Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

2 ay oldu yeneli hala zevk almıyorum. Ama istek gelmeye başladı. Bende sizin gibiydim aynı istekli biriydim. Ama başıma böyle bişey gelince acayip soğudum, yeni yeni isteklenmeye başladım ama hala zevk almıyorum. Sadece ön sevişme çok hoşuma gidiyor ve içimde olması hissine artık alıştığım için o da hoşuma gidiyor ama zevk alamıyorum.

Benimde aynı şekilde sevişmden inanılmaz zevk alıyorum ama ilişki hayatım boyunca böyle giderse ne anladım ki bu işten iki tarafında zevk alması lazım

Ayy ben ne yaptım ayy ayyEgzersiz yapmadım bu akşam canım istemedi sonra eşim ile yakınlaştık,ön sevişme falan derken hadi deneyelim dedi bende yok egzersiz olmadan olmaz moralim bozulur sonra yapamazsam dedim..Sonra eşim aparatları unut artık sen zaten başardın sadece pratik yapması kaldı dedi ve tamam dedim sorunsuz bir şekilde girdi asla takılmadan,kendimi rahat bıraktıkça da baskı resmen yok oldu ve baya uzun sürdü inanamadım..Yani çok kafaya takınca aman şimdi egzersiz sonra eşli falan geriliyordum birde nasıl oldu anlamadım açık yazacağım ıslaklık oldu bende çok fazla zevk almadan nasıl oldu anlamadım ay çok kafam karışık çok mutluyumŞimdi ben egzersizi bırakayım mı artık?birde kayganlaştırıcı bile sürmedim ön sevişmeyi uzun tuttuk ama hala ıslaklık devam etti zevk aldım da benim mi haberim olmadı acaba heyecandan hihi

Vaay süpersiniz artık egzersizlere gerek kalmamış

Çok sevindim ya darısı başıma inşallah

YAAAAAAAAA BU NASIL GÜZEL BİR HABER :)))) KOCAMAN BİR TEBRİKLER BENDEN SANA ÇOK AMA ÇOK SEVİNDİM

Ay ihmal etme ama hastaneye gitseydinn keşke, aile hekimi b12 d vit falan bakmıyor artık. Bende de halsizlik vardı. Hastaneye gittim hepsi için ilaç verdi dok 10 gün oldu daha iyi gibiyim

Ay ihmal etme ama hastaneye gitseydinn keşke, aile hekimi b12 d vit falan bakmıyor artık. Bende de halsizlik vardı. Hastaneye gittim hepsi için ilaç verdi dok 10 gün oldu daha iyi gibiyim
Valla canm olmadı giderim bugün konuştum aile hekimiyle gel bakalım tahlil yapalım dedi demekki bakıcak Hastaneye gitmek bile gelmiyo içimden baya depresyondamıyım acaba

Merhaba herkese daha once biri daha sormustu sanirim ama dilator setle calismak degil de acaba kayganlastirici diye kullandigim turlu turlu seyler adet gecikmesi yapmis olabilir mi. Hayatimda ilk kez bu kadar geciktim diyebilirim 8 gun oldu daha once hava degisiminden olmustur belki ama duzenli olurdum İsin kotusu adet geldi gelecek calisirken gelirse diye calismayi biraktim

Valla canm olmadı giderim bugün konuştum aile hekimiyle gel bakalım tahlil yapalım dedi demekki bakıcak Hastaneye gitmek bile gelmiyo içimden baya depresyondamıyım acaba
Değilsindir, ara ara hepimize oluyor yani. Bahar yorgunluğu olabilir ne biliyim yani doktor daha iyi bilgilendirir tabi
Sanmıyorum ya, sen geldi gelicek diye çalışmayı bırakma. Zaten geldiği zaman bırakırsın. Bahanelerin arkasına sığınmak yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…