Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

eger ıstersen basarırsın ..benece basarırsın ...dene belkı ılk denme kotu gecer ama skaın pes etme ...mum bıraz gırdımı bekle ..cekme mum sonra rahatla ve ıktır yavas yavas tammaı bızede bılgı ver ...ıhsalhh yarın gzl haberlerle gelrısın

Hayır yapmıyorum,parmak itici geldiği için hiç denemedim.Yapmam gerekiyor muydu,acaba onuda?Emla falanda kullanmıyorum egzersizde sadece ultrason jeli kullanıyorum.

emlasız yapabilmen çok güzel. cesaretin oldukça ona gerek yok. parmak yapabilirsen güzel olur aslında. hem mumdan ince olduğu için aşama aşama esnetmiş oluyorsun kolay esniyor hemde parmağınla içerinin yapısını keşfediyorsun ve içersi aslında baya genişmiş diyorsun ve daha kalın şeyleride yapabileceğine inanıyorsun. evet itici ama dene pişman olmazsın. bi tedavi yöntemi olduğunu ve herkesin yaptığını düşün itici diye şartlama kendini

kesinlikle katılıyorum canım parmak yapınca içeriyi keşfediyosun hangi yöne gideceğini oranın nasıl genişlediğini beynine kabul ettiriyosun bu şekilde herşey daha kolay oluyo bende dene derim aparattan daha kolay oluolumunekankayizsmileyo bi kere yapmaya cesaret et gerisi gelir

Evet bukadarını yaptım ya,bundan sonrasınıda yapabilirim sanırım.Tamam canım bugece deneyip yarın haber vereceğim,inşallah olacak söylediklerinide yapacağım sağol canım yaa..

Sanırım haklısın,parmak inanılmaz bir şekilde itici geliyordu bana ama merakda ediyordum aslında içerisini,şimdi sende böyle söyleyince dahada merak ettim yaa...Bu akşam parmaklada deneyeceğim,sağol canım yaa çok destek oluyorsunuz,motive ediyorsunuz beni...opuyorumnanaktan

Yarencim bu yazdıklarınızdan sonra parmak denemeye karar verdim bu gece hem parmak hemde şamdan mumunu deneyeceğim,iyi cesaret geldi...Ayy birde ikisinide yaparsam,çok mutlu olurum,inşallah yaa.Desteğin ve yardımların için sağol canım...:1hug:

hadi hayırlısı bakalım inş bak böyle cesaretli olcan işte gerisi mutlaka gelir senin başarın yakındır benden söylemesi Allah yardımcın olsunolumunekankayizsmile

ikisinide başarırsın tabi noolcakki vereliniortak
önce parmak yap 10 dakika falan sonra beyaz mumu yap 10 dakika sonrada iyice gevşemiş olursun ve şamdan mumunu başarabilirsin yerimseniben
2-3 gün böyle yarım saatlik egzersizler yaparsın sonrada mumunu peçete sarıp kalınlaştırırsın sonra gene kalınlaştırırsın sonra gene derkeeeeeen hooooooooop bitti bu işşşş hihoyyyt

zehracım açıköğretimde kayıt yenileme var yani kaydın silinmesi yok istediğin kadar sınıfta kalabilirsin tabi inş kalmassın da :))) bankaya dekontlarını yatırdığın zaman zaten otomatik olarak kaydını yeniliyor aöf
kpss durumuda çok kötü olmuş kendine dikkat et heyecan yapıp ta sınavda doğurma sakın :1hug:

Ayy ne güzel söyledin ama,inşallah canım. a.s Aynen söylediğin gibi yapacağım bu akşam,bakalım nasıl olacak.Yarın haberdar ederim sizleri ..sağol canım yaa...İnşallah o kadar kısa zamanda olur bu iş artık,zaman uzadıkça insan daha çok geriliyo.Bir an önce bitsin istiyorum :1hug:

doktora gidiyosan iki parmaktan başka bir aşama vermiyor diye biliyorum neden 10.ayın 10.günü saat10
:uhm:

aa :)
işaret parmak..2 parmak..3 parmak.. eşin 2 parmağı .. şimdi galiba son dimii ?
aman tatil beni bekliyorrrrrrrrr :)) bir an önce olsa da gitsem :))

akılda kalsın :)) zaten 1.5 yıl nazlanmışım.. o da işin egzantresi olsun :) şaka yapıyorum ya.. bir an önce olsun .. yarın bitsin bu iş... hihoyyyt

tam adamına söylüyon vallahi bendede hiç kaygısızlık olmaz keşke azcık kaygısız olsaydım.inş. kalmm düşman çok allahım sevndrmesin onları bni sevndrsn:)aklımı bir türlü veremiyom kpss ye dua edin kalmayım bu sene

çifte sevinç yaşatsın Allah sana canım benim herşey istediğin gibi olsun :1hug:

Keşke evlenmeseydim kocam demeye bile tiksiniyorum anası bacısı ne varsa ailesi yetti ya bıktım hepsindende boşanıcam ya yeter ben kendi derdimemi yanayım bu pisliklere mi? bu pislikler yüzünden vajinusmus oldum ben suçlu oldum yine de Allah hepsinin tez hesabını sorsun şuan o kadar kötüyüm ki boğazını sıkıp gebertesim geliyor pisliği.

:sinifsinif:
ahhh noldu tatlım benim sıkma canını sana özelden mesaja ttım
canım boşver önemli olna senin sağlığın

:sinifsinif:

ahhh noldu tatlım benim sıkma canını sana özelden mesaja ttım
canım boşver önemli olna senin sağlığın

Gerçekten dayanamıyorum bir yandan hormon hapı alıyorum sinirlerim hat safhada insan biraz anlar hakkım haram olsun hepsine. Allahım hepsine sorsun hesabını defolup gideceğim bu pislikler başbaşa kalsın sac ayakları hepsi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…