Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bende yapamıyorum egzersizleri panik atak geçiriyo gibi oluyorum
Canım hiç düşündüğün gibi değil imkansız hele hiç değil doğru nefes egzersizleri ve kegel egzersizleriyle desteklemen lazım birde düzenli belli aralıklarla çalışacaksın özelden yazıcam sana

dr nuz kim acaba bilgi verir misiniz?

Arkadaşlar orta parmak 1.5 boğumdan ileri gidemiyorum ne olur yardım edin! Eşimle denedğmz zamanlarda da küçük bi kısmı giriyo aynı bir boğum gibi sonrasını geçemiyorum zor geliyo ne yapacağım

krem ve kayganlaştırıcı olarak ne verdi dr?

Doktorn kim canm

Merhaba, ben de şu anda vajinismus tedasivi görüyorum. Doktora gitmeden kendim evde parmak egzersizlerini denedim fakat başarılı olmadi, doktorum aparatlarla çalıştırdı şu an 4. son aparattayim artik doktorum deneyebilirsiniz dedi, fakat ilk deneme yine başarısızdı. Ama yılmayacağım egzersizlere devam ediyorum, bir haftadır buradaki başarı hikayelerini okuyup kendime güç veriyorum, umarım bir gün ben de sizin gibi artik vajinismusu yendim yazabilirim. Çok çok zor bir süreç psikolojik olarak yıprandım ve iyi görünmek için sınırımı fazla zorluyorum, ve bu beni ziyadesiyle yordu. Burada yalnız olmadığımı bu hastalığın %100 tedavisi olduğunu ve geçeceğini görmek çok iyi geldi, bunu da eklemek isterim.

Çokk az kalmış canımm bitecek inşallah

lişkiye giremiyorum. Vemcain sprey sayesinde girebiliyordum,onu sıkıp alttan muayene olabiliyordum
Ama ilaç nedense artık uyuşturmuyor .etkinliğini kaybetti heralde dedim .yeni kutu aldım o da aynı. Başka marka aldım yine aynı. Eskiden yakardı şimdi hiç yakmıyor,uyuşturmuyor da. sanki su sıktım

Merhaba canım Doğum yaptın mı henüz bilmiyorum ama çok düşünüp kendimi kasmıyorum hamileyken ilişkim devam ediyor kadının iki parmağı eşimin cinsel organından kalın değildir diye düşünüyorum kendimi korkutmamaya çalışıyorum. Sem sert aparatı sokmşm iki parmakta rahat olursam acıtmaz diye düşünüyorum. Acıtırsada doğum sezeryan derse de üzülmem tek istediğim sağlıkla olması . İlişkiye girebiliyorsam doktor korkusu aşılır elbet vajinismüs değilsindir yenmişssin tabikide yenmesen ilişki olmazdı sadece korkularına yenik düşmüşsündür :) yaşayıp göreceğim bende inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…