Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canım kadın doğuma gittim alttan ve ultrasonla muayene oldum fiziksel bir sorun olmadığını söyledi ve doktor alttan elle kontrol etti bi tepki vermedim rahattım sadece korktuğun İçin yapamıyorsun dedi kayganlaştırıcı ve sakinleştirici şurup verdi deneyin yapamazsanız gelin psikolağa yönlendiririm dedi 2 aydır deniyoruz olmuyor ben yapamıyorum

Evet İstanbul Anadolu yakasındayım doktor bilgilerini verirseniz çok sevinirim bir de süreçten bahsedebilir misiniz ve çok pahalaı mı seanslar
Açık konuşcam ben 6500 verdim. Önce jinekolog muayene ediyor bi sorunun var mı diye. Bende yoktu ve vajinismus dereceme baktı. Ben doktor olduğu için kendisine izin verdim kasılmadım kadın serçe parmağını soktu. Orta derece dedi ama aslında 5. Derece falandım. Belki bu yüzden benden daha az ücret aldılar sanırım daha pahalı oluyor. Baştan sizden ücreti alıp sonrasında tüm ilaçları aparatları kendileri veriyor. Ve iyileşmeden sizi yollamıyorlar kaç seans sürerse sürsün. Anadolu yakasında da şubeleri var. Ama biraz cesaretin varsa kendin al aparatları kayganlaştırıcını boşa para verme

En güzel adamı adımı atmışsın muayene olmuşsun bir sıkıntı yokmuş kuzum istersen yardımcı oluruz İnternette satışı var rabır dilatör seti diye geçiyor onu al su bazlı kayganlaştııcı sonra anestol krem yada vemcaine sprey bu iş tamm

Aynen bence de böyle yap. Hatta cesaretin yoksa eşin sana yapar. Hem ona güvenmiş olursun

Kendim yapabilir miyim ki o aletle mesela sevişmeden kayganlaştırıcı sürerek sadece oluyor mu

Öncesi ayna egzersizi yap vücudunu tanı dokun korkma kendinle barışık ol gün içinde sürekli bacaklarını açarak oturmaya çalış
Birde beni çok rahatlatan Doktor Müjdegül Karacanın vajınusmus videolarını izle

Aparatı kullanırken bol kayganlaştırıcı yada su bazlı ultrosan jeli kullanabilirsin.İsterseb emla krem anestol krem yada vemcaine sprey kullanabilirsin ben aldım ama kullanmamıştım.

aparatı içine alırken gülü kokluyormuş gibi kokla (nefes al) , daha sonra nefes verirken mumu üflüyormuş gibi (nefes ver) ve o sırada kafana takmamak için gerilmemek için ya arkada tv açık olsun, ya da müzik, konser sevdiğin bir şeyler yani bi ses olsun ki tek onu düşünüp gerilme pozitif,olumlu,mutlu olmak önemli nefesi unutursan kasarsın unutma

F Flowers girl S Simaycan N nonoleta

Çok teşekkür ederim önümüzdeki haftaya kadar eşimle normal denemelere devam edicem baktım olmuyor haftaya zaten izine çıkıyorum aparat ve jel alıp denemelere başlarım umarım en kısa zamanda kurtulurum teşekkür ederim destekleriniz için

Anadolu yakasındaki şubenin bilgilerini verebilir misiniz yine bende bulunsunda kendim çözemezseniz doktora giderim bir an önce bu durumdan kurtulmam gerekiyor

Anadolu yakasındaki şubenin bilgilerini verebilir misiniz yine bende bulunsunda kendim çözemezseniz doktora giderim bir an önce bu durumdan kurtulmam gerekiyor
Benim hiç cesaretim olmadığı için mecbur kliniğe gittim ben ama siz deneme yapabiliyorsunuz belki hiç aparata bile gerek kalmaz. (Hera klinik gittiğim yer)

Benim hiç cesaretim olmadığı için mecbur kliniğe gittim ben ama siz deneme yapabiliyorsunuz belki hiç aparata bile gerek kalmaz. (Hera klinik gittiğim yer)
Çok teşekkür ederim Ben bir süre kendi imkanlarımla deneyeceğim baktım olmadı artık doktor yolu görünür yapacak bişey yok

Çok şükür işin son günü Yarın ben evdeyim diye eşimde çalışmayacak. Biraz gezelim diyoruz, yarın hava güzelmiş. Bizler yazcı olarak tadını çıkaralım.
Mevsim geçişi ya kuzum belki kışlık hazırlık falan yapıyorlardır.
Hiç anlamadığım şeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…