Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bende öyle öyle senelerim geçti ama ben bir anda artık bu işi bitiyorum dedim.Karar vermemle birlikte her gun çalıştım aparatlara öyle 2-3 saat sanki bu benim ödevim yapmam zorunlu gibi böyle böyle olduu

bende öyle öyle senelerim geçti ama ben bir anda artık bu işi bitiyorum dedim.Karar vermemle birlikte her gun çalıştım aparatlara öyle 2-3 saat sanki bu benim ödevim yapmam zorunlu gibi böyle böyle olduu
Aparat kullanabilsem ah keşke... öyle çok model aldım ki. 4 lu set 5 li set ama hepsi çöpe gitti. Doktorlar, dilatorler hepsi zaman kaybi oldu benim için. Şimdi bir cesaretle başardığım şeyin tekrarını yaşamalıyım. Aklima yer eden çok fazla yanma hissettim ve bu beni denemekten alikoyuyor. Ayrıca bu hastalık olmayan libidomu da öldürdü. Ama yapmam lazım.

Annam yaparsın sen daha önce bunu başarmış birisin gene olacakk daha fazlaa zamanın seni alıp götürmesiine izin verme yeter kiii
Evet başta hepimiz öyleydik isteksiz nasıl olacak bu iş derdik ama öyle böyle oluyor sen yeterki adık adım git olacakk

Cok teşekkür ederim bu aksam denemeye başlamam lazım. Bir de tavsiye olarak sogutucu kayganlastirici önerdiler yanmaya karşı. Her duyduğumu alıyorum, her duyduğumu yapmaya çalışıyorum ve satın alana kadar da bekletiyorum herseyi. Cok komik ya şu ana kadar hiçbirinin bir faydasını da görmedim. Ama en azından son olarak o soğutucu kayganlastiriciyi da alıp deniyim bu akşam. Lütfen beni dürtün çevremdekiler yardımcı olmaya çalışıyorlar ama bu durumu yasamadılar ki o yuzden görmezden geliyorum soylediklerini

Kullan canım belki iyi gelir sana gün gün yaklaşarak yap alışa alışa bir anda değil.
Biz senii burdan dürterizz sen hiç merak etme

Canım merhaba bende biraz ara verince başa döndüm sanıyorum ay nasıl olacak şimdi istemiyorum ki diyorum.Ama tek başıma evde sıcak bir duş aldıktan sonra güzel şeyler düşünüyorum ve egzersize başlıyorum hatta kaldığım yerden daha da ileriye gidiyorum..Henüz eşlide yarım oluyor pek başarılı olamadım sadece egzersize biraz daha ağırlık vereceğim..Görev olarak değil karşımdaki için değil önce kendim için bunu başarmak istiyorum çünkü doğal ve haz veren bir durum diye kendimi motive ediyorum önce zevk almaya odaklanıyorum hep,şuan zor bazen takılıyor bazen en rahat aparat bile girmiyor ama pes etmiyorum gidip kahve içip veya dolanıp tekrar devam ediyorum yani sürekli o düşüş,isteksiz halimin üzerinde durmuyorum hep tam tersi şeyler düşünüyorum birde böyle dene canım..Sadece eşlide zorlanıyorum ama yapacağım bende bunu doyasıya yaşamak,özgür olmak ve hatta Allah kısmet eder ise çocuk için

Ben sadece eşli yapabiliyorum. Aparatlar yorucu benim için. Zaten onu girdirmeye çalışıyorsam eşli daha sempatik geliyor ama tabi başarısız denemelerde eşim sıkılıyor gibi geliyor. Bende düşünüyorum ki herkes yapıyor sonucta cinsellik için devletler yıkılmış ne süper birsey ki insan herseyden vazgeçebilir diye düşünüp ilk ciddi denememde bu gazla başarıya ulaştım. Tabi burda yaşayan arkadaşlar da eninde sonunda başardılar ve canları da yanmadı. Kendime gaz verdikten sonra akşam olunca üzerime yorgunluk çöküyor ve erteliyorum bu yorgunlukla bir de bununla mı uğraşacağım diye... Ya insaAllah bizde yenip çoluğa çocuğa kavuşuruz.

Eve aparat söyledim bide ultrason jeli inşallah kendim halledebilirim çünkü boş yere doktora para vermek istemiyorum tabi kendim halledemezsem mecbur gidicem yine birde size şey sormak istiyorum birisi Dr Ulusoy demiş o doktorun nasıl çözdüğünden haberiniz var mı

Bilmiyorum canım ben nişantaşı hera klinikte yendim. Ve toplam 5 günde bitti. Ama bence de önce kendin denee. Benim kendim deneme gibi bi cesaretim asla olmadı. Evde çözen cesur insanlara aşırı özendim heeepp

Önce fizyolojik bir sorun var mı diye baktılar yoktu ve vajinismus dereceme baktılar sonradan ilk egzersizlere ve dilatör denemelerine başladık.
Biz parmakla başladık diye korktum heralde bide tam ağızdan az ileriye dokununca bakın parmağı içeri sokma demiyorum işte tam orda bi batma oldu doktor bi krem sürdü iyice yandı orası dediki enfeksiyon olabilir bol su iç dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…