Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ben bişey sormak istiyorum ben bu illeti yeneli iki ay oldu ama sadece afedersiniz üst pozisyonda yapabiliyorum alta hiç gecemedim aşırı korku heyecan oluyo bacaklarım titriyo sanki en başa donecem diye çok korkuyorum ne yapmam lazım

Ben şöyle de denedim yatak kenarı pozisyonunda deneyin o şekilde kasılmanız en aza iniyor insan sonradan alışıyor

Muhtemelen aşk Kasın canım o ama ilerlemen çok iyi youtubeden vajina hakkında bilgilendirici videolar ile müjdegül Karaca yı öneririm
Merhaba dün dediğiniz videoları izleyip biraz daha rahat bir şekilde bugün rabır dilatörler geldi hemen heyecanla en küçüğünü ve bi büyüğünü deneyerek rahatça içeriye alabildim çok heyecanlıyım yapıcam inş..

Ooo bayagg hızlısın bravo sana 2 aparatı birden yapmışın maximum 5 günde bu iş biter.

merhabalar, ben tek parmak egzersizlerini yaptım daha sonra dilatör set aldım. En küçük dilatörü sokabiliyorum ama 2. ye geçemedim. 2. yi denediğimde garip bi şekilde başım dönüyor midem bulanıyor. Zamanla alışır mıyım sizce? lütfen yardım edin

Evet canım benim de oluyordu tansiyonun düşüyor ama ilerlemen çok iyi biraz daha gayret et geçiyor nefes egzersizlerini ihmal etme onlar güzel gevşetiyor

2 gün önce 3. Aparatı gayet rahat denedim ama dün eşli birleşmede yine aşk kası denilen kas yine engel oldu maalesef Bugün son aparatı deniycem inş. Başka ne yapabilirim

Macundeneyimi

Yeneli 1 yılı geçti,tekrar uğrayıp bakmak istedim.O süreçte buradan çok destek almıştım daha sonraları ise destek olduğum arkadaşlarımız oldu.Bu süreçte motivasyon çok önemli.Asla canınızı sıkmayın emin olun geçecek ve hayatınıza mutlu birer kadın olarak devam edeceksiniz.Herkesin bu süreci geçirme şekli farklıdır kendi yönteminizi bulun.Korkunuzdan kaçmayın onunla yüzleşin eminim yeneceksiniz.

İlk başlarda olur öyle normal.Biraz daha alıştıktan sonra deneyebilirsiniz.Derin nefesler alarak sakinleşin bunu artık yapabiliyorsunuz korkulacak bişey olmadıgını kendinize telkin edin.Hazır hissedince alta geçmeyi deneyin.

Merhaba arkadaşlar bende vajinismusu yenmiş buralarda çok gezen biri olarak yazıyorum. Hep derdim bir gün bende yendim yazarmıyım ve evet yendim artık bebek istiyorum lütfen sizde önce kendinize güvenin ve bu pandemiyide fırsat bilerek kendinize zaman ayırın. Misafir kabul etmeyin. Çok fazla iş yapmayın. Buna odaklanın. Eşinizle kavgadan olabildigince uzak olun. Ve ben bunu yapıcam deyip başlayın. Bunu kim yapamamış ya da bundan kim ölmüş bunu düşünün ve asla pes etmeyin. Benim herkese güvenim sonsuz.. Lütfen hadi üstüne düşersiniz başarırsınız

Tebrik ederiim bende her zaman aynı şeyi söylüyorum işiniz sadece bu olsun yapana kadar devam edin hırs yapın gaz verin kendinize gerisi çorap söküğü gibi gelecek.İnşallah sırada anne olmak var

Nasıl yendiniz acaba

Kızlar merhaba 4. Aparattayim 3 kez 4. Aparati başardım tahriş akıntı girdi 15 gündür calisamiyorum bugün 4. aparati yaptıktan sonra denemelimiyim deneme esnasında yapmam gereken tavsiyesi olanlar yardımcı olursa sevinirim ...Az kaldı biliyorum ama cok heyecan olmasi normal mı buraya kadar geldim olmazsa nabarim diyede aklımın bir yerlerinde bu dusunce de var..yardımlarınızi bekliyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…