Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

teşekkürler önce kendim denicem yapamazsam giderim 150 tl çok ucuz çünkü bu iş için deli paralar istiyolar şaşırıyorum..

Aaaa? E peki nasıl hamile kaldın? Deneme yaparken kazara falan mı?
Biz de 1.5 yıl deneme bile yapmadık hiç. Bazen eşim zorla yapmaya kalkıyordu. Psikolojim çok bozulmuştu...

evet deneme yaparken oldu üçüde .benimde eşim zorlana yapmaya kalkıyodu çok korkuyodum valla çok sabırlı eşlerimiz var ben erkek olsam napardım bilmem.bazıları cocuk yaparsak orası açılır daha kolay olur diyo ama doğum işleri dahada zorlaştırıyor...

evet onu ben de duymuştum sert yerde popo aşağı doğru çökmediği için daha kolay oluyomuş ama hiç denemedim ne kadar doğru bilemiyorum

teşekkürler önce kendim denicem yapamazsam giderim 150 tl çok ucuz çünkü bu iş için deli paralar istiyolar şaşırıyorum..

aypar yazıklarını okudum , çook üzüldüm uzun yıllar olmuş ama geç değil yeterki iste ve başaracağına inan .. bende bu site sayesinde yendim sadece inandım ve hep başaracam dedim. hiç bir şeye gerek yok sadece bir eldiven bir bebeyağı önce doğum günü mumu sonra normal mum sonra parmaklar yeterki kendine inan...bende evliliğim 2. ayında başardım ama bu site yenmem için çook etkili oldu hergünümü bu siteye ayırıyordum okuyordum eşimle okuyorduk ve allaha çook şükür kabus bitti. Seninde bitecek dularımız hepinizle en kısa sürede kocaman bir başardım kelimesini yazmanı bekliyorum. sormak istediklerin olursa yaz olur mu...a.s.

canım teşekkürler inşallah başarıcam dualarınızı eksik etmeyin.sen okuyunca üzüldüm diyorsun ben napayım psikoloji diye bişey kalmadı zatenvalla artık başaramazsam nasıl yaşarım bilmem.çok taktım artık yapmam lazım ve başarıcam ....

tam olarak tarif edermisin((

adacım mrb nasılsın,,,nerelerdesin,,,nasıl gidiyo,,,herşey yolunda mı???

merhaba kadercim , çook şükür herşey yolunda , çook giremiyorum siteye eylülde sınavım var kursa gidiyorum eve gelip ders çalşıyorum hiç vakit kalmıyordu siteye girmeye inşallah eylül 26 sından sonra takip ederim siteyi ?? sen nasılsın ?? görüşmek üzere )a.s.

canım ben egzersizlerimi bebe yağıyla yapmıştım suan çok kasıntı var bebe yağı sebeğ oldu.

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

hndckr
aisha2010
mano
gulcel
Nazli1982
PoLiMeR
Pamuk58

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

pamukelma
Masalelif
Suboom
Bengisu81
Umutsuzanneadayi
Palyaco
yaren42
betty_elt

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

soryy
Hayrunemin
fimu
morphem
fzbn
aslican07
Bocuss
fusuncuk
suboom

KK İLE YENENLER​

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa - sinemmelek - eslina_42 - esra1980 - vakitsiz - mona -roza - tedirgin_ - benelifnur- sadegelina - bambamm - yasmin3561 - selmatem- Bae - elifnil58 - Rabia1984 - Nehir_0685 - Destinaa - szn_dnzl -​

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena - mutsuz_umutsuz

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

adaaaaaaaaaaaaaaaaaa :) ay online olanlar görünmüyor sinir oldum anca yeşil oldunuzda anlıyom :)

merhaba zer ) evet online olanlar hala görünmüyor , ders çalşıyorum öyle bunaldım kiiiii hala matematik yapamıyorum sınava az kaldı. Siteye giremiyorum ama eylülün 26 sından sonra sizlerleyimmmm )))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…