Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Banada

banada yardımcı olur musunuz bende 3 yıllık evliyim
Elbette olurum. Ama ben evde yenemedim istanbulda vajinismus tedavisi oldum. Doktorum olmasaydı asla başaramazdım şükürler olsun karşıma çıktı ben dilatör aparatları ile tedavi oldum ve doktorum hipnoz eğitimliydi bunun da faydası oldu

vajinusmuslu kadınlar çok merak ediyorum eşiniz size sevgi dolu sözler ve arzuyla yaklaşıyormu ben terapi ve parmak egzersiziyle yendim ama eşimde erken boşalma bir de arzu eksikliği vardı sanki böyle olmasaydı daha kolay atlatırdım gibi geliyor. Şimdi bebeğim var atlatmak zor değil bana göre zor olan eşimin sonrada devam eden duygusal mesafesiydi

Kizlar 4 aparatı yapamıyorum 3 le farkı nedir yada p... Le 3 aparatta başta aciyo ama rahat giriyo ama 4 de neredeyse baş kısmında kalıyorum

Özelden yazar
bana yardım edermisiniz

Kizlar 4 aparatı yapamıyorum 3 le farkı nedir yada p... Le 3 aparatta başta aciyo ama rahat giriyo ama 4 de neredeyse baş kısmında kalıyorum
O minicik bir sızı oluyor orda nefes kegel egzersizlerini yaparsan işin kolaylaşır milim milim ilerlet hiç çekme aparatı bırakma yani

Aparatla p.. çok farklı geliyo aparatlarda 3 e kadar yaptım yaptığıma da çok şaşırdım ama p.. geldiğimizde hala başlangıç yerdeyim yani aparatla ilk kısımda gecipte neden p.. de gecemiyorum. Bide ıkınınca sanki aparatı geri itiyomusum gibi geliyo

Ikınınca otomatıkmen geri çıkıyor gibi oluyor zaten normal bu siz ittireceksiniz.Aslında inanın aparatla siz zor olanı yapıyorsunz eşli deneme daha kolay nefrs egzersizlerini hepp yapın ve beyninizi şartlandırmayın bu şekılde

Arkadaşlar merhaba. Evleneli 2 hafta oldu. Eşimle ilk denememizde inanılmaz bir acı hissettim ve korktuğum için o gün devam etmek istedim. Aradan birkaç gün geçtikten sonra tekrar denedik ve yine canım çok yandı ama az da olsa girdi. Sürekli depresif ve her an bunu düşünen birine dönüştüğüm için 3. Denemede kendimi rahatlatmak adına alkolle denemek istedim. Bu şekilde deneyince daha az acılı ve rahat bir şekilde diğer denemeden biraz daha fazla girdi. Sonrasında iç çamaşırımda biraz lekelenmede oldu. Ama hala bir yere kadar giriyor bir yerden sonrası kapalı bir duvar sanki. Hergün burayı okuyup ağlamaktan başka bir şey yapamıyorum. Maalesef ben kendi cinsel organına bakarken incelerken bile tuhaf olan biriyim. Temel sorun kendime yabancı olmam belki. Bunu söylerken utanıyorum ama vajina deliğininin tam olarak nerede olduğunu bile bilmiyormuşum ben. Öncelikle bir kadın hastalıkları uzmanına muayene olmak istiyorum. Sonrasında da aparat alıp onlarla deneme yapmak istiyorum. Bu yolda kendimi yapayalnız hissettiğim için adımlarımı buraya yazacağım. Herkes bu sorundan bir an önce kurtulur umarım.

Arkadaşlar 10 yillik sevgilimdi eşim oldu 2 ay oldu evleneli. Her türlü seks zevk yaşadım. Bu illet nasıl başıma geldi anlamadım. Birlikte olamadık eğitimli insanlarız modern bir ailede buyudum baskı veya bilincaltimda hatirladigim tramva yok... Penis korkusu boşalma sorunu yok. uzun yatakta vakit geçirme hala aynı arzu ile devam. Ama hep korkum vardı içten. Yani rahatsizlik hissi diyelim. 4 kez denedik olmadı bende heves azim gitti. Eşimde benim istemsiz kasmama sinir oluyor. Yani kasma oldugu icin hic ilerleyemedik. Oda o noktada kendisi dışında birine donusuyor. Heves kiriliyor. Doktora gitmek istiyorum istanbul maltepede yasiyorum yada tavsiyeler nelerse hazırımmm.. birde müzikle biraz sesli sekilde seks yapsam sanki mumkun olacak beynimi susturmak gibi. Deneyen var mı?

Ek olarak balayında regli dönüşte covid oldum. sonra kendisi havacılık sektöründe en yoğun ayı yaşadık. Benimde ertelemeye bahanelerim oldu. Ama artık kavuşmak istiyorum. Bende agrasiflesiyorum. Suçu onda arıyorum istemsiz. Çünkü anlayış ve seks bizim kirmizi cizgimizdi ikisinde de sorun yaşıyoruz. Ne zor bir şey bu durum.

Önce bir vajınusmus eğitimi almış hekimle görüşün fizyolojik bir sıkıntı olup olmadıgını öğrenin.Burda çoğumuz aparat sayesinde yendi.Zihninde sürekli pozitif olumlamalar yap.Eğer sorunun yoksa aparatlarla kısa sürede yenersin

Kızlar dün ilk defa o kapalı duvar sandığım yerde vajinismus deliğimi gördüm. Bi cesaret serçe parmağımı sokabilir miyim acaba diyip ıkındım pıt diye girdi ve hiç acımadı şok oldum nerdeyse ağlayacaktım mutluluktan. Sonra yüzük parmağımı soktum, sonra işaret ve orta. Orta parmak biraz zor girdi ama hiç birinde canım yanmadı şoklar içindeyim. Bunu denemeyi korkan arkadaşlarım lütfen deneyin kendinize güvenin. Şimdi eşimin parmaklarını deneyeceğim en son da dilatör set alıp bu sorunu çözeceğim artık inşallah. Ikınmak çok önemliymiş onu anladım ve derin nefes alıp vermek

Kesinlikle öyle nefes ve kegel egzersizleri vazgeçilmezlerimiz. Emin ol aparatla daha hızlı ilerlersin artık kafanda oranın kapalı bir Duvar olmadığını anladın İnşallah güzel haberlerle gel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…