Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Gunaydın

Bugün daha rahat uyanabildim üzerimden yük kalkmış gibi... 10.10.2010 benim için güzel gün oldu.
Herkese tek tek teşekkür ederim inan burada yazılanları okuyarak yavaş yavaş kendime güvenim geldi. Aynen ben yaptıktan sonra herkes yapar diyorum çünkü eşimi o kadar çok seviyorum kii...
Buarada nazli1982 ben emlayı içine sürmedim parmağımı içine sokmaya cesaretim yoktu ama içine girmesini sağladım biraz yandı ama değer kabustan kurtulmuş oluyorsun.

Darısı yapamayanlara kendinize inanın ve güvenin:lepi:

Tamam canım çok sağol. :1hug: Ben onu kullanamamıştım ama egzersizlerim biter bitmez ilk denememi emlayla yapmayı düşünüyorum.Daha sonra azaltıp,yavaş yavaş bırakılır zaten. opuyorumnanaktan

kızlar 2 haftadır p...s başı egzersizi yapıyoruz ama bir türlü devamını getirmiyorum ne yapmam lazım hangi pozisyonda rahat olur bana yardım ederseniz çok mutlu olacağım zaten sizin sayenizde egzersizlerim bu kadar ilerleyebildim yardımlarınızı fikirlerinizi bekliyorum...

kızlar 2 haftadır p...s başı egzersizi yapıyoruz ama bir türlü devamını getirmiyorum ne yapmam lazım hangi pozisyonda rahat olur bana yardım ederseniz çok mutlu olacağım zaten sizin sayenizde egzersizlerim bu kadar ilerleyebildim yardımlarınızı fikirlerinizi bekliyorum...
canım ...kendını en rahat hıssettııgn pozıyonda dene ...mesela pe...bası oldu bekle cekme pe... sonra nefes egzersızız yap ...ve yavas yavas ıktır ınan bası oluyosa yarıya kadar cok rahat yapabılrıısn

üstte olunca da ayaklar yanda kalıyo ve ondan destek alıp sıkıştırıyosun kasıyosun bu kez.. yani bende öyle :s

bende de ilk başlarda öyle oluyordu bacaklarım kaskatı kesiliyordu böyle olmucak dedim alta geçtim alttada hakimiyet eşimde oluyor gibi hissettim daha çok kasıldım sonra tekrar üste geçtim en iyisi ben buraya alışıyım en azından hakimiyet bende dedim :)))

ya eşim altta ezilmezmi bu sefer? o üstte olsa rahat olmazmı?

Canım erkek o ne ezilecek, biz gibi değil onlar.
Eşim üstte olduğu zaman benim hareketlerimi bacaklarıyla tamamen kitlerdi,
kaç kez denediysek yapamadık öyle.

Veya bak şu yöntem de çok güzel.
Eşin ve sen yüzyüze dizlerinizi dik bükerek iyice yakınlaşın, yani sonuna kadar.
eşin sonra bacaklarını uzatsın senin dizlerin bükük dışta olsun.
Anlatabildim mi?
Kimse kimseyi ezmiyor o durumda.

Kontrolü siz sağlayın yani p..s sizde olsun ve egzersiz yapar gibi içinize alabilirsiniz,
yapabilir misiniz canım bilemem ama benim en memnun kaldığım pozisyonlardan biri budur.

bende de ilk başlarda öyle oluyordu bacaklarım kaskatı kesiliyordu böyle olmucak dedim alta geçtim alttada hakimiyet eşimde oluyor gibi hissettim daha çok kasıldım sonra tekrar üste geçtim en iyisi ben buraya alışıyım en azından hakimiyet bende dedim :)))

amaann. ne dert bu yaa.. altta kalınca da sanki yolu bulamıyoruz :)) ne komik di mi :))aslında yapamadığım için dert ayrı konu.. bakalım ben ne zaman güç bende artııııııkk diyebilcem :)) delikafadulden

pardon ama dalgamı gecıyosun ..bız san ayardımcı olmak ıcın burdyaı zama senın konusma ustubuna bı bakarmısn ..eger gerecekten destek ıstıyosan ok..ama dalga gecıyosan ayıpp

sorma ha.. ben bununla cebelleşicem .. üstüne bi de eşim rahat mı diye üzülücem pefff.. az o da fedakarlık gösterecek.. yok öyle.. gerçi benim eşim de benim tam 2 katımdan fazla. haha o beni ezer mi acaba bi de bu yönden bakmak lazım :))

X