Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Tamam canım çok teşekkür ederim.Tekrar deneyeceğim.Kendimi çok kasıyorum gerçekten,orada birşey olduğunu bildiğimden rahat olamıyorum.Onun için pozisyonumu değiştiriyorum.Çubuğu içimde tutmalı mıyım bir müddet.Eşim çubuğu soktu çıkardı ama ben çok kastım kendimi

ister parmak egzersizi isterde herhangi bir aparat olsun tedirgenliştigin anda rahatlamayı bekle hemen cıkarma iyice gevsemeye çalış kegel yapabilirsin sıkıp gevsetme hareketi tmm canım güzel haberlerini bekliyorum

ister parmak egzersizi isterde herhangi bir aparat olsun tedirgenliştigin anda rahatlamayı bekle hemen cıkarma iyice gevsemeye çalış kegel yapabilirsin sıkıp gevsetme hareketi tmm canım güzel haberlerini bekliyorum

Teşekkür ederim,Zerr.Çok sağol desteğin için,inşallah güzel haberler vereceğim.:1hug:

anladım canım,teşk ederim,hayırlısı bakalım

Cesaretini egzersiz yaparak toplayabilirsin. O an geldiğinde başka şey düşünmek de ancak egzersiz yaparsan işe yarar.hihoyyyt Daha önce bi kere daha deniyim olmazsa egzersize başliycam demiştin. Nerdeyse 1 ay olucak burdasin. Eğer yapabilseydin zaten şimdiye kadar egzersiz yapmadan başarırdın. Bu şekilde kaçış yolu bulmaktansa kollarini sivamalısın. yasakkelime Önce kendi kendine egzersiz yapmayı denesen daha iyi olur. Kasilmalara gelince zamanla düzelicek. Hergün egzersiz yapman lazim. Hadi bakalim neler yaptin haberlerini bekliyoruz. :teselli:

arkadaşlar 2 gündür giremedim tebrik eden herkese teşk ederim. sizi rahatlatmak için demiyorum inanın ama çokkk kolaymış ben sizler gibi düzensiz egzersizde yapmadım bikaçkere egzersiz yaptım sonra diğer aşamalara sabrım yetmediği için direk penis denemelerine geçtim emla kremiyle başardım. 2 gün eşimle emla kremi sürerek yaptık bugünde kremsiz yaptık... oo vaji öyle bişeyki 2 yıldır değil parmak kulak çubuğu bile sokamadığım dokunamadığım vajinam şimdi bu ilişkiden sonra öyle genişlediki ilk başlarken hafif bir basınç oluşuyor sonrasını hissetmiyorum bile.... biliyomusun ben ilk egzersizimde parmağımı alırken gözümden yaş gelmişti.. ama hırs yaptım ve sürekli burdaki arkadaşları takip ettim 2-3 kere egzersizlere devam ettim sonra dediğim gibi direk penis denemesine geçtim... sadece inanın ozaman sorun kalmıyorrr. ve samimiyetime inanın HİÇ ACI YOKKKK...:1hug:

Uzun süre yazmayan ya da giriş yapmayan arkadaşları listeden çıkardım. Hem biz zor takip ediyoruz hem de sanırım egzersizi bıraktılar. Başlarlarsa tekrar ekleriz.

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

hndckr
aisha2010
mano
gulcel
yaren42
Nazli1982

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

pamukelma
Masalelif
fusuncuk
Suboom
Bengisu81
Umutsuzanneadayi
Palyaco

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

soryy
Hayrunemin
fimu
morphem
fzbn
aslican07
Bocuss

KK İLE YENENLER​

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa - sinemmelek - eslina_42 - esra1980 - vakitsiz - mona -roza - tedirgin_ - benelifnur- sadegelina - bambamm - yasmin3561 - selmatem- Bae - elifnil58 - Rabia1984 - Nehir_0685 - Destinaa​

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena - mutsuz_umutsuz

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

Son düzenleme:
her ne kadar inanmasan da başarmişsin o yüzden yazdim gitti. Tebrik ederim canim

eweeet hala inanamıyorum:) yazamadımda buraya başardım diye neyse 3. yü de bi yapayım o zaman yazarım ben de:) tabi bu gazla yarın onu da hallederim ben:) ellerine sağlık harika olmuş çok teşekkür ederim:) başta helpless olmak üzere bahar ece zerr monaroza aklıma gelmeyen herkese yardımları için çok teşekkür ederim. Allah sizden razı olsun:)

opuyorumnanaktan canım benim
rabbim bir daha böyle bi sıkıntı yaşatmasın inş
mutlulugun daim olsun olumunekankayizsmile
seni ilk başardım dedigindede tbr etmiştim oldu diye
şimdide tbr ediyorum 3.de de tbr edicemmm :lepi:

canım beniiimm çok teşekkür derim. amin hepimiz için inşallaaah:) Burda bize destek olduğunuz için hepinize çok teşekkür ederim:) sizler içn ömrümün sonuna kadar dua edicem çok sağolun:)

Canım dualarım hep sizinle.Ben daha ikinciyi denemedim bir türlü uymadı ramazan dolayısıyla ve eşimin işlerinin yoğunluğundan dolayı.

Canım tebrik ederim, Allah bir daha yaşatmasın inşallah...

canım beniiimm çok teşekkür derim. amin hepimiz için inşallaaah:) Burda bize destek olduğunuz için hepinize çok teşekkür ederim:) sizler içn ömrümün sonuna kadar dua edicem çok sağolun:)
daha neyı beklıyosun ..basardım dıey yazmayı..olmus ıste basarmısın..tebrıklerrrrrrrrrrrrrrrrrr

kizlar selam,
bugun sabah esim gittikten sonra egzersiz icin ii bir zaman diyerek,once ikili parmak egzersizlerimi yaptim.daha sonra bir samdan mumunun iice pamukla sarip sarmaladiktan sonra strecle bir guzel sardim ve tum cesaretimi toplayarak bunu da denedim.once hic bi sey olmuyormus gibi geldi sonra bi baktim ki yarisina kadar iceriye almisim.bi kac gitgelde yaptiktan sonra aci hissetmedigimi fark ettim.yaklasik 11 cm kadar iceriye almisim.simdi cikip emla alacagim.ve sakin olmaya calisarak aksam bi deneme yapmayi dusunuyorum.
sizce zamani gelmis midir?
bi ne de olur arkadaslar o an kendimi kasmamak icin ne yapmam gerektigi konusunda bana yardim edin.aklimda acaba olacak mi olmayacak mi falan gibi dusunceleri atarak,sakin olabilmem konusunda bi fikir verin.

öncelikle tebrik ederim canım
mutlu sona yaklaşıyorsun inş
kendini kasmaman için ilk önce olacak mı olmayacak mı diye degil
olacak diye odaklanacaksın
o an sanki eşinle p.... denemesi degilde sanki mumla egzersiz yapıyormuşsun gibi düşün
egzersizi hangi pozisyonda yapıyorsan p....denemesinide o şekilde yap takıldıgın yerde derin nefes alıp bekle sakın geri çekme ve dewam et ve p...denemesinden hemen önce egzersiz yap ve bence bugün bir kaç kez daha kalın mumla çalış
ve p...kalınlıgında olsun mum
bol şans diliyorum RABBİM yardımcın olsun inş olur

Canım bence zamanı gelmiş p.. denemesinin...
O an kasılmamak için de istersen bir sefere mahsus sakinleştirici hap alabilirsin...

tebrik ederim canım a.s. :teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…