Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

evet canım emla ile başaranların sayısı oldukça fazla. emlanın verdiği cesaret, getirdiği başarı tartışmasız.hemen bırakanda var bırakmakta çok zorlananda hatta kocası artık kullanma diye kızınca ondan gizli gizli sürende var. dediğin gibi çok zorlananlar için ideal bir çözüm. bende iyiki kullanmamışım demiştim herkeste böyle diyebilsin isterim.
zaten sürünce yakıyomuş boşuboşuna yanma sızısı çekmeyin sürmeden yapınca yanmıyo desem özendirmiş olurmuyum acaba bayanssulusmile

kesinlikle sana katılıyorumkaydirigubbakcemile5
aslında emla bana göre sadece cesaret veriyo ...
zaten ilişki yaşadığındada yanma v.s olmuyoki
emlanın bide yakma etkisi varmış
bende iyiki kullanmamışım diyorum...
herşeyden önce cesaret:hooray:
emlasızda yapılabileceğinin bilinmesi gerekiyor sanırım
bu arada keşke herkes özense...:roflol::roflol:

:nazar::nazar::nazar:Kızlaaaarr bende BAŞARDIIIIMM...:nazar::nazar::nazar:
:sm_cool: :lepi: hihoyyyt:teytey:​
Hala inanamıyorum yaa...Eşim dedi oldu işte daha niye inanmıyorsun.Ben hep egzersizlerimi aynayla yapardım aldı,gösterdi valla olmuş...Emladan dolayı hafif yanma var,onun dışında bişey yok çok şükür..Yalnız eşim rötarlı pre... almış 10 dklık ilişki oldu mu yarım saat...?Ama eşim çok mutlu,bunu görmek çok güzel..Tabi bende çok mutluyum..
Herşey sizin yardımınızla oldu,Allah hepinizden razı olsun,ne muradınız varsa versin inşallah.
Bahar,derin,elifnil,bocuss,izmit_1982,helpless,zerr,venüsten,aslıcanım,yaren,pamuk,ka_der,hayat_acil,aypar,crescent ve şuan burda olmayan ece111 ayy aklıma gelmeyen unuttuğum arkadaşlar varsa hepsine...Sorduğum sorulara sabırla cevap veren ve beni yönlendiren,bana destek veren tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim...opuyorumnanaktan :enbuyukkk:

Son düzenleme:
işten o kadar yorgun geliyorum ki egzersiz bile yapamıyorum...ancak yemk-çay-meyve faslı oluyor...o kadar yani...bazen çay içerken bile uyuduğum oluyor...eşim yatağa götürüyor :))

çok tembelim çok...

halbuki ilk egzersize başladığımda işaret parmağını zorlanmadan almıştım...çok hevesliydim, 1 haftaya yenerim derken 1,5 ay geçti :KK43:(((((

hiç bu kadar tembel bir yapım yok ama bu durum beni çok miskinleştirdi...
belki de bahane üretiyor beynim-erteliyor...

nasıl başardın anlatır mısın? emla kullanıcam diyodun kullandın mı?

Rabbim bundan sonrası çok daha güzel-daha sağlıklı bir c_ _ _ _l hayat nasip etsin...

bana da cesaret versin :))

Hala inanamıyorum yaa...Eşim dedi oldu işte daha niye inanmıyorsun.Ben hep egzersizlerimi aynayla yapardım aldı,gösterdi valla olmuş...Emladan dolayı hafif yanma var,onun dışında bişey yok çok şükür..Yalnız eşim rötarlı pre... almış 10 dklık ilişki oldu mu yarım saat...?Ama eşim çok mutlu,bunu görmek çok güzel..Tabi bende çok mutluyum..
Herşey sizin yardımınızla oldu,Allah hepinizden razı olsun,ne muradınız varsa versin inşallah.
Bahar,derin,elifnil,bocuss,izmit_1982,helpless,zerr,venüsten,aslıcanım,yaren,pamuk,ka_der,hayat_acil,aypar,crescent ve şuan burda olmayan ece111 ayy aklıma gelmeyen unuttuğum arkadaşlar varsa hepsine...Sorduğum sorulara sabırla cevap veren ve beni yönlendiren,bana destek veren tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim...opuyorumnanaktan :enbuyukkk:

Nazlicim tebrikkk ediyorum,,bitirmissin olayi,,super,,mutlulugun daim olsun :nazar: :nazar: :lepi: :lepi:

işten o kadar yorgun geliyorum ki egzersiz bile yapamıyorum...ancak yemk-çay-meyve faslı oluyor...o kadar yani...bazen çay içerken bile uyuduğum oluyor...eşim yatağa götürüyor :))

çok tembelim çok...

halbuki ilk egzersize başladığımda işaret parmağını zorlanmadan almıştım...çok hevesliydim, 1 haftaya yenerim derken 1,5 ay geçti :KK43:(((((

hiç bu kadar tembel bir yapım yok ama bu durum beni çok miskinleştirdi...
belki de bahane üretiyor beynim-erteliyor...

nasıl başardın anlatır mısın? emla kullanıcam diyodun kullandın mı?

