Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Dalin bebek yağı kullandım
Este cream var rahatlatıcı vajinaya apartı başlamadan önce sürebilirsin apartada kayganlaştjrıcı bide nefes egzersiziyle birlikte yavaş yavaş ilerlet apartı başarırsın azda olsa girmiş ben hiç yapamamıştım kendim

İyi geceler hanımlar, biz seçilmiş insanlarız:))
Şaka şaka, gerçekten çok üzgünüm, ben bu hastalığı nasıl yenerim.
Merhaba canım geçmiş yazıları oku başarı önce kendine inanmakla başlıyor sonra da ezgersiz aparat calısması yapınca da kolay olduğunu görüyorsun zamanla tüm önyargıların kırılmış oluyo calısmaları yapmadan olmuyo malesef

Egzersiz calısması ile cinsel birleşme anında kaslarımızı doğru kullanmayı öğreniyoruz hiç acı olmuyo bu yüzden ,zevk almaya bile başlıyorsun zamanla

Zorlanmadan yapana kadar eşli denememeni öneririm ben 3 parmak rahat yaptığımda eşli deneyip o şekilde başarmıştım

herkese çok selamlar. diliyorum herkes sağlıklıdır uzunca zamandır giriş yapmamıstım. yılların vajinismuslusu olarak yarım yamalak ilişkiye girmeyi başarmıştım ama aparatları tamamen yapamıyordum .en son muayene korkusundan aparatları çalısmamı tavsiye eden harika insanlar olmuştu. yahu hakikaten aparatları algılayan kas hafızası artık ona gerçekten tepki vermiyormuş inanılmaz ya. emlasız kremsiz 4, boyuta kadar her gün artık çalısıyorum. gerçekten inanılmaz. asla yapamam diye düşündüğüm şey şu an farkına varmıyorum girerken. Fakat önümüzde ki hafta muayenem var. şimdi sıra spekulum derdini çözmekte :) . ama sanıyorum 4. boyut aparat ile aynıdır diye düşünüyorum halen muayenede çok rahat değilim bacaklarımı açıyor olmak hala beni irite ediyor doktordayken. Sprekulum deneyimi olan arkadaşların bana rahatlatıcı sözleri varmıdır merak ettim. çok sevgilerimle herkese

Öncelikle tebrik ederim Harika bir ilerleme Tedavim boyunca hem kendi doktorumda hem de sonrasında muayene için gittiğim doktorda yani defaatle hem vajinal ultrason hem de spekulumla muayene oldum. Spekulum ve vajinal ultrason muayenesi bence aparattan bile daha kolay. Aparatta yaptığın gibi kendini gevsettiginde neredeyse hiçbir şey hissetmeyeceksin, zaten doktor hem spekulum hem de vajinal ultrasona bolca jel sürecek. Benim deneyimledigim his sanki sağ elimin bir parmağıyla sol elimin üzerine çok minik dokunuyormusum gibiydi. O kadar bir şey hissettim. Hiç ama hiç korkulacak bir durum değil. Spekulum benim calsitigim aparattan dördüncü boyuyla üçüncü boyu arasındaydi, vajinal ultrason üçüncü boy kadar ancak vardı. Sen zaten tüm boyları yapabiliyorsun, emin ol "Bu muymus yani" diyeceksin.

Çok çok teşekkür ederim bunu kafama yazarak gideceğim aparatlar içinde bakış açım aynı böyleydi şimdi bazen gerçekten inanamıyorum . Gerçekten inanamıyorum . Dilerim muayenemde çok çabuk ve dediğiniz gibi minicik bir hisle geçer. Hep burada okuyordum 4. Boy aparat nasıl giriyor ya diye vallahi oluyormus egzersiz çok önemliymiş hakikaten . Desteğinizi için çok teşekkürler ediyorum var olun

Kızlar bende aparatların ilk ikisini alabildim içime çok mutluyum alamam edemem derken ilk ikisi oldu lakin 3ü bir deneyeyim derken epey zorlandım bıraktım
Oo çok iyi basarmissin sen bu işi yaparken herhengi bir uyuşturucu etkisi olan sprey Krem kullaniyor musun eğer kullanmadiysan 3 4 . Aparatı onlarla yapabilirsin daha kolay olur

Kızlar ben vajinusmusu atşatalı 3 ay oldu ama hala daha sızı var ve bir erteleme hastalığı oldu bende ilişkiye girerken hep erteliyorum ne yapmam lazım ?

Nedrn kürtaj oldunuz sizin gibi bir durumdayım kürtj olmak istiyorum ama kızlık zarın duruyor demişlerdi öyle bir ihtimal varsa kürtaj yapamalarsa diye tedirgin oluyorum

Kızlar bende aparatların ilk ikisini alabildim içime çok mutluyum alamam edemem derken ilk ikisi oldu lakin 3ü bir deneyeyim derken epey zorlandım bıraktım
Harika haber ben kendi ilerlememden şöyle bir sistem uyguladım. Amaç kasa hafızayı öğretmek olduğu için ilk baslarda pozisyonu ayarlayamıyordum yatar pozisyonda ayakta calıstım bir süre çünkü ayakta yolu kolay buluyordum sonra bir baktım ayakta calısmalardan kas tepki vermiyor aaa kasmıyor sonra bir ayakta bir yatarak çalıştım sonra tamamen yatarak çalısmaya geçtim bu zaman zarfında da kaslarım kendini sıkmamaya alışmıştı

Ne gibi bı sizi girişte mi oluyor
Evet doktorla aşmıştım ben vajinusmusu ,bana kegel egzersizi yap vs demedi ve ben kendim elimle penisi sokuyorum sızı oluyor yarı sokuyorum yarım saniye bekliyorum sonra yarı daha sokuyorum tam içine girincede eşime bir dakika bekle diyorum yani hiç verimli değil hala eğitimde gibiyim

Hım ben de aylardır bundurumdayim tam verimli bı ilişki yaşayamadım henüz bı ara girişte acı oluyordu yaraya tuz basar gibi bı acı enfeksiyondan ötürü oluyirmus 3 4 güne gecmisti dedim acaba öyle birşeyse enfeksiyondur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…