Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Arkadaşlar, ben dün gece bir kaza geçirdim. Başkası anlatsa asla inanmam ama eski üye olduğum için umarım siz inanırsınız. Dün kar yağışında bir kediye yardım etmek istedim ve yan bahçeye parmaklıklardan atlamak istedim. Ayağım kaydı ve parmaklığa oturdum. Kanamam oldu ve eve kendimi zor attım kısa süreli baygınlık geçirdim. Anneme korkmasın diye söyleyemedim. Sadece düştüm dedim. Çok kanamam ve ağrım oldu. Az da olsa bugün kan var. Tetanoz aşısı mı olmalıyım sizce. Vajinal muayene kar geçince olacağım ama sağlığım için endişeliyim. Ne yapmalıyım :KK43:
Geçmiş olsun.Rabbim şifa versin.Nasıl oldun doktora gittinmi tatlım .

Hem sende dinlenmiş olursun .Zihnen bedenen Bugün tekrar oldu benim yani değişen birşey yok kasma yok acı yok batma yok daha iyiye gidiyor.Yani gerilemiyoruz tatlım .Sende içini ferah tut🥰😇😍
Öyle olacak artık canım ne yapalım aslında zihnen rahattım bu akşam da devam edecektik

Benimde regl zamanım yaklaşıyor ara vermekten korkuyorum açıkçası
Hiç endişe etme okudum mesajları sen bir kere bu işi başardın ve biliyorsun dinlenmene bak yarın tekrardan durumuna göre değerlendir ki eminim ki yapacaksın zaten günaşırı diyoruz bir dolu bir boş öyle devam Etmeye çalışırsın regle kadar

Hiç endişe etme okudum mesajları sen bir kere bu işi başardın ve biliyorsun dinlenmene bak yarın tekrardan durumuna göre değerlendir ki eminim ki yapacaksın zaten günaşırı diyoruz bir dolu bir boş öyle devam Etmeye çalışırsın regle kadar
Tamam canım ben kendimden eminim zaten yapamam diye düşünmüyorum çok şükür

Buradaki arkadaşların psikolojik desteği çok iyi geliyor gerçekten de 😇 yalnız olmadığını bilmek ve bir yerde takılınca çözümü için destek alabileceğini bilmek çok önemli 🙏🏻 İyi ki var karşılıksız yardımlaşan herkes 🥰
Evet bende burada destek olanların sayesinde yendim ve bende destek olmak istiyorum herkese ve gerçekten benim yıllarımı alan bu muymuş diyor insan yenince

X