Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

regl döneminde yapmayın, vajina mikrop kapar... sağlık açısından uygun degil.

önce emlayı nohut kadar parmagınızın ucuna koyun, sonra dizlerini büküp yatar pozisyonda ayna karşısında serçe parmak ya da diğer parmakla sürebildiğiniz kadar içeri sürün... sonra bir daha alıp dışına sürün... 10 dk kadar bekleyin, uyuşmaya başladıgını hissettiginiz an parmagınıza kayganlaştırıcı sürüp egzersizi yapın.

canım regl dönemi için dr bana tampon önermişti..en küçük boyları var parmak kalınlığında onunla deneyebilirsin istersen...

ilk gece kanama olduysa zaten kızlık zarı gitmiş ve oradaki engel diye düşündüğümüz şey gitti...şu an ilişkiye girmek için hiç bir engel yok orada...

parmak egzersizini yapamıyorsanız küçük mumları deneyin. belki kendi parmagınızı sokmaktan rahatsız oluyorsunuzdur?

Demek emla gerçekten içeriye sürülüyor.eşim söylüyordu da ben inanmıyordum.demek ondan uyuşma olmuyor.inşallah olur bundan sonra.
Eşim tek orta parmakla hızla git gel yapıyor zevk bile alıyorum ama bir türlü pe... alamadım ama biz 3-4 günde bir demiyoruz bunun sakıncası olur mu acaba.?ne sıklıkla pe... Dememeliyiz.her gün yapmanın sakıncası oluyormu?

regl döneminde yapmayın, vajina mikrop kapar... sağlık açısından uygun degil.

tşkkür ediyorum paylaşımın için..

dün gece de yaptık reglim kesildi.. şuan keyifsizim.. geçtiğimiz ay da böyle olmuştu , kesiliyorum , ağrılı geçiyor ve uzun sürüyor .. ramazanda 8 gün olmuştu ..az az geldi hep..normalde en fazla 6 gün..
zamandan kazanalım dedik , yapalım dedik... ama malesef ..

canım regl dönemi için dr bana tampon önermişti..en küçük boyları var parmak kalınlığında onunla deneyebilirsin istersen...

teşekkür ederim .. ama sabır göstermeyi deneyeceğim .. çünkü reglim kesildi.. yani böyle egzersizle daha uzun bir dönemdense 4 gün sabredeceğim.. çok sağol paylaşımın için..

hiçbir sakıncası olmaz. sakınca şey de oluyor, bebek sahibi olmak için çok sık deneme yapınca spermlerin kalitesi ölüyormuş.

tek parmaktan sonra 2 parmak yapsın eşiniz. 2 parmakta da rahat gitgel olunca pen.. denemesine geçin. siz üstte olun ve ucunu deliğe yerleştirip almaya çalışın...önce az bi kısmı olur ama zamanla tamamını almaya başlarsınız.

günaydın arkadaşlar... dün eşimle p... denemesi yaparken pembemsi kan geldi ama çok diil peçeteyle silincek kadar. daha sonrada biraz çamaşırımda gördüm aynı pembeden. akşamda çok az geldi. zarda zedelenmemi oldu yoksa komplemi gitti acaba? sanırım git gide daha rahat olmaya başladım işallah tamamende olucak çok mutluyumzemuszemus

cnm iki parmakta cok zorlanıyorum cok acı hissedıyorum tek parmakta sorun yok ama iki parmak felaket gibi.daha ucundayken bagırmaya baslıyorum acıdan bunu yenmem lazım.p.. de birazını alıp gerisini alamamak cok sinir bozucu,bu sefer eşimde sinirlenıyor.(

aslında acı yok. biz korktugumuz için acıyor sanıyoruz. 2 parmak denemeden de p.. alıp başarabilirsin. bu biraz durumuna baglı. şöyle olabilir eşin sinirleniyorsa 2 parmak denemesini sen yapabilirsin. eğer kendi parmagımı alamıyorum diyorsan mumdan bir aparat hazırlayabilirsin.ne dersin?

komple gitmişe benziyor, tebrikler :)

Canım zedelenme gibi duruyor...

bakalım bi sekılde asmam lazım su emlayı denesem işe yararmı die düşünmekteyimm

umarım yapabilirimmbenneyaptımki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…