Rabbim bundan sonrası çok daha güzel-daha sağlıklı bir c_ _ _ _l hayat nasip etsin...

bana da cesaret versin :))

Canim selam,,calistigin icin haftaici yorgun oluyorsan,,zorlaniyosan haftasonlari egzersiz yapmani tavsiye ederim,,
Eger ertelersen o 1,5 ay Allah korusun 1.5 yil bile olur..zamanin nasil gectigini bile anlamazsin..ertelenmis gitmis zaman olur sadece elinde..
Yani benim resmen oyle oldu..dusunuyorum simdi nasil gitmis o 2 yil,, siteye gecen sene kasim ayinda uye olmusum..bu siteyle tanismam 27 kasim mis yani..dusun bu siteyi buldugum halde bugun yarin derken parmak egzersizimi yapsam dilatormu alsam yoksa vaginal botoks mi yaptirsam diye bahaneler dusunurken ,,gerci bizim tr ye gidip gelme aileler yaninda 1 kac ay kalma durumlarimizda olmustu ,,birde benim ilk gelmemden dolayi ulke degisikliginden dolayi ilk zamanlar uzaklik,,kultur farkliligi gibi alisma sureclerim olmustu,,zaman ucmus gitmis ben daha yeni yendim...ve daha alisma surecim var onumde....ama ertelemeseydim coktan yenmis ve alisma surecimi bile atlatmis olabilirdim simdiye kadar..ama tabi bunada sukurler olsun..
Yani dicegim canim erteleme..erteletmesine izin verme..hafta sonlari 2 gun egzersiz yap..sonra diger hafta sonu yie 2 gun yaparsin..en fazla 1 ayda biter bu is..hii zaten haftasonunda da gunun tamamini egzersize ayirmana gerek yok..sadece 2 saat ayirsan yeter bence..Kolaylik dilerim sana..Allahim yardimcin olsun..

canım tebriklerrrrr:lepi::lepi:

bundan önce bi kere kullanmıştım ama çok az sürmüştüm.nohut tanesi kadar az sürmüştüm 5 dk yanma oldu geçmişti.ama bugün biraz daha fazla sürdüm.yanma oldu yine 5 dk sonra geçti.dediğim gibi ilişkiden sonra tekrar başladı yanma.bakalım emlayı azaltayım belki olmaz böyle.
canım benım tebrıke derım ...o anlatıgının aynısı bendede oldu sabah ıse gelmıstım ve oturamıyordum olsunnn hepsı gectı gıttıııı..mtuluklar canım benım

canım bıtaenm kız muthıs haberle aldım sabah sabah ...tebrık edıyorum cnaı gonulden mutluugn sonsuz olsun ıhslahhhh ...su ankı hısserını bılyıorum benım yendııgmın yarınsı gunu yuuzmde anlamsız bı gulumseme vardı sureklı :))kaydirigubbakcemile5:enbuyukkk:

herkese günaydın kızlar...
bu hafta izinliyim...ben de kpss mağdurlarındanım(malum kopya olayı yüzünden) 31 Ekim'de tekrar Eğitim Bilimleri sınavı var onun için bu haftayı izin aldım...ders çalışıcam :KK43:(

Yani dicegim canim erteleme..erteletmesine izin verme..hafta sonlari 2 gun egzersiz yap..sonra diger hafta sonu yie 2 gun yaparsin..en fazla 1 ayda biter bu is..hii zaten haftasonunda da gunun tamamini egzersize ayirmana gerek yok..sadece 2 saat ayirsan yeter bence..Kolaylik dilerim sana..Allahim yardimcin olsun..
[/COLOR][/QUOTE]

evet yorgun oluyorum ama bu bahane değil biliyorum...düşünüyorum da böyle bi durumum olmasa sanki ilişki yaşamıyacakmıyım eşimle yorgun bile olsam, belki ben isticem :eek:

bu hafta evdeyken yapıcam egzersiz , söz verdim kendime...

