Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bebe yağı kullanma bence bende çok kısa bi süre kullanmıştım egsersiz yaparken sonra mantar oldum ve hemen bıraktım kullanmayı bence bebe yağı zararlı su bazlı kayganlaştırıcılar var kızlar tavsiye ediyodu onlardan alabilirsin önsev.. yoksa ıslanmak için kayganlaştırıcı şart yinede geçmezse şişlik doktora görün enfeksiyon olabilir.

bilmiyorum ya pr..z.. yapabilirmiş netten baktım da doktora gtmem lazımm acilenn şuan gecti şişlik ilişkiden sonra oluyoda :1shok:

coşan varda yazan yok malesef....eğer vajili olupta hala yazmaya cesaret edemeyen aşağıda takılan arkadaşlar varsa lütfen yazın arkadaşlar kendi zamanınızdan çalıyorsunuz bir an önce başlayın egzersizlere boş yere kendinizi yiyip bitirmeyin....

arkadaşlar ben anlayamadım aşağısı neresi?

füsuncuğum ben zaten onları savunmuyorum ama hepimiz aynı şeyleri yaşadık/yaşıyoruz/yaşayacağız ne kadar konuşursak konuşalım onların bakış açıları farklı...düşün onlarda bir sorun olsaydı biz onlara nasıl davranırdık...üzülmemeleri için neler yapardık...yapacak bişey yok bu günleri geçelim acısını söke söke çıkaracağız :kedi:

inşallah o günleri görürüz.intikam intikam aklinialirimsmile

Füsuncum, Derincim erkekler hep aynı canlar. Bi uyuşuklukları, üşengeçlikleri var üstlerinde sevgi göstermeye, eşle ilişkiye girmeye bile üşeniyorlar resmen.

Cinsel konuda çok iyi, istekli olsalar bi başka konuda sorunlu olurlar. Evlilik böyle bişey işte kocaların nazıyla oyna dur ev işlerinden zaman bulursan... Çok üzgünüm çoook

bazen keşke erkek olsaydım diyorum oh ne rahat.elinde kumanda yetmiyor bir de kucakta bilgisayar tek lafı çay niye yapmıyorsun aşkım.tamamen iptal oluyor.sinir oluyorum :bbo: yuh diyorum ben bu adamamı aşık olmuşum.

bazen keşke erkek olsaydım diyorum oh ne rahat.elinde kumanda yetmiyor bir de kucakta bilgisayar tek lafı çay niye yapmıyorsun aşkım.tamamen iptal oluyor.sinir oluyorum :bbo: yuh diyorum ben bu adamamı aşık olmuşum.

ayyy benim de en sinir olduğum şey ,hem kumanda hem bilgisayar,ikisi de onda olcakkmışş,,,,yoook artık,, ben o konuda kendimi salmıyorumm,,,ikisinden birini tercih et diyorummm,,,alsanaalsanasmile

ayyy benim de en sinir olduğum şey ,hem kumanda hem bilgisayar,ikisi de onda olcakkmışş,,,,yoook artık,, ben o konuda kendimi salmıyorumm,,,ikisinden birini tercih et diyorummm,,,alsanaalsanasmile

Ya bize ne demeli. Benim laptop'ım var onun masaüstü bilgisayarı var. Kumanda da bende durur. Ama bu bilgisayarlar yüzünden ne muhabbet kaldı ne huzur...

canım benim birini elinden almaya pek fırsatım olmuyorki.ikimizde çalışıyoruz aynı saatte eve geliyoruz.o keyif yaparken yemekti,bulaşıktı,çamaşırdı,temizlikti,ütüydü işler bitmiyor.hiç yardımcı olduğu yok bari güzel birşeyler söylede mutlu olayım dimi amaboshayallersmile

Ya bize ne demeli. Benim laptop'ım var onun masaüstü bilgisayarı var. Kumanda da bende durur. Ama bu bilgisayarlar yüzünden ne muhabbet kaldı ne huzur...

ya zaten asıl mesele kumanda sendeydi bilgisayar bendeydi değil.gitgide aradaki muhabbette huzurda bitiyor.eşime söylediğimde bu durumun normal olduğunu söylüyor :1shok: ah nerde o eski günler...bilmiyorumkismile

ya zaten asıl mesele kumanda sendeydi bilgisayar bendeydi değil.gitgide aradaki muhabbette huzurda bitiyor.eşime söylediğimde bu durumun normal olduğunu söylüyor :1shok: ah nerde o eski günler...bilmiyorumkismile

