Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ben hala ilişki sırasında hala korkiyorum bu korku benden hiç gitmiyor
Hayatta yapamam dediğim durumu aştım,ne zor zamanlardan geçtim o hafif korkularda zamanla geçecektir umarım,sadece sabır,zaman..Bende de oluyor arada ama bir denedik mi gerisi geliyor ben kendimi strese soktuğumla kalıyorum sonra..Umarım yersiz korkularımız biran önce geçer🌸

Kızlar ya eşli denemede önerileriniz ve tavsiyeleriniz nedir bende artık yavaştan eşliye geçim diyorum
En önemlisi kasmamak bu da doğru nefesle düzene giriyor. Nefes al ver yapın pelvik tabanı çalıştırmak için kegelle destekleyin egzersizinizi. Aparat çalıştıysanız öncesinde aparat mutlaka zaten☺ama o an en önemlisi kastiginizi fark ettiğiniz an kegel egzersizindeki gibi gevşetmek

Hayatta yapamam dediğim durumu aştım,ne zor zamanlardan geçtim o hafif korkularda zamanla geçecektir umarım,sadece sabır,zaman..Bende de oluyor arada ama bir denedik mi gerisi geliyor ben kendimi strese soktuğumla kalıyorum sonra..Umarım yersiz korkularımız biran önce geçer🌸
İnşallah aşkım inşallah sanmiyorum ama

Aparatları yapıyorum rahatlıkla ama eşlide kasıyorum bacaklarımı eşim yanaşamıyor 😞😞
Biliyorsun canım bu tamamen senin elinde olan bir şey başlarda biz de öyleydik ama bunun üstüne gitmen lazım Ne güzel yolu yarılamışsın 1-2 deneme sonrası kurtulacaksın zaten

X