Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Oda etki eder belki alabileceksiniz sırf o sebepten asamiyorsun . Kendini kalmamaya calis bende böyle güzelim de . Daha beterleri var sen mutlu olmaya bak hadi bi gayret yen illeti.
insallah canim geri donus yaparim artik yenebilirsem bunu baskalarina da yardimci olmus olurum🥺

Kızlar size birşey soracağım ilişki sırasında ıslanma problemim var ve haz almıyorum girişte kendimi az da olsa kasıyorum sizce normal bir birliktelik ne zaman oturur iki günde bir yapıyorum ama jel olmadan yapamıyorum (spreyi ve kremi bıraktım bu arada)

Kızlar grup bir daha hiç mi geri gelmeyecek ya ben o grup sayesinde korkularımı yenmeye başlamıştım yenen arkadaşlardan güç alıyordum. O grup benim umudumdu lütfen ne yapılması gerekiyorsa yapalım yok mu bunun bir çözümü. Eminim benim gibi düşünenlerde vardır çünkü gruptaki kadar yazışma olmuyor burada benim gibi çekinenler oluyor sanırım ya da bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama eğer bunun bir çözümü varsa ben varım ne gerekiyorsa yapalım

Ne aşamada olduğuna bağlı? Bazıları ilişkiyi yarısına kadar gerçekleştiriyor kalanı olmuyor o zaman belki kegel ve nefes egzersizleriyle oluyo ama hiç başından olmuyosa çoğunlukla aparatlar, neden kullanmak istemiyorsun?
Ben yarısına kadar alabiliyorum bir yerde takılıp kalıyor gitmiyor . Eşim aparat kullanmamı istemiyor açıkçası ben de istemiyorum

Kizlar ben sonunda yarısını alabildim bunada şükür bu akşam tekrar deniyecegiz inşallah tamamini alırım bide birşey sormak istiyorum Allah izin verirse hayirliysa ben çocuğum olsun istiyorum doktora hemen gitmek istemiyorum biraz alışıp sonra evde yumurtlama hesaplaması yapan var mı acaba testle yenenler yardımcı olabilir mi?

Ya işin keyifli ve zevk alınan kısmı ne zaman geliyor sizce? Ben 5. denememi falan bitirdim ve bende artık panik ya da el titremesi kalmadı, çok bi baskı da kalmadı, ama yani o olması gereken keyif de yok daha

Kızlar birşey soracağım grubumuz bir daha olmayacak mı burda kimse aktif değil bilgi alamıyoruz birbirimize daha açık bir şekilde yardımcı olamıyoruz oysa ben bu kadar ilerlemeyi grup sayesinde başarmıştım

Kızlar birşey soracağım grubumuz bir daha olmayacak mı burda kimse aktif değil bilgi alamıyoruz birbirimize daha açık bir şekilde yardımcı olamıyoruz oysa ben bu kadar ilerlemeyi grup sayesinde başarmıştım
Zehraya katılıyorum burda sorduğumuza cevap alamadığımız oluyor veya sormak istediklerimizi açık açık yazamıyoruz kimse aktifte değil ben eşliye geçtim ama eşlide de sorun yaşayabiliyorum 1 senenin sonunda o grup sayesinde 1 ayda bu aşamaya geçebildim grubumuza geri dönelim lütfen 😢

X