Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

slm canımm,,,öncelikle maaşallah diyelimm,,, çok güzel bi gelişme,,,benden de kan gelmedi,esnek heralde seninde,istersen tamamını aldıktan sonra kontrole gidebilirsin,yani yarısından fazlasını aldıysan gerisi çabuk gelir,bişey kalmamış,güzel haberlerini bekliyoruz canımmmvereliniortak

slm canım,nasılsın,,,
benim bi arkadaşım hamileliği boyunca sadece 1 kez alttan baktılar dedi,oda çatı için gerekiyomuş,sonrasındaa hep karından bakmışlarr,ultrasonla

slm canım,iyidir ,senden nahaber ...kızkardeşimin hamileliği boyunca hep karından bakıldı ona,ama kendi böyle istediği içindi doktora kalsa hem karından hem alttan bakılıyormuş.
neyse canım biz hamile kalalımda valla alttanda baktırırız deil mi?

Tebrikler cnm,bitmiş sayılır
ben üç kez birlikte olduktan sonra doktora gittim bana kızlık zarının kalmadığını söyledi.bendede hiç kanama olmadı ve doktor çok normal dedi.
cnm hiç ara vermeden bi daha deneyin,en kısa zamanda tamamını alman dileğiyle....

İyiym canım nolsun işte,,,
inşlhhh hayırlısıylan olursa bebişin sağlığı için herşeye katlanıcaz tabii,,,:içelim:

kendini korkutma ben 3 tane doğurdum birkere bile alttan bakmaqdılar yani bakalım diyen vardır ama sen istemedikten sonra şart değil.daha şimdiden kendini üzme hiçççç bişeycik olmaz ben vajili olduğumu bile söylememiştim hayırlısı olur inşallahhhhh....

kad_er ve cana çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.. olumunekankayizsmile
bakalım inşallah devamı da gelir ara vermeyi düşünmüyorum zaten çünkü ilerlerdikçe cesaret geliyor. işte bir tek şu kızlık zarına takıldım kafamçokkarıştı siz de nasıl oldu yani hiç bir kanama akıntı vs olmadı mı ??

canım benim tebrik ederim
geçmiş yazıları ancak okuyabildim
mutlulugun daim olsun.........

evet canım içerisi öyle .. ama sıkıntı yapma gözünü karart birazcık cesarett.... ben de bugün jinekolojik muayeneye gidiyorum. sana diyorum ama ben napıcam bilmiyorum ölücem korkudan eyvahedigeldismile

tebrikler canım
mutlulugun daim olsun............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…