Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

açıköğretimde 5 yıl üstüste de kalabilrsin sadece kaydını yenilemen yeterli yani bankaya para yatırman canım kaydın silinmez

1.sınıfı 5yıl üst üstemi yoksa toplam hangi sınıf olursa olsun 5yıl kalma hakkımı inş.gecerim cnm tekrar bi 1.sınıfa katlanamam.vaji yzne gecemedim ilk ,bu senede aserme yzne olck allahım inş. yrdım ederde gecerim kpssye çlşamıyorum sonucları dşnmekten,sınavda dogumdn 5gn önce ne kadr sanslıyım dmi herseyde bi aksilik çıkıyor:uhm:

elifnil üzülme cnm burda komsumn kızınada çikolata kisti demiştide tedavi gördü 2ay sonra galiba gebe kldı şimdi 3aylık hamile iyi bir dr.buılman lazım o dr.umdn çok memnunum demişti.allah yrdımcn olsun

bende çok merak ederim.. bana da sen herşeyi bilirsin dediler.. gülüştüler bende gülmüştüm onlar da anlatmadılar :)) bir de ben normalde hiçbir şeyden korkmam.. hatta kadavra merakım falan vardır .. o nedenle moral de vermediler..
ablam da sorun yaşamıştı , onu çok telkin ediyorlardı ,bana korkusuz olarak bakıyorlardı ,(ki hala öyle bakıyorlar ) bir de ben bel altı sohbetlerden uzak dururdum.. :)) şaşkınlar hala korkusuz sanıyorlar :))
zaten anlatsam espiri yapıyor derler :)) hatta evlenmeden önce yapmıştır diyorlardı :))

ahh bu kadınlarrr..

:))))) sanırım benim içinde aynı şeyi düşündüler. uzun süre flört ve nişanlilik geçirince bide yaş geçkin olunca bunlar kesin yapmıştır dediler heralde. büyüklerimiz 17sinde evlenmişler hep nerden bilsinler bekaret uzun süre saklanınca vazgeçmek zor oluyo :)))

canım takıldıgın yerlerde derin nefes al ve kegel yap kendiliginden içeri cekiliyor gibi oluyor parmagın ve 2 parmakta rahatlayana kadar devam et daha sonra mumla yada eş parmagıyla denemeni öneririm her ikisiylede denesen dahada iyi olur eşin yokken mumla varkende eşle hiç boş vakit bırakmıyorum bak sana ne kadar egzersiz o kadar hızlı sonuc insallah
bebişde insallah sağlıklıdır henüz göremedim düşük tehlikesi var benim ilaç kullanıyorum duanı esirgeme canım kolaylıklar diliyorum sanada

güzel gelişme çabuk ilerliyorsun maşallah p.s boyuna gelmişsin. sadece jelle denedinmi hiç? emlayı egzersizde kullanmamaya çalış. p.s denemesinde kullanırsın. mümkün olduğunca emlasız yap bağımlılık yapmasın

gülcelcim emlayı azar azar azaltıp beynini kandırabilirsin ikna edebilirsin yani kendini bence kayganlaştırıcıya devam et egzersiz boyunca

canım egzersizlerde emla kullanma istersen bende aparatlarla çalışlmıştım emla hiç kullanmadım.sadece jelle yapıyodum ki hala yapıyorum p..s denerken emla kullan inan aparat sanki emlasız girmeyecek gibimize geliyo ama öle bişey yok tabiki...ben en büyük aparatı yaparken belli bir noktaya geldiğimde işte tamam burda sonrası gitmiyo derdim ama biraz daha cesaret edip ittirince çok kolay geçiyodu kayıyodu sanki ama egzersizlerde emlayı bırakmanı tavsiye ederim

zerr bişey sormak istiyorum sana bende vajiyi yendim ama hala jelle devam ediyorum ve hamile kalmak istiyorum bu ay tutturamadık acaba jelin zararı olurmu sende ilişkinde jel kullanıyomuydun

ayy yok ne misafiri keşke misafir olsa kayınvalidemle birlikte yaşıyoruz iki çocuğu daha var toplam altı kişiyiz evde heryerden insan çıkıyo(((

aynı kaderi paylaşıyoruz demekki bende kayınvaldemle oturuyorum ama çok zor oluyo ya egzersiz yaparken geçen sene özellikle bekliyodum ya bir yere gitsinlerde tv karşısında rahat rahat egzersiz yapayım diye

zerr bişey sormak istiyorum sana bende vajiyi yendim ama hala jelle devam ediyorum ve hamile kalmak istiyorum bu ay tutturamadık acaba jelin zararı olurmu sende ilişkinde jel kullanıyomuydun

canım jelin olumsuz etkiledigini okumustum ama aksi görüslerde var ben ilk baslarda kullandım ama sonradan kayganlık problem olmadı ve bıraktım jeli bunu en iyi bence jinekogun bilebilir ne kadar yorumlasak boş bence burdan anca kulaktan dolma bilgileri aktarıyoruz birbirimize kayganlık problem olmuyorsa azaltarak bırakmayı deneyebilirsin içinde şüpe kalmaz böylece bi de su bazlı kayganlaştırıcılar digerlerine göre daha saglıklı bunu zaten okumussundur sanırım.. benim bildiklerim bu kadarla sınırlı canımi nsallah yardımcı olabilmişimdir

aynı kaderi paylaşıyoruz demekki bende kayınvaldemle oturuyorum ama çok zor oluyo ya egzersiz yaparken geçen sene özellikle bekliyodum ya bir yere gitsinlerde tv karşısında rahat rahat egzersiz yapayım diye

vaay kaderdaşım benim çok zor oluyo yaa cidden biz mecburiyetten birlikte yaşıyoruz üç ay oldu evleneli eşim askere gitcek aralıkta o yüzden ben yalnız kalmayım diye kayınvalidemlerleyiz şimdilik askerden gelsin çıkcaz inş ayrı eve özel hayat sıfır yaa bazen kafayı yiycek gibi oluyorum hiç bi yerede gitmiyolar gittikleri yere bizi de götüryolar sinir oluyorum. biz gidelim de siz evde yalnız kalın diyen yok hep tartışıyoruz bu yüzden eşimle((

ben doktoruma sorduğumda bir zararı olmaz demişti ama ne bileyim genede tam güvenemiyorum işte bende ön sevişme uzun olsada ıslaklık olmuyo ne yapacam bilmiyorum bir sefer jelsiz denedim çok zor oldu ama canım yandı yani nasıl bırakabilirimki başka şansım yokk cevap için tşkler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…