Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ayy çok sevindim canım tebrik ediyorum inşallah darısı diğer arkadaşlara 🙏🌸 nasıl hissediyorsun sende bumuymuş gerçekten dedin mi 😂
Canım ben kendimi kastım o yüzden birazcık acıdı ama ilk ilişki tam olarak bugün gerçekleşti iki aylık evliyim ama iki dakikalık birşey gerçekten bu muymuş oh beee 😂😂😂

Kızlar biz daha yeni işten geldik tam hazırlandım deniyicem bir yorgunluk ayy böyle üstümdende yük kalktı kendimi nasıl yorgun hissediyorum bugün eşli denemeyi yapmayı düşünmüyorum ama bir gün ara vericem diyede içim huzursuz 😔
Olsun canım yarın yaparsın sıkıntı değil sonuçta yendin ve bir ömür boyu daha berabersiniz😘
Allah'a şükürler olsun kızlar, ben yendiiiimmmm 🥰💗
Süpersiiinn tebrikler😍😍
Kızlar ben 4. Aparatı az önce yine çalıştım rahat oluyor , denemeye gidiyorum bana dua edin lütfen🌸 Ben de yeneyim şunu artık🙏🏻
Güzel haberini bekliyorummm

Wemcainle mi yendiniz? Anlatabilir misiniz ?
Evet canim onunla yendim tabiki anlatıyım inşallah bir faydam dokunur.
Öncelikle spreyi parmağıma 6-7 defa sıktım sonra vajene aldım ittim itebildiğim kadar bir dk boyunca bekledim. Biraz yakıyor ama sonra geçiyor, sonrasında ön sevişmeye geçip biraz daha uyuşmasını bekledim. Kalça altına yastık koydum ve kayganlastirici sürdüm girişe hem kendime hem eşime sonrasinda bacaklarımı olabildiğince açtım önce biraz elimle girişe masaj yaptım sonra pnsi tutup yerleştirdim ve eşime düz bir şekilde değilde aşagi doğru itmesini söyledim sonrasında tam olarak girdi ve bıraktık çünkü yanma oldu sonra baktım kırmızılık var bir avuç içi kadar sonrasında durdu. Bir iki saat oluyor biraz yanma var ama geçmeye başladı ben yine kastigim için canim acidi ama kesinlikle sprey çok işe yaradı eşimi normalde girişe değdikten hemen sonra iterdim ama bu defa öyle olmadi tamamen girdi, ve kanama gerçekleşti oda ben çok kastigim için ama gerçekten kasmadiktan sonra kanamanin çok olacağına asla düşünmüyorum çünkü sandığımız kadar dehşet bir acı degilmiş 💕

Evet canim onunla yendim tabiki anlatıyım inşallah bir faydam dokunur.
Öncelikle spreyi parmağıma 6-7 defa sıktım sonra vajene aldım ittim itebildiğim kadar bir dk boyunca bekledim. Biraz yakıyor ama sonra geçiyor, sonrasında ön sevişmeye geçip biraz daha uyuşmasını bekledim. Kalça altına yastık koydum ve kayganlastirici sürdüm girişe hem kendime hem eşime sonrasinda bacaklarımı olabildiğince açtım önce biraz elimle girişe masaj yaptım sonra pnsi tutup yerleştirdim ve eşime düz bir şekilde değilde aşagi doğru itmesini söyledim sonrasında tam olarak girdi ve bıraktık çünkü yanma oldu sonra baktım kırmızılık var bir avuç içi kadar sonrasında durdu. Bir iki saat oluyor biraz yanma var ama geçmeye başladı ben yine kastigim için canim acidi ama kesinlikle sprey çok işe yaradı eşimi normalde girişe değdikten hemen sonra iterdim ama bu defa öyle olmadi tamamen girdi, ve kanama gerçekleşti oda ben çok kastigim için ama gerçekten kasmadiktan sonra kanamanin çok olacağına asla düşünmüyorum çünkü sandığımız kadar dehşet bir acı degilmiş 💕
Aparatla calis miydiniz oncesinde?

X