Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

nasıl bir psikoloji anlayamadım herşeyin farkında,idrak edebilen biriyim mantıklıyım ...ama iş buna gelince sersemliyorum bilimi ilimi atıp kenara kendi derinlerimdeki yalanlara inanıyroum.bu sefer kararlıyım ama her ne kadar umutsuzluğa düşsemde 2 yıldır hiç bu kadar sona yaklaştığımı hissetmemiştim.oraya bişey sokabiliyorm artık bu p...s de olacak inşalallh ne diyeyim sabrın sonu selamet ..

canım bu öyle bişeyki yıllarca neler doldurduysak beynimize akıl mantık bunu almıyor düşünsene acı olmadığına kendimiz şahit olana kadar bunu idrak edene kadar 100 tane de doktora gitsek eşimiz 1000 defada acıyacak bişey değil bana güvenmiyormusun ben hiç senin canını acıtabilirmiyim desede bizim bir kulağımızdan giriyor öbüründen çıkıyor düşünsene hayatımızı paylaştığımız adamın söyledikleri bile puffff yok oluyor ama falancanın kızının ilk gecesi şöyle olmuş böyle olmuş gibi tanımadığımız 2 kadın yolda konuşsa hemen bunu kaydetip inanıyoruz...vaji işte böyle bişey tamamen safsatadan ibaret hayatımızı karartan aslı astarı olmayan bişey ve bunu yaşayan 100lerce ağlayan kadın var..ve onlar bunu kimselere anlatamadan kendi kendilerine çıkış yolları arıyorlar bizler şanslıyız iyiki birbirimizi bulduk burada ve herkes birbirini sahiplendi hiç tanımadığımız kişilere özelimizi açtık ve hepimiz kurtuldu bu bir sorun ve bunları değil yapmak konuşmak bile ayıptır diye düşünenlerdik bizler....

canım bu öyle bişeyki yıllarca neler doldurduysak beynimize akıl mantık bunu almıyor düşünsene acı olmadığına kendimiz şahit olana kadar bunu idrak edene kadar 100 tane de doktora gitsek eşimiz 1000 defada acıyacak bişey değil bana güvenmiyormusun ben hiç senin canını acıtabilirmiyim desede bizim bir kulağımızdan giriyor öbüründen çıkıyor düşünsene hayatımızı paylaştığımız adamın söyledikleri bile puffff yok oluyor ama falancanın kızının ilk gecesi şöyle olmuş böyle olmuş gibi tanımadığımız 2 kadın yolda konuşsa hemen bunu kaydetip inanıyoruz...vaji işte böyle bişey tamamen safsatadan ibaret hayatımızı karartan aslı astarı olmayan bişey ve bunu yaşayan 100lerce ağlayan kadın var..ve onlar bunu kimselere anlatamadan kendi kendilerine çıkış yolları arıyorlar bizler şanslıyız iyiki birbirimizi bulduk burada ve herkes birbirini sahiplendi hiç tanımadığımız kişilere özelimizi açtık ve hepimiz kurtuldu bu bir sorun ve bunları değil yapmak konuşmak bile ayıptır diye düşünenlerdik bizler....

aynen öyle çok doğru anlatmışsın.forumun en güzel tarafı şu bence yani benim için:mutlaka egzersiz yapmak zorunda hissediyorum size gelişmeleri bildirmem gerek gibi geliyor bu zorunluluk da beni tembellikten ve üşenmekten alıkoyuyor size hesap vermek zorundayım sanki egzersiz yapmazsam ödevini yapmayan öğrenci gibi mahcup olacağımı hissediyorum.

aynen öyle çok doğru anlatmışsın.forumun en güzel tarafı şu bence yani benim için:mutlaka egzersiz yapmak zorunda hissediyorum size gelişmeleri bildirmem gerek gibi geliyor bu zorunluluk da beni tembellikten ve üşenmekten alıkoyuyor size hesap vermek zorundayım sanki egzersiz yapmazsam ödevini yapmayan öğrenci gibi mahcup olacağımı hissediyorum.

öyle tabi hepimiz elimizde :eek:klava: bekliyoruz sizi hihoyyyt

birde en önemli tarafı şu liste yapmamın daha doğrusu....aynı durumda egzersiz yapanlar arkadaşı kademe atlayınca hemen oda atlamak istiyor bak bu benimle aynı durumdaydı o 2 parmağa geçmiş bende geçeyim gibi yani farkında olmadan hırslanıyorlar ve daha çabuk ilerlemek istiyorlar eskiden listede üstü çizilirdi yenenlerin yada mavi takıma geçirilirdi anam sanki çooook uzun zaman olmuş gibi ne günlerdi bizim zamanımız da bizler egzersiz yaparken zemuszemus

ayyy derinim hiç sorma ben bu aralar çok becerikliyim ayol :emir_bebek: yemeğim var evim temiz ütümü yaptım ayyyy ayyyyy içime temizlik perisimi kaçtı ne kocişimi bekliyom takılıyım dedim olumunekankayizsmile

