Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

kizlar merhaba,
haftasonu deneye yapmayi planliyordum ama maalesef denemk kismet olmadi.ama ben egzersilerime devam ettim ve dun emla aldim.
emla nasil kullanmam gerektigi konusunda bana detayli bilgi verebilir misiniz?
bir tupun tamaminin ( 5 lik) kullanmaliyim.ve sadece disina mi surmeliyim.
ay ne olur bu sefer insallah olur,
emla ile deneyip de basaran arkadaslar sizlerden de tavsiye bekliyorum.tskler

Canım kibrit çöpünün girmemesine imkan yok. Kayganlık sağla ve yönünü tutturmaya çalış mutlaka olucak. Unutma dümdüz değil popoya doğru vajinanın yönü...

hadı ıhslahhh ..basarıckaısn bende emlayla basardım ıyı sonuc alamn acın ılk serec parmagını yapman gerek ....sonra ıce surebılısın...emlayı ıc kısmına suuryoruz ne kadar ıcerı surersen o kadar ıyı olur...nohut kadar elıne alman yeter...ıcırıye sr ve bı kac dakka bekle uyusucaktır hıssedesın ılk surmede yanma yapıyo ama azcık sık dısını gecıyo

tebrikler izmirdeki doktor sayesindemi başardınız.

selam benimde aynı şekilde yanma akıntı ve kaşıntım vardı bende doktora gidemedim ama kayınvalidemin söylediğini yaptım geçti bir bezin arasına vicks sür ve oraya koy önce çok yakıyo ama hemen geçiriyor tabi bana iyi geldi ama size nasıl gelir bilemem ama tavsiye ederim..

herhangi bir şeyden çok parmakla daha iyi yönümüzü bulabiliriz değilmi.

Yön bulmak için tabiki parmak daha iyi eklemlerden dolayı. Ama ben mesela parmak yapamıyordum. Kişiye göre değişiyor. Ben orayı parmakla hissettiğim zaman kötü oluyordum... Hala da başardığım halde parmağımı yapamıyorum...

Bende aynı durumdayım,aşırı derecede zorlanıyorum.Sanırım psikolojik bir sorunum var,bilemiyorum yaa.Bende eşimle konuştum ve Bursa da uzm.psikolojik danışmana gitmeye karar verdim.Doktor beyide aradım,kafama takılan herşeyi sordum.Sağolsun çok olumlu konuştu,aşılamayacak birşey değil dedi.Baya bi araştırdım,Allah ın izniyle olucak inşallah:Saruboceq:

Arkadaşlar ertelemek çözüm olmuyor daha çok strese girmemize neden oluyor...
Ben de 1.5 yıl hep erteledim. Gündüz bu akşam olacak diyordum. Akşam bir stres basıyordu. Hadi yarın olsun diyordum ve rahatlıyordum. Ama çözüm olmadı malesef...
Ben bu siteye üye olduktan 4 ay sonra yendim. Doğru dürüst egzersiz yapmadım yapamadım çok şükür oldu...
Ertelemeyin asla...

tebrikler darısı bizlerin başına...

evet doğru bende gündüz plan yapıyorum ama akşam olunca erteliyip bir bahane buluyorum ama artık erteleme yok...

vallahı super 3 parmak cok ıyı..aparatla calsı hemen pe... kalınlıgında ...onuda basraoıınca hemen pe... denemısı

doktor takibindeyim.. ramazan arası verdik..işte birisine bağlı olunca zor.. yoksa 20 ağustosta bitiyordu.. doktor tatile çıktı..hayırlısı böyleymiş..
aparat değil de bilmem bilir misin refleksoloji çubuğu var,onunla da denedim.(kalınlık aynı değildi). cok korkuyorum parmagıma alıştım peni..e alışamam diye..
siz çözmüşsünüz sanırım sizde böyle bir durum oldu mu ?
tek korkum tekrar başarısız olmak ..

bende parmaktan çekiniyorum inanırmısın p...s daha kolay gibi yapabilsem tabiki..

Tebrik ederim,:lepi: Darısı başımıza inşallah :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…