Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar ben bugün jinekolojik muayeneye gittim vajiyi yeni yendim dedim doktora daha nazik olsun diye. adam da merak etme ben çok vajili muayene ettim en küçük aleti açın dedi hemişereye. neyse... ördek ağzı dedikleri şey o kadarda ürkütücü değilmiş. hiç canım yanmadı .. sonra dediki ne vajisi? sende vaji yokki hiç vaji olmamışsın sen dedi? :1shok: şok geçirdim nasıl olur bana doktor şiddetli vaji demişti 2.000 tl para ödedim dedim. sen karar verip ayağına gitmişsin tabiki sana sen vajilisin dön geri diyecek hali yok o da biliyordur vajili olmadığını ma müşteriyi kaçırmak istememiş belli dedi. ama kasılmalarım vardı benim dedim. vajinusmus öyle 2 günde tedavi edilecek bir rahatsızlık değil onun tedavisi fiziksel değil ruhsal dedi. çok kişi kendini vajili sanıyor bu yüzden dedi. ama aslında jinekolojik muayene ile herşey anlaşılıyor dedi. mirmirmirmir neyse sadede gelelim kolaylıkla muayeneyi atlattım ve dediki herşeyin normal ilişkiye çok müsait jel bile kullanmana gerek yok önsevişmeyi uzun tut yeter. senin sorunun cesaret ve korku dedi. bunu duyan eşim başımı yedi bak boşa gitmişiz diye. adam tepeme dikildi eve gidince bak vajili değilmişsin hadi emlasız yapalım dedi. resmen zorla yaptı. tam 20 dk girdi çıktı içime. arada bir viyakladım ama hakketen emlaya gerek yokmuş. ha kızlar bide dediki bırakın egzersizi filan hayatınızı mahvetmeyin beyninize bu egzersizleri yerleştirirseniz asla ilişki olmaz görev olur ve evliliğizi tehlikeye atarsınız dedieşim eve gelir gelmez aparatları çöpe attı mirmirmirmir ve dediki görev gibi olmadı ve ilk kez bu son ilişkimde zevk aldım dedi. acaba aranızda benim gibi kendini sananlar varmı? bence bir jinekolog kontrolünden geçmek şart..

kızlar selam az sonra eşimle 3. denemeyi yapıcaz 2 kez oldu ama 3. olmuyor 3 hafta önce yaptık gayet normaldi herşey araya regl bayram girdi ne tavsiye edersiniz yardıııımmmm lütfeeenn

hemşocum o kadar aradan sonra bunları duymak sana iyi gelmiştir haklısın aslında sende bizi burda bilinçlendirmiş oldun ama ben hala doktordan korkuyorumeyvahedigeldismile

Bunu nasıl anlayabilirizki? :uhm: Belkide sen egzersizleri yaptığın için ve ilişkiyede girebildiğin için öyle olmuştur.Sonuçta egzersizlerden sonra kasılmaların azalmıştır zamanla,Dr da kasılmadığını görünce vaji olmadığını düşünmüştür.Çünkü örneğin ben çok kasılıyorum,Şimdi nerden anlayabilirim vaji olup olmadığımı,canım yaaa...? Oooof ooof bilmiyorumkismile

kızlarr iyi geceler hepinize..
eşimle bir deneme daha yaptık 7 cm kadar alabildim çok da heyecanlıydım şimdi daha da heyecanlıyım vajilinin halinden anca bir vajili anlar diyerek yine buraya yazma ihtiyacı duydum. henüz öyle git gel yapıp zevkin doruklarına ulaşamasak da bu büyük bir gelişme diye düşünüyorum :kedi:
yalnız bir şey daha soracağım ben hala zar olayına takılı kaldım bu kadar da ilerde değildir herhalde değil mi çünkü 7 cm civarında takılıp kalıyorum sanki ? mafoldumben

slm canım,,,
canım bence sende zar filan kalmamış,geçmiş olsun bitmiş artıkk,,,zaten hemen git gel yapamamanız normal,sadece bi baskı hissedeceksin okadar,bu gece tekrar bi deneme daha yapın,kayganlaştırıcıyı eşinde kulansınn bu arada,,,bitsin bu gecee artık,,,

kızlar selam az sonra eşimle 3. denemeyi yapıcaz 2 kez oldu ama 3. olmuyor 3 hafta önce yaptık gayet normaldi herşey araya regl bayram girdi ne tavsiye edersiniz yardıııımmmm lütfeeenn

slm canım,sen egzersizlemi yenmiştin öncee,,,denemeden önce egzersiz yapabiliyomusun?yeterince ıslaklık olmadı mı?ön sev....uzun tuttunuz mu?bunların cevabını yazarsan daha çok yardımcı olabilirimm

