Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ne kadar kalabalığız maşallah kimsenin sesi cıkmıyor :)

Bencede,maaşallah.Ya benim sormak istediğim bir soru var.Ben yapacağım diyorum ama o an geldiğinde hala cesaret edemiyorum.Korkuyorum,kaçıyorum.Cesaretimi nasıl toplayabilirim.Birde ilişki sırasında aklım hep orada oluyor,buda durumu zorlaştırıyor.Bunu nasıl engelleyebilirim,yani ilgimi nasıl başka yere çekebilirim.Anlamıyorum kendimi yaaa...

canım sen bence o an başka şeyler düşün,başarmanın mutluluğunu düşün,hiç bakma oraya,acı yok zaten,onu ki hiç düşünme,güzel şeylere odaklan,

canım sanırım parmak egzersizini kendin yapmıyordun şimdi