Ben bilgisayarımı okul için aldım ama eşim yüzünden amacından saptırıyorum. Sırf o oturduğu için ben de oturuyorum başında...
Ben evime internet girmesini asla istemiyordum. Eşime eve internet alırsan hakkımı helal etmem dedim ertesi gün gidip aldı senağlama
Madem aldı ben de kullanıcam...

sırf bu yüzden 1 yıldır eve internet almıyorduk ki benimkinin işi dolayısıyla evde internet şarttı...blackberryle falan idare etti daha sonra ondan söz aldım net alınca mecbur kalmadıkça takılmayacağına dair...bayramda netimiz oldu ama akşamlarımız hala bizim...çünkü ben tv başında geçirilen zamana bile acıyorum açıkcası...o yüzden bizim zamanımız mutfakta ve balkonda geçiyor akşam yemeğinde 1 saat otururuz masada günün analizini çıkarırız evde 3 tane pc olmasına karşın elimiz hala nete gitmiyor...inşallah böyle devam eder :kedi:mümkün olduğu kadar tv ve pc başında vakit geçirmemek bence en iyisi...

kızlar çok afedersiniz bir konuyu çok kafama taktım affınıza sığınarak anlatmak istiyorum vajili arkadaşların eşlerinde ereksiyon sorunu oluyormu ya ben eşimi bu halemi getirdim diye düşünmeye başladım :KK43:(( o gün sen hiçbişey bilmiyosun dedi şimdi ne kadar kafama taktıysam dalıp dalıp gidiyorum :KK43:(( lütfen yardım

demekki sadece bizde olmamış bu olay:)...ne yalan söyleyim sevindim kendi adıma.ne kadar çok üzülmüştüm ozaman:KK43:...

sırf bu yüzden 1 yıldır eve internet almıyorduk ki benimkinin işi dolayısıyla evde internet şarttı...blackberryle falan idare etti daha sonra ondan söz aldım net alınca mecbur kalmadıkça takılmayacağına dair...bayramda netimiz oldu ama akşamlarımız hala bizim...çünkü ben tv başında geçirilen zamana bile acıyorum açıkcası...o yüzden bizim zamanımız mutfakta ve balkonda geçiyor akşam yemeğinde 1 saat otururuz masada günün analizini çıkarırız evde 3 tane pc olmasına karşın elimiz hala nete gitmiyor...inşallah böyle devam eder :kedi:mümkün olduğu kadar tv ve pc başında vakit geçirmemek bence en iyisi...
2 sene bitti biz evleneli.bebekten dolayı aramız iyice açıldı.ev haddinden fazla dağılıyo.eşime diyorum yardım et beraber toplayalım diye.kızıyo ve ya kumandayı alıyo eline,ya laptopu alıyo başka odaya geçiyo,yada en kötüsü dönüp sırtını kanepede uyuyo:KK43:(((....bazen çok oturuyo içime.gece oluyo yanına gidiyorum.uyuma diyorum .yorgunum yarın çok işim var diyo yatıyo uyuyo:KK43:....herkes çok mutluyken ben neden mutsuzum:KK43:....herkes sarmaş dolaş dışarda gezerken biz uzaktan uzağa gidiyoruz.sanki saklı gizli iki aşık gibiyiz:KK43:(((sanırım evliliğimiz rayına oturmadan ayrılacağız:KK43:(((

2 sene bitti biz evleneli.bebekten dolayı aramız iyice açıldı.ev haddinden fazla dağılıyo.eşime diyorum yardım et beraber toplayalım diye.kızıyo ve ya kumandayı alıyo eline,ya laptopu alıyo başka odaya geçiyo,yada en kötüsü dönüp sırtını kanepede uyuyo:KK43:(((....bazen çok oturuyo içime.gece oluyo yanına gidiyorum.uyuma diyorum .yorgunum yarın çok işim var diyo yatıyo uyuyo:KK43:....herkes çok mutluyken ben neden mutsuzum:KK43:....herkes sarmaş dolaş dışarda gezerken biz uzaktan uzağa gidiyoruz.sanki saklı gizli iki aşık gibiyiz:KK43:(((sanırım evliliğimiz rayına oturmadan ayrılacağız:KK43:(((

canım hiç öyle olumsuz düşünme...evlilikte olur bazen böyle şeyler kimsenin evliliği dört dörtlük deildir ama aşılamayacak hiç bir engelde yoktur biliyorum bütün yük bizde ama bi süreliğine evliliğimizi sırtımızda taşıyacağız... sonuçta sen eşini seviyorsun oda seni seviyordur eminim...anlamadım çocuğunuz mu var ? vajilimiydin ?

X