Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ben senin yendim mesajını görünce bir de iyice gaza geldim dedim bugün ben de deneyeyim
Aynen burda ki yendimmm mesajları insanı iyice gaza getiriyor ona bende katılıyorum
Kesinlikle katılıyorum ama şu serbest bırakma işini nasıl yapacağım acaba onu bilmiyorum nefes egzersizlerini hem öncesinde hem dneeme yaparken devamlı yaptığım birşey ıkınma hakeza ama işte ne bileyim

Şimdi ben konuşunca bazı arkadaşlar tepki gösterebilir o işler öyle kolay olmuyor diye ama emin olun benim de bir ilkim vardı,benim de ilk gecem oldu,ben de yaşadım, şöyle bir düşünceyi savunuyorum kızlar; eşimle ten tene yakın temasla,onun sıcaklığıyla birleşmek varken neden yabancı bir cisimle veya parmağımla deneyeyim ki. Tamamen kendinizi serbest bırakmakla alakalı. Bunun altına imzamı atarım. Kasarsanız iğne bile girmez vücudunuza Kastığınız için eşiniz bir duvar varmış hissine kapılacak. O duvarı aşamadığı için olmuyor. Bu sırada da sizin canınız yanıyor. Duvar dediğimiz sizin kaslarınız

Egzersizlerle ilgili lutfen bana yardimci olurmusunuz egzersizlerle ilgili bilgim yok(
Nefes egzersizi ; 7 saniye boyunca nefesini al karin bolgen sisecek göğsün değil 7 saniye boyunca tut 7 saniyede de ver mum üfler gibi (bunu aparat yada parmak egzersizine başlamadan önce 7 8 kere yap bedeninde hafiflik hissedeceksin ) sonrasinda burada bı kismimiz dilator seti yardımıyla bir kismimizda parmak yardımıyla egzersiz yapıyoruz orayı daha esnek hale getirip eşli denemeler yapıyoruz

Sen bu durumu hiç yaşadın mı bacım

Öncelikle bu durumu yaşamadığınız belli. Aparatlar o korkuyu yenmek adına. Ben de aparatlar sayesinde yendim vücudumu tanıyarak. Bu durumu yaşayanlar bilir ki bir korku olur çok canı yanacak diye sizin gibi sıcaklığa hemen bırakamaz kendini. Size kolay gelen başkasına zor gelebilir.

Canım bu işi bu kadar kolay atlatmana gerçekten çok sevindim ama emin ol bizim durumumuz senden çok farklı. Bizde isteriz oraya bisey sokmadan eşle yapmayı. Ben ve benim gibi birçok arkadaşım senin gibi eşiyle defalarca denedi ama yapamadi. Ne yazık ki bu işin çözümü parmak ya da dilator egzersizi. Deneye deneye başarırsın diyerek bilmeden bazı arkadaslarimizin egzersierini yapmalarina engel olabilir onlara zaman kaybettirebilirsin.

Kasmamak diyorsunuz kasmamak insanın elinde olmuyor egzersizlerle kendini alıştırıyor ve sonrasında kasmıyor. Vücudunu tanıyor aparatlar ile. Doktorlar da zaten aparatları kullanıyor.

Sen bu durumu hiç yaşadın mı bacım
Herhalde yaşadım hepimizin bir ilki var kızlar tabi ki de. 1 sene önce evlendim ve düğüne son 1 hafta kala bende stresi başladı. Düğün gecesi artık düğün bitmek üzere saat 11 oldu bana daha çok stres geldi. 3 gün yapamadım hep az az ilerledik. Artık ben yapamicam diye oturup ağladım. Ama tamamen kendimi kasmamla alakalı olduğunu idrak ettim 3.gün sonunda.
Canımı yakan eşim değil benmişim.
Sizce yaşamadığım bir konuda size nasıl yardımcı olabilirim istiyorum ki hepiniz üstesinden gelsin
İçtenlikle yardımcı olmaya çalışıyorum akıl vermiyorum yanlış anlamayın

Buraya girip mesajları okuyup birşeyler yazma ekmeğinde bulunuyorsunuz bu eminim ki hepimizi mutlu ediyor yanlız işte basit olduğunu çok buyuk birşey olmadığını bilip idrak edip yapamamak kasmak elde olan birşey değil elimde olsa neden bu işkenceyi kendime yapayım

İyi niyetinden şüphemiz yok

Ben burada kimseye zaman kaybettirmek için yazmadım. Aksine destek olmaya çalışıyorum. Eşinizle ten tene temas halinde olmak varken sadece size bir yabancı olan Dilatöre kendinizi bağlamamanız gerektiği düşüncesindeyim. Eşlerimiz bize daha merhametli ve daha aşkla yaklaşıyor. Tabi ki deneye deneye başaracağız. Bu cümlemde ne gibi bir yanlışlık var ki. Dilatör ile de deneye deneye yapmayacak mısınız.
Ben ayrıca kolay atlatmadım onu nereden çıkardınız
Herkes yaşadığını bilir.
Ben 3 günde başardım diye sizden daha az veya daha çok acı duymadım.
İstisnasız her genç kızı bu stres gelir bulur. Atlatamayan biri olarak size korku verip yapamadığımı söylemektense,atlatan biri olarak o kadar da kötü birşey olmadığını söyleyerek cesaret vermeye geldim bu başlığa. İyilik ve destek için yazmıştım kızlar. Kusura bakmayın hayırlı akşamlar

Canım iyi niyetinden şüphem yok. Anlatmak istediğim bizim durumumuz senden farklı ben 2 ay boyunca defalarca denedim yapamadım. Ama parmak calistigimdan beri kendime güvenim geldi oraya bisey girebileceğine inandım. Keşke senin gibi olsaydim bunlara gerek kalmasaydı. Parmak sokmak cesaret isteyen birsey başlarken özellikle. Burda bunu yapmak için birbirimize cesaret verelim. Benim gibiler için emin ol deneyerek bi yere varilmiyor.

Parmak çok cesaret veriyor gerçekten

Valla bana hiç kolay gelmedi onu nereden çıkardınız anlamadım. Destek olmaya gelmiştim ama iyi yapmadım sanırım. Hayırlı akşamlar

Bana özelden acılarınızı zorluğunu yazarak mi destek oldunuz ???????????
Ay yemin ederim öyle birşey vurgulamak istemedin yablış anladınız Kızlar hiçbirinizi tanımıyorum ve Allah biliyor ki destek olmak adına girdim bu başlığa. Kime niye zararım dokunsun isterim Allah aşkına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…