Ben de tam tersiyim herhalde benim de içime pasaklı peri kaçtı mafoldumben
Çok yoruluyorum ama yaa bide rahatsızım...

ayparcım slm,
özelde msjını aldım da ben hala özelden atacak kadar msj atmamışım o yüzden burdan teşkkür ediyrum:KK66:
yarın emla alayım da şu işe ciddi ciddi başlayayım artık!!

birde en önemli tarafı şu liste yapmamın daha doğrusu....aynı durumda egzersiz yapanlar arkadaşı kademe atlayınca hemen oda atlamak istiyor bak bu benimle aynı durumdaydı o 2 parmağa geçmiş bende geçeyim gibi yani farkında olmadan hırslanıyorlar ve daha çabuk ilerlemek istiyorlar eskiden listede üstü çizilirdi yenenlerin yada mavi takıma geçirilirdi anam sanki çooook uzun zaman olmuş gibi ne günlerdi bizim zamanımız da bizler egzersiz yaparken zemuszemus

sorma canım ya yalan yok başardım diyenleri inceden inceden kıskanıyorum:tomato:

kızlar yine ben :)) durup durup parlak sorular belki de hep aynı sorular aklıma geliyo ve soruyorum :asigim:
hala regl im ayrı konu..diyorum ki ben.. eşimin 1 boğum almıştım.. ilk denememizde emla alıp sürsem.. eşim de parmağıyla agucuk gugucuk yapsa bişi anlamam sanırım di mii.. bi de p...s olayına girsek .. ne dersiniz.. olur mu acaba.. kasılsam da ben anlamam emlanın etkisinden dimi.. yani orası kapanmaz di mi..

Günaydın kızlar...
Listeden adımı silebilirsiniz dün gece vajiyi yendim ben :dance::dance::dance::teytey:
Benim için hala inanılması güç ama başardımmmmmmmmmm hihoyyyt
Darısı hepinizin başına inşallah, üzerimden öyle bir yük kalktı ki anlatamam...
Ben de normale dönüyorum artık hihoyyyt

Ben de buldum mesajımı 1300 sayfa geride :)))

Merak etme hepimiz aynıydık hemen sonuca gitmek istiyoduk yeterli egzersiz yapmadığımız içinde morelimiz bozuluyordu...doktor bize son hafta 2 eş parmağı ödevi vermişti 1 hafta bunu deneyin sonraki hafta p...se geçersiniz demişti biz dayanamadık o gün denedik çünkü eş parmağını 1 parmak olarak yaptığımızda ben çok rahattım git gel yaptı eşim ve vajiyi mümkün oldukça kenarlardan esnetmeye çalıştık ilk defa yabancı bi cisim girmişti olmayacağını düşünmüştüm çünkü tampon denemesini yapmamamıştım...ki hala tampon kullanamam diye düşünüyorum kaydirigubbakcemile2

yok kıs çok kolaymış. bütün yaz beklediğim tatil reglime denk gelince ben kullanmak zorunda kaldım. harika bi icatmış tatilim eziyet olmadı

hehe çok güzel demişsin. hadi bakalım ozaman ödevlerini güzelce yap bizde seni mezun edelim :)))

Kizlarrrr ya,,kizlarrr ya,,, kizlarrr yaaaaaaaaaaaaaaaaa
Basardim ya ,,basardim ya,,basardimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:lepi::lepi:
Allahima sukurler olsun binlerce sayisiz rakamlarcaaaaaa.......
Herkese cokkk cooook tesekkur ederim,,herkesten Allah razi olsun....
ismini soyelemeden gecemiycem tiancu arkadasim bir kere daha cok tesekkur ederim tum yardimlarin icin..Allahim seninde bebegini sag salim kucagina almayi nasip etsin ins..Zhr84 cok tesekkurler cnm bnm yine Allahim senin bebginide sag salim kucaginia almayi nasip etsin..Helpless,,whats up.....ve herkese tekrar coook tesekkurler..:teytey::teytey:

Kizlarrrr ya,,kizlarrr ya,,, kizlarrr yaaaaaaaaaaaaaaaaa
Basardim ya ,,basardim ya,,basardimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:lepi::lepi:
Allahima sukurler olsun binlerce sayisiz rakamlarcaaaaaa.......
Herkese cokkk cooook tesekkur ederim,,herkesten Allah razi olsun....
ismini soyelemeden gecemiycem tiancu arkadasim bir kere daha cok tesekkur ederim tum yardimlarin icin..Allahim seninde bebegini sag salim kucagina almayi nasip etsin ins..Zhr84 cok tesekkurler cnm bnm yine Allahim senin bebginide sag salim kucaginia almayi nasip etsin..Helpless,,whats up.....ve herkese tekrar coook tesekkurler..:teytey::teytey:

Tebrikler canımmmmmmmmmmm....
Allah bir daha yaşatmasın :nazar:

X