Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

korunmayı bıraktım 5 ay falan olmuştu hiç ilişkiyi yaşamadık ben yapay pen deniyodum bide ön sev... sırasında girişe boşa... öle kalmışım herkese sesleniyorum tamam çocuk isteyebilirsiniz ama inanınki ilşşki yaşayamadan böle bişey olması inanınki mutsuz ediyo tabiki güzel ama kırık bir hüzün var çünkü çok ilerlemiştik şimdi yine hüsran sizler ne alemdesiniz

korunmayı bıraktım 5 ay falan olmuştu hiç ilişkiyi yaşamadık ben yapay pen deniyodum bide ön sev... sırasında girişe boşa... öle kalmışım herkese sesleniyorum tamam çocuk isteyebilirsiniz ama inanınki ilşşki yaşayamadan böle bişey olması inanınki mutsuz ediyo tabiki güzel ama kırık bir hüzün var çünkü çok ilerlemiştik şimdi yine hüsran sizler ne alemdesiniz

haklısın bu ay adetim gecikti ben de hamileyim sandım aslında çok istememe rağmen endişelendim ...ama yine de şanslı olduğunu düşün mucize var içinde herkese nasip olmuyor bi gelsin dünyaya size şans getirir hemen yenersin inşallah....:KK66:

hem arkadaşlar emla çok pahalı :)) işin geyiğini de ben yapayım :))

vallahi ben bu zamana kadar ilk ödevlerimi ilk denerken emlayla yapıyordum..şimdi eşli parmak egzersizini hiç emlasız yapamadım.. :KK43:( emlasız yapınca başa döner diye korkuyorum ama bugün emlasız deneyeceğim pamuktan cesaret aldım.. bi de bunun p..s kısmı var yani emlayla nereye kadar.. zaten orada acı yok biliyoruz bence emla psikolojik..uyuşsa nolur uyuşmasa nolur sinir ucu yok orada his yok.. :))
ben bu gazla bu akşam 3000 sayı yaparım eueuuehuheueuhehu

valla sana sonsuz gaz vereyim hayatım ozaman ben ilk gece için kullandım sadece düşünün ki ömür boyu emla ne gerek var hem dediğin gibi bütçeye zarar 38 tl :içelim:
zaten p..s alana kadar olay aldıktan sonra ne kadar gereksiz olduğunu anlayacaksınız kullanma arkadaşım

evet sana katılıyorum canım. burda pekçok kişi emlayla başardı çünkü acımayacak diye cesaret geliyo ve çekinmeden deneyebiliyorsun ama aynı şeyi emlasız yapıncada acımıcak biraz cesaretli olun. emla bağımlılık yapabilir onsuz ilişki denemekten korkup bıramayanlar olmuştu. illaki kullanmak istiyorum başka türlü cesaret edemicem diyorsanız egzersiz sırasında değil ilişki sırasında kullanın.
emlayı doktorda veriyor bir sakıncası yok heralde ama bana genede vajina içine uyuşturucu sürmek hemde defalarca sürmek ürkütücü geliyor. o bizi eş yapıyor o bizi anne yapıyor o bizim en değerli organımız :)))

aynen öyle şekerim bide ben başında dedim kendime ben bununla yapmaya alışırsam bırakamam emlayı bunsuz yapıcam dedim zaten emlada psikolojik hadi ilk etapta bende tavsiye ederim kızlık zarı gidene kadar ama gittikten sonra tavsiye etmiyorum normal bir ilişki yaşayan arkadaşlar zamanla zevk almak isteyecekler her ne kadar eşlerimizi ön planda tutmak istesek de bizler de kadınız ve zevk almaya bizimde ihtiyacımız var bu nedenle vajiyi atlatan arkadaşlar EMLAYA HAYIR KAMPANYASI sunuyorum...:1hug:

canımıniçi hiç morelini bozma nasıl olsa artık vajiyi yenmenin formülünü buldun burdaki arkadaşlar sayesinde hani herkes bu kelimeyi kullanıyo ben yaptıysam herkes yapar diye ben bu vajiyi 3 ay çektim ama hergünüm ağlamakla geçti imkansız kelimesi beynimde zongluyordu ben asla yapamazdım bebeğin dünyaya geldiğinde egzersizlere başlarsın ben 10 günde başardım sende yapabilirsin sadece kendine güven inan cesareti topla ne kadar basitmiş gerçekten çok basitmiş hiçmi basit diyen arkadaşlara inanmıyosunuz ben hadi canım neresi basit derdim ama yaşayan bilir evet çok basit sadece anlık bir olay acı yok sana tavsiyem doğumdan sonra egzerszleri hiç atlamaman ve başarman inşallah başarırsın canım yaşamayan bilemez ben çektim sizler de bir an önce kurtulursunuz inşallah.

