Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Tebrikler canım bu adım hepimiz için büyüktü inan kuş gibi olduğumuz an böylesi daha iyi olmuş 3 ten eşli çok zorlardı 4 e alışınca eşliye geçersin 4 de tamamen raht ol önce. Çnkü baskı bilmem ne ilk süreç zor oluyor alışmak eşlide hala atlatamadm ben mesela

Ben kullanıyorum

Kizlar bir sey soracagim. Ustte pozisyonda nasil asagi dogru oturuyorsunuz. Dizlerinizin ustunde dimdik durup asagi mi oturuyorsunuz, yoksa esinizin ustune dogru egik durup penisi yerlestirip daha sonra geriye dogru mu oruruyorsunuz?

Kesinlıkle 4.olan aparata iyi çalışmadan eşli denemeye geçme başarısız olablirisn motiven düşmesin süperr böyle devam et

Kesinlıkle 4.olan aparata iyi çalışmadan eşli denemeye geçme başarısız olablirisn motiven düşmesin süperr böyle devam et
Dördü bu kadar kolay alacağımı bile beklemiyordum çünkü üçte zorlanmistim. Dörde iyice alışıp o şekilde esliye gecicem dediğin gibi.

Bizde bebek düşünüyoruz ama kayganlastiriciyi bırakmaya cesaret edemiyorum ben henüz olursa her şekilde olur diye kendimi rahatlatmaya calisiyorum.

Benim eşim tedaviyi asla kabul etmiyor, nasıl yenebilirim diye araştırıyorum. Bacağımı daha açamıyorum Kendimi çok büyük çıkmazda hissediyorum boşanma aşamasına kadar geldik

Evliliğim bitmek üzere, tedavide kullanılacak seyler giriyorsa ben girerim o işi benim yapmam lazım diyor kabul etmiyor, ne yapmam lazım bunu evde kendi kendime yenmek için. Yardımcı olursanız cok sevinirim

Evliliğim bitmek üzere, tedavide kullanılacak seyler giriyorsa ben girerim o işi benim yapmam lazım diyor kabul etmiyor, ne yapmam lazım bunu evde kendi kendime yenmek için. Yardımcı olursanız cok sevinirim
Eş desteği önemli ya eğer onunla bu iş olsaydı zaten vajınusmus olmazdın kii ah ah aparata da izin vermez o halde hiç uyuşturucu sprey yada krem denedin mi

Eşinin sana destek olması lazım ne kadar destek olursa o kadar çabuk yenersin kuzum evliliğim biticek diyede korkma

Eş desteği önemli ya eğer onunla bu iş olsaydı zaten vajınusmus olmazdın kii ah ah aparata da izin vermez o halde hiç uyuşturucu sprey yada krem denedin mi
Anlatamıyorum derdimi bi türlü inat yaptı anlamıyor dinlemiyor, birbirimize karşıda çok soğuğuz. Bana hiçbir sekilde yanaşmıyor. Sen doktora gitsen bile yenemezsin herkes kendi yoluna gitsin vs dedi. Psikolojim bozuldu. Yok denemedim hiç, parmak egzersizi yapayım dedim ya zarar verirsem diye korktum ama yeter artık zarar verirsede versin. Ruhumun yara almasından daha iyidir sonuçta, çok yoruldum. Yapabilir miyim yenebilir miyim

Eşinin sana destek olması lazım ne kadar destek olursa o kadar çabuk yenersin kuzum evliliğim biticek diyede korkma
Bana inancı yok hiç. Alkol al dediler aldım yok yine yapamadım, kayganlastırıcı aldım yok, uyku işacı aldım yok yapamadım. Bana hiçbir sekilde inanamıyor ve soğuk davranıyor. Ruhumun yara almasından yoruldum artık. Ne olursa olsun bunu kendim için yenmek istitorum. Kendime olan saygımı sevgimi yitirmemek için yenmek istiyorum.

Kuzum benim kıyamam nasıl bir eşmis o öyle destek olmazsa yalniz bırakıyor seni ne zamandır evlisin nasıl bir zihniyeti var burada ileri derece olarak ben vardım daha bir sürü arkadaşlarım

Tabikide yenersiin kuzumm burda kimsenın kimseden bir üstünlüğü yok hepimiz burda emin ol aynıydık ben birinden cesaret aldım o birinden cesaret aldı böyle böyle çiçek açtık.Kontrollü bir şekilde kasılmadan yaparsan hiç birşey olmaz.Eşini karşına al konuş ben yeneceğim bak burayı göster bu bir tek bizim başımıza gelmedi benim gibi niceleri var başarmış bende öyle olcagım de kararlı olduğunu göster ona gerekirse aparatları beraber yaparsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…