Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ben bugün dördüncü aparatı alabildim şaka mıııı 🎉 Aslında üçe tamamen alışıp dördü hiç denemeden esliye geçecektim, eşimle alıştırmaya çalışacaktım çünkü üçü alırken hem çok zorlanmış hem de içimde hareket ettirememistim ama bugün denediğimde üçü ilk seferde aldım daha sonra üç kez daha rahatlıkla takip çıkardım içimde de hareket ettirebildim. Böyle olunca bir özgüven geldi ve dördü deneyeyim dedim ilk denememde alamadım ama ikinci denememde tamamen aldım. Çok canım yandığı için hem uzun tutamadım hem de hareket ettiremedim ama insanlık için küçük benim için büyük olay neticede 🤭
Dörde de alıştırırdiktan sonra bu işi hallederim diye düşünüyorum ve umuyorum.

Merhaba arkadaşlar ben geçen ay yendim vajinismusu, çok alışamadım daha. Kayganlastirici sürmeyi bıraktım, bebe yağı sadece eşime suruyodum ama çocuk düşündüğümüz için spermlere zararı olmasın diye onu da bıraktık o yüzden öncesinde alıştırma yapmadan çok rahat alamiyorum, zevk de alamıyorum hiç zaten. Acaba kayganlastiricisiz vs kolay almanın yolu var mı ?

Merhaba arkadaşlar ben geçen ay yendim vajinismusu, çok alışamadım daha. Kayganlastirici sürmeyi bıraktım, bebe yağı sadece eşime suruyodum ama çocuk düşündüğümüz için spermlere zararı olmasın diye onu da bıraktık o yüzden öncesinde alıştırma yapmadan çok rahat alamiyorum, zevk de alamıyorum hiç zaten. Acaba kayganlastiricisiz vs kolay almanın yolu var mı ?
Kendinden ıslaklık sağlanması gerekir kayganlastirici kullanmak istemiyorsan. Onsevismeyi uzun tutarak deneyebilirsiniz.

X