yaa arkadaşlar ben başardıktan sonra dün gece üçüncü denememi yaptım tamam rahat giriyo gel gelelim git gellere dayanamıyorum insanlar bunu nasıl zevk alarak yapıyo yaaa biz ne zaman zevk alcaz bu durumdan??????

valla ben kaç kere yaptım enfeksiyonla da alakası yok hala ağrım var ilişkide ama artık yanma ve akıntı yok çok şükür zamanla alışıcaz zaman gerek canım..

merhaba arkadaşlar, hepinize geçmiş olsun Allah hepinizin gönlüne göre versin.kusura bakmayın rahatsız ettim benim arkadaşım evleneli 4 ay oldu ilk ilişkisinde herhangi bir sorun yaşamamış.ayna ile genital temizliğini yaparken çok afedersiniz vajinasının 1 cm içersinde bir et parçası görmüş üzerindede 2 tane ufak açıklık varmış.herhangi bir ağrısı dolgunluk hissi iltihap yokmuş.idrar deliğinin altındaki açıklıktan 1 cm ilerdeymiş internetten araştırdım ama pek faydalı bilgiye ulaşamadım.yoksa normal anatomisimi böyle.hiç bir şikayet yok çünkü. arkadaşım doğuda şark hizmetinde bilgisi olan daha önce böyle birşey yaşamış arkadaşımız varsa bilgilendirirse çok memnun olurum.şimdiden çok teşekkür ederim.

vajinanın içinde idrar deliği de var o olmasın?

ramazan bereketi kayboldu :KK43:(
ramazanda vajiyi yenen yeneneydi bir günde 2 güzel haber aldığımız oluyordu nooldu başardım çığlıklarına hasret kaldık

selam arkadaşlar kim ler var burad hala bilmiyorum ama uzun bir süre sonra ben ölesine bir baktım ben malum hala vajiyim vede hamile buraya artık girmek bile beni üzüyo önceden hırsla azimle geliyodum ve ilerliyodum şimdi herşey bitti uzun bir süre hayallerime ara verdim sizler ne alemdesiniz

üzülme tatlım nasılsa vajiden sonraki hedefin bebiş olacaktı sıralaman değişti okadar. vajiyi herzaman yenebilirsin 1-2 haftalık egzersize bakar. ama herzaman bebiş sahibi olamazsın. hiç için buruk olmasın aksine Rabbim bana mucize bahşetti diye mutlu ol.
bu arada doktorun biliyormu vaji olduğunu? ne diyor? belki normal doğum yaparsın herşey daha kolay olur

mrb kızlar uzun bi aradan sonra yazıyorum evimi taşıdım net yoktu.... sayfalar çok çabuk ilerliyor eski arkadaşlar beni hatırlayacaklardır....
bende yendim yani öyle düşünüyorum p..ss yarıdan fazla alıyorum kan gelmedii..sadece alt pozisyonda yapa ıyorum.... zaman zaman kafamda soru işaretleri oluyor aceba olmadı mı diye ama p..s içerde hissediyorum muayneyede korkuyorum. bebiş istiyorummmm

buarada zehra bebeğin oldu mu merak ediyorum bide antalyalı sekreter arkadaş adını unuttum bebişi var mıı merak ediyorumm

mrb kızlar uzun bi aradan sonra yazıyorum evimi taşıdım net yoktu.... sayfalar çok çabuk ilerliyor eski arkadaşlar beni hatırlayacaklardır....
bende yendim yani öyle düşünüyorum p..ss yarıdan fazla alıyorum kan gelmedii..sadece alt pozisyonda yapa ıyorum.... zaman zaman kafamda soru işaretleri oluyor aceba olmadı mı diye ama p..s içerde hissediyorum muayneyede korkuyorum. bebiş istiyorummmm

buarada zehra bebeğin oldu mu merak ediyorum bide antalyalı sekreter arkadaş adını unuttum bebişi var mıı merak ediyorumm

slm canım,öncelikle tebrik ederim.sık sık deneme yaparsan tamamını da çok rahat alırsın.muayeneden bende korkuyordum ama oldum büyütecek bişey yokmuş aslında kasmadığın sürece çok basit.
zehra hamile,bahar değil bekliyoruz tabi hepimiz bebiş istiyoruz.Allah isteyen herkese versin inş

hosgeldin cnm seni hatırladım ev tasımanın ne oldugunu iyi bilirim anca yerlesiyor insan.2ayım kaldı bebişimn gelmesine hazırlık yapıyoruz kıs bebeği olck işte.sag salim gelmesi için dua ediyoruz

X