Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Öyle ama yinede yapamayabilen vardır belkide doktordada olsan tabiki denesin bende denemeden gitmedimki sakinleştiriciler fln neler kullandım olur mu ki diye çaresizlik apartlada uğraştım başaramadım başaramazsa son çare o ama sadece çok zamn kaybetmesin zaman geçtikçe pskolji daha çok bozuluyo çünkü çok zor

Ben bişey sorucam buraya yazıyosunuz ya bana bildirim gelmiyo o zil gibi şeye bildirimler gelmiyomuydu

Evet orası öyle

Canım burada geçmiş mesajları okuyarak arkadaşlarımızın evde kendi kendine nasıl yendiğini görüp öğrenebilirsin. Ama sen de biliyorsun ki vajinismus kendi kendine bekleyerek geçen bir durum değil mutlaka egzersiz yapmak gerekiyor. Ya parmak ya da aparat, hangisi senin için daha kolay olursa öyle ilerlemen lazım. Parmak beni de aşırı derecede rahatsız etmişti. Aparat daha kolay bence. Ben doktorla yendim. Geçmiş sayfalarda evde aparatla kendi kendine yenen arkadaşların notları var. Muhakkak oku ve zihnen kendini egzersizlere hazırla. Yüzde yüz çözümü olan bir durumu erteleme

Aparata cesaretim yok
Aparata cesaretim yok deme al bir an önce apart parmaktan daha iyidir o bence penise benzer daha rahat edersin kayganlaştırıcı vajina için krem al yapmadan önce içine az sür rahatlatır este cream vermişti bana doktor hala onu kullanırım ilişkiden önce vajinaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…