Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

slm kızlar nasılsınız ben siteye gruba giremiyorum girebilen varmı helpcim msj sayım 50nin altında olduğu için sana msj atamadım merak ediyorum iyimisin:sinifsinif:

ne kadar geçti ki üstünden en az 1 ay bekle diyolar

oğlum 1 yaşında:)))....ben tam ilişkiye girdim giricem derken bi baktık hamile kalmışım.allah yoluna nasıl olu bende bilmiyorum.hamilesin dedi doktor 3 ay düşük tehlikesi olduğu için yatmadık.son 3 ayda doğum riski vardı o yüzden yatmadık.doğum yaptım 40 günde öyle yatamadık.sonrada bende yine vajinusmus başladı.halen daha eşim içime girerken canım çok yanıyo.zevk almıyorum.haliyle eşimde kendini bi işe yaramıyomuş gibi hissedip moralini bozuyo((

Bak sen ne yap biliuo musun. Bi tane pamuk al bir de strech film. ameliyat eldiveni ve kayganlaştırıcı jel. Önce penisten daha ince bir aparat yap kendine. O pamugu bayaa dola. Yani strechle sıkıştırıcağın için bol bol pamugu dola penis gbi yap. Üzerine de large ameliyat eldiveni ya da prezervatif geçir. Jelle egzersiz yap. En az yarım saat içinde tut. Daha sonra bu aparatı genişlet. Penis kalinliğinda olsun. Bir kaç güne genişletirsin zaten. En az bir hafta her gün bu şekilkde egzersiz yap. Her gün de 10 üzerinden bir zorluk derecesi puani ver. Bak bu söylediğimi yaparsan 1 hafta sonra aradaki farki görürsün.

bazen denemeye çalışıyorum ama niyeyse yaptığım şey sapıklık gibi geliyo....eşimde erken boşalma var.ben ilk başta ıslanıyorum ama sonra hiç ıslaklık kalmıyo.ozamanda çok canım yanıyo.eşim farkına varmıyo sanırım kuruluğun.ileriyo ama bu seferde doğumda dikiş atılan kısımda azda olsa kanama oluyo.sanki orda yara varmış gibi geliyo bana...normal doğum yaptım ve bi daha o koltuğa yatmak istemiyorum((((

Kızlık zarının genellikle doğuştan esnek ve delik olduğunu söyleyen ve bunun kanıtı olarak da kadının adet görmesini gösteren CİSED Başkanı Dr. Cem Keçe; "İdeal şartlar altında ilk gece normal bir kızlık zarı kanamaz, ağrı ve acı yapmaz. Ancak kadın kendini ne kadar kasarsa, ne kadar çok kuruluğu olursa, erkek ne kadar çok acele ederse kanama, ağrı ve acı o kadar artar. Penis ve vajinanın görevi neslin devamını sağlamak için birleşmektir. Yemek yerken kuru kuruya bir lokmayı çiğnemeden yutmaya çalışırsak boğazımızı tahriş etmez mi? Kızlık zarının acıması ve kanamasının en büyük nedenlerinden biri yanlış beklentilerle yapılan yanlış işlemlerdir. Bu nedenle ideal şartlar altında cinsel ilişki öneriyoruz. İdeal şart nedir? Erkek acele etmeyecek, karısının duygularını ve bedenini uzun uzun okşayacak, kadın kendini kasmayacak ve ıslanması tam olduğunda cinsel ilişkiye girilecek. Normal bir kızlık zarı ideal cinsel birleşmede yırtılmaz, delinmez ve kanamaz. Hafif bir açılma olur, bu da dışarıdan anlaşılmaz ve gelip geçer. Kasılmış bir vajinaya penis girdiğinde acı yapar. Kadın rahat, huzurlu, gevşemiş, ıslanması tamamlanmış, penis acele etmeden girmiş ise bunda hiç bir sorun çıkmaz. Yüzlerce, binlerce vaka ile bunu kanıtladık. 'Vajinismus'un Üstesinden Gelmek' adlı kitabımızda bunları detayları ile anlattık" dedi.
canım cem keçenin kitabını okumanı tavsiye ederim.

Rötarlı prezervatif mi? o ne len:uhm::roflol: ilk kez duydum ya.. ne kadarcahilim bak :kedi: dur bakem ben bir alayım ondan nası olcek. sağol canım benim hihoyyyt

Elifnil sağol canim teşekkür etmişsin ama ilerde sen de bizim gibi yardimci olcaksin kurtulunca Allahin izniyle

Helpless inşallah feraha çıkarsin en yakın zamanda. Dualarimiz seninle :Saruboceq:

Canımcım neyden kurtulunca yardım etcem anlamadım da saflık var bu aralar bende.. kaynanama taktım bu aralar:bbo: o yüzden ne dedin anlamadım ben :1hug:

Aynen banada soruluyor ama napıyım canım yaa...? :uhm: Kimse bilmiyorki benim şuan büyük bir sorunum var Allah hepimizin yardımcısı olsun. :Saruboceq: Bebek isteyene herkese nasip etsin.Bizlerede bu sorunu başarmayı nasip etsin,ondan sonra bebek olur Allahın izniyle... opuyorumnanaktan

kızlar ben bugün eşimle deneme yapıcam yapmadan önce duş alayım dedim aparatla bugün deneyemedim her neolduysa sanki içi şiş gibiydi neden anlamadım bilgisi olan varmı kendimi kasmadığım halde böyle oluyo ve bugün inşallah başarabilirim (((

hadi hayırlısı başarırsın inşşalllaaaahhhhh:))))) duş almanın genelde rahatlattığını söylüyorlar:)) ama şartlandırma kendini şiş gibi falan diye. rahat ol başarırsın. kolay gelsin:))

elifnil ,ece,happy,eslina
kızlar ALLAH sizden razı olsun
inş çözerim ama çokda umutlu degilim :1no2:
çünkü herseferinde geçici çözümler oluyo........
dualarınızı eksik etmeyin
ben bi süre yokum inş bu sürede vajili olanlardanda iyi haberler alırım.....

İnşallah Allahın izniyle bugece başarılı olursun ve yarın güzel haberlerini alırız canım. :1hug:

iyi bayramlar kızlar,fırsat buldukca ara ara girmeye çalışıyorum 28.haftama girdim haber veriyim dedim12haftam kaldı duanızı bekliyorum allahım bir sancıda kurtarır inş. yarın eşim iş görüşmesine gidiyor onun içinde ayrıca dua istiyorum sizden allah hepimizin yardımcısı olsun:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…