çok sağol tatlım gerçekten çok destek oldun =)) ben de bitsin istiyorum bugün iki kere denedik zaten eşime beni zorlamasını da söyledim çünkü biraz da öyle cesaretleniyorum.. 7 cm den sonra bi baskı acı hissetmem normal diyorsun yani?? etrafımıza bakınca oradan çocuk çıkıyor dedikleri zaman baskı olması anormalmiş gibi geliyor da.. mafoldumben

canım birde sanırım senin ki biraz psikolojik ,zara takılı kaldığın için,yani her an kan görücem diye ilerletemiyomusun bance

canım sonuçta ilk defa bi birliktelik yaşıyosun,ondan önce vaji ye bişey girmiyordu değilmi?o yüzden elbette biraz baskı olucak,,dediğim gibi rahat ol,7 cm den sonra kasma kendini,kan gelicek mi diye,akışına bırak,zaten şimdiye kadar gelmediyse bence daha da gelmeyebilir,,,

kad_er haklısın tatlım çünkü ne denir beni kan tutuyor. sanki çok fazla kan gelecekmiş bayılacakmışım gibi düşünüyorum yani kasılmalarım da bu yüzden oluyor ilk denemeyi yaptığımızda kan gelmeyince çok cesaretlendim ama ilerlerken her kasıldığımda acaba burada mı diyorum off iyice paranoyak mı oluyorum bilmiyorum mafoldumben en iyisi jinekolojik bir muayene olup esnek mi değil mi öğrenmek sanırım fisfisfis

canım bende senin gibi korkuyodum bak ben ne yaptım anlatayım sana egzersizlerimi bitirdikten sonra eşimle p...s denemesine geçtim ve ayrıca o gün hırs yaptım bu gece olsun dedim sonra emla krem sürdüm içlerine de ayrıca sonra eşim tamamen girince kızlık bozuldu p..s tamamen grince bozuluyo sonra kırmızı geldi tabi şimdide 3. denemeyi yapıcam bugün cesaretiim var aslında bak ilk olduğunda hiç bişey hissetmiyosun kendini rahat bırak sadece ufak bir baskı hissi oluyo sonrası zaten gelir canım kasmamaya dikkat et acı falan yok inan

kızlar bende kırmızı geldikten sonra deneme yapmadım şimdi normal bir ilişki yaşamak istiyorum bugün inşallah başarabilirim alışma sürecindeyim

kızlar bende kırmızı geldikten sonra deneme yapmadım şimdi normal bir ilişki yaşamak istiyorum bugün inşallah başarabilirim alışma sürecindeyim

inşallahh başarırsın tatlım bunun zevkini çıkarmak bizim de hakkımız sonuçta güzel haberlerini bekliyoruzz =))
bu arada eşin tamamen girmeden kan gelmedi tam anlayamadım :s yani benimki 7-8cm civarında bir şey olmadı..

tşk ederim canım benim inşallah bak şöyle anlatayım ben aparatla egzersiz yapıyodum kendimi hazır hissedene kadar yaptım p...s boyutunda aparatlarla yani düşün 7 cm de yırtılmadı benimkisi sonra ben eşimin üst..... oldu tamamen girince p...s bozuldu sana da bu şekil tavsiye ederim bide emla krem sür bak uyuşuyo orası 2 dak sonra etkisini gösteriyo ucunda ölüm yok ya hayatım böyle düşün. şimdi benim kırmızı geldikten sonra ki denemem olacak haber veririm sanada korkma inan bişey yok

slm kızlar ii geceler herkese, bizde 1 hafta ara verdk adet olduğum için ben p.sn yarısını alabliyorum sadece gerisi gelmyo bitrlü anlayamadm neden olmuyo emla ile denedk bugn ilk defa ama hiç uyusmadı acıdı yine egzersizlere başlıcam tekrar o şekilde denicem siz ne tavsiye edersiniz(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…