Agri yok . Kizlar yemible kandirmislar bizi son aparati 1-2 dk icinde alacak seviyeye gelin sonra gorursinuz nasil kolayca oluyor
Ben son aparatı çok uzun surede yapıyorum belkide sorunum bu beynimi ikna etmem çok uzun suruyo eşimdede böyle yapınca eşim bi sure sonra aparat olmadığı için ben gidiyorum diyo

Kesinlikle sonsuza dek surmuyor. Biz erteledik hende bosu bosuna. Agri yok . Kizlar yemible kandirmislar bizi son aparati 1-2 dk icinde alacak seviyeye gelin sonra gorursinuz nasil kolayca oluyor
Zaten kadınlar sırf korkutup bi şey yapamaz hale getirmek için hikayeler analtıyorlar sonrada yapamıyoruz evlenince

Ben son aparatı çok uzun surede yapıyorum belkide sorunum bu beynimi ikna etmem çok uzun suruyo eşimdede böyle yapınca eşim bi sure sonra aparat olmadığı için ben gidiyorum diyo
Cok dusunme. Ben gece yarisi esim uyuduktan sonra egzersiz yapiyordum tuhaf geliyordu ona . Kizlar cabalayip basarilmayacak hicbirsey yok.

Canım msj yerini açayım kuzum yaptım şimdi ama spreysiz alışkın değilim spreysiz yaptım ilk girişte birazcık yanma oluyor peniste daha fazla yanma olur mu ki
Hayir spreyi cikar kafandan vajinan zaten penisi alacak duzeyde tasarlandi. Spreysiz cok rahst yaparsin. Normal olan penisin vajinaya degdigi an vajinanin acilmaso biz yaradilisimiza karsi geliyoriz sadece beynimizdeki kurgularla. Aslinda o kadar gucluyuz ki beynimize hukmedicez. Sprey olmadan da kabullendit beynine . Tek yapman gereken aparato vajen girisine getir.uzunca nefes al karnini sisirerek.sonra uzunca verirken gevsedigibi hisset cisini yaparkenki gibi gevse birak yani hicbirsey olmuyor korkma. Verdigin nefes ve kendini gevsetmenle betaber aparati ittir cuk diye giriuor basi devaminda ayni sekilde nefes alip vererek kaslarini cis yapar gibi gevseterek minik minik ittir. Orda ne bir duvar ne bir engel hicbiseu yok. Duvar bizim beunimizde onu da yikacaksin kendin goreceksin zamanla

Denedim ama sana ozel mesaj atilmiyor
Spreysiz denemeyede alıştıra
Benim sorunum ilk girişte girişte zorlanıyorum ben elim varmıyor 4. Dilatorde yapmaya yapıyorum ama çok zaman alıyor

Canım msj yerini açayım kuzum yaptım şimdi ama spreysiz alışkın değilim spreysiz yaptım ilk girişte birazcık yanma oluyor peniste daha fazla yanma olur mu ki
spreye alısıyorsun sonra ben locanest almıştım doğum sonrası vajınaya dikiş için kullanılıyormus demekki zararlı bişi, değil diye dusundum sonra acı gectı:)

ve cıdden sprey hıc ıse yaramıyor. tırnak batırınca hissettim mesela öyle bir uyuşukluk falan yok yani.
Yok canım aşırı yogun bi uyuşma feğil bana spreyin faydası şu oldu ordaki kaslar spreyi sıkınca sanki kendini salıyodu 3 kere spreyle 3 parmak yaptım sonrada bi baktım sprey sıkmasamda artık 3 parmak giriyodu

kızlar Ayşe Duman hoca var kadın doğum doktoru. Youtube videoları çok güzel izleyin derim. beni cidden çok rahatlatan bir doktor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…