Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Selam kızlar, ben hala 3. Aparattayım. Hep yatar pozisyonda yaptım şimdiye kadar ama üzerine oturmalı denediğimde zorlandığımı farkettim sadece 1 kez öyle yapabildim ve çok kasıldım. Sanırım yatar pozisyonda devam edicem denemelere. Ama sorunum şu ki aparatı alınca hareket edemiyorum yani bacağımı ne yukarı kaldırabiliyorum ne başka bişey, içime aldığım gibi kalıyorum. Harekt edince acıyor gibi oluyor ve dışarı atıyor aparat kendisini. Burada aparat içindeyken yürüdüm diyen vardı nasıl yapmış onu düşünüyorum

Aparatı yaparken kendine uygun pozisyona anca deneme yanılma yöntemiyle bulursun yarı oturur şekılde kalçanı destekleyip o şekılde yapmanda kolay oluyor evet aparat icerdeyken otomatik olarak çıkar kayar bu normal kendini kasmadan yaparsan bacaklarını rahatlıkla hareket ettirebilirsin o an sen korkudan dolayı öylece kalıyorsun bence

Hah aslında ben de tamamen yatmıyorum yarı yatar pozisyondayım. Bacaklarımı çok açınca rahat oluyor ama hafif kapatsam çıkıyor aparat. 1 saate yakın deneme yaptım 3. İle. Normalde 10 dk falan yapardm. Bacağımı hafif kapatsam sanki içimdeki alan da kapanıyor ve aparat dışarı çıkıyor. Rahattım da aslında ama demekki korkmuşum çünkü biraz geriye gitmek istedim onu bile yapamadım aparat içindeyken

O aparat illaki çıkar sabit kalmaz ki elinle desteklersin tutmak için yada biraz daha ilerletmek için bence bacağın açık çalışmak daha rahat eşli denemeye pratik kazanmış olursun

Harikasınn bugunun en güzel haberii maşallah bak dün neler diyordun şimdi neler çok sevindim kuzum

Herkese mer
bu arada bahsettiğim Cem keçe - vajinismusun üstesinden gelmek kitabını isteyen olursa hediye edebilirim. Özelden adres alıp kargolarım. Elimizden ne gelirse yaparız

Kızlar ben 3ü zar zor yapıyorum dün hep çalıştım ama 4 bi türlü girmiyor direk eşliye mi geçsem napsam bilemedim birde wemcain aldım çok yaktı uyuşturmadı gibi geldi

Emla mantar yapıyor galiba emla ile cok rahattim kendime güvenim geliyordu. Su an tüm aparatlari emlasiz yapiyorum ama en büyük boyda sizlama hissediyorum. Mantar tedavisi gördüm ve bitti ama yine korkuyorum emla kullanmaya. İlk iliskime emlasiz girme fikri biraz korkutucu geliyor dua edin bana esim bikac gun sonra yanimda olacak. Basarmak istiyorum

Bence hiç endişe etme ya sen krem sizde yaparsın o sadece seni psikolojik olarak rahatlatıyor emin ol ben de vakti zamanında aldım ama onu kullanmadan denedim ve oldu

gerçekten psikolojik canım ben ilk denemeden beri hiç kullanmadım inanki aynı hiç farkeden bir şey yok kendini kasarsan açıyor kasmazsan acımıyor krem seni psikolojik rahatlatıyor bence

Simdi bitirdim egzersizleri, bikac kere sokup çıkarınca sızlama ge
Bence hiç endişe etme ya sen krem sizde yaparsın o sadece seni psikolojik olarak rahatlatıyor emin ol ben de vakti zamanında aldım ama onu kullanmadan denedim ve oldu
Şimdi bıraktım egzersizi, bir kac kere sokup cikarinca sizlama da geçti. Ayy cok heyecanlıyım simdiden yenmis gibi hissediyorum ama arkadaslara tavsiyem hijyene dikkat etmeleri, hemencik enfeksiyon kapiverdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…