Canım tebrikler ben sana dedim sen zaten başardın diye :nazar:
Allah bir daha yaşatmasın, darısı tüm vajili arkadaşlara...

kızlar bişey sormak istiyorum...önceden yazdıklarımı bilmem okuyanınız var mı? benim durumum şöyle(tekrar hatırlatmak istiyorum yardım ve yorumlarınız daha kolay olur) 1 yıllık evliyim...bizim ilk gece 4 denememiz oldu ve ben her seferinde o acıya dayanamadım, halbuki biliyodum bi 3-5 sn daha dişimi sıksam olacak ama sıkamadım işte(çok pişmanım keşke dayansaydım) aslında çok güçlü bir yapım vardır, yani canım öyle pek tatlı-narin değildir ama ne bileyim dayanamadım... bi de severek evlendik biz ee tabi eşime de nazım geçti, canımın yandığını görünce o da zaten devam etmedi-edemedi daha doğrusu...işte ilkgeceden 4 gün sonra tekrar denedik ucu girdi biraz, pembemsi-kemik rengi gibi bişey de geldi hatta ama yine o malum acıya dayanamadım 3-5 sn :KK43:((

sonra bu siteyi buldum ağustos ayında, ilk sayfadan itibaren okudum, benim bazılarından farkım: oraya bişey girme korkusu yok bende, sadece o acıya dayanamadım...ece111 sen vajili değilsin diye yorum yazmıştı hatta...
bilmiyorum belki de değilim ama ertelediğim kesin çözümü bile bile...

burda yazılanları okuyunca bende egzersizlere başlıyayım dedim hani orayı açarsam acı olmaz filan diye...ve işaret parmağımı hiçbişey olmadan-kayganlaştırıcısız 2. boğuma kadar almıştım, içinde hareket filan da ettiriyodum,git-gel de yapabiliyodum... o zaman kendime o kadar güvenim geldi ki 3-5 güne en fazla 1 haftada yenerim diyodum...

sonra araya bayram girdi, memleketten gelenler, regl.... erteledi yani...

ne yapıcam? durumum nedir? nerden başlasam? hiç bilmiyorum...

canım tebrikler inan hergün neti açtığımda senin başarcam yazmanı görmeyi umut ediyordum çokkk çokk sevindim allah mutluluğunu bozmasın canım....hihoyyyt

burda yazılanları okuyunca bende egzersizlere başlıyayım dedim hani orayı açarsam acı olmaz filan diye...ve işaret parmağımı hiçbişey olmadan-kayganlaştırıcısız 2. boğuma kadar almıştım, içinde hareket filan da ettiriyodum,git-gel de yapabiliyodum... o zaman kendime o kadar güvenim geldi ki 3-5 güne en fazla 1 haftada yenerim diyodum...

sonra araya bayram girdi, memleketten gelenler, regl.... erteledi yani...

ne yapıcam? durumum nedir? nerden başlasam? hiç bilmiyorum...
bence durumun hıc de kotu degıl ..en azından parmagı yapabılıyosun ...veeee yapmak gerek sımdı su parmagını alabılıyousun ıcıne hemen emla teymın edıyosun eczanelerde satılıyo emlayı parmagına bıraz alıp ıyıce ıcerıye suruyoruz yanı ısaret parmagınn yepsını yapıp ıc kısma ..ve uyusyor sonra pe... dnemesı ınan hıc anlamıycakısn bıels adece baskı oluyo gırdııgnı hıssedıyosun ama acı yok

merhabalar bende çok korkak biri oldum. ama emla kremi aldım onla deniyecem artık ne yapayım. nasıl kullanıcam peki fındık büyüklüğünde alıp içine mi sürecem ne kadar zamanda uyuşuyo bir saat de mi. ama aslında çok iyi bir şey değil çünkü his olmaz robot gibi galiba.

merhabalar bende çok korkak biri oldum. ama emla kremi aldım onla deniyecem artık ne yapayım. nasıl kullanıcam peki fındık büyüklüğünde alıp içine mi sürecem ne kadar zamanda uyuşuyo bir saat de mi. ama aslında çok iyi bir şey değil çünkü his olmaz robot gibi galiba.
evet ıc kısma sureceksın nohut kadar yetrelıdır ama ıce surmen ıcın parmak egzersızı yapman gerek cunku parmakla ıcerı surceksın...uyusmak ıcın bı 5 dakka yeterlı
1 saat degıl zaten 1 saatte etkısı gecmıs oluyor...evet hıssıslık oluyor ama ılk dneme ıcın hıc kotu degıl ..alısmak ııcn cok ıyı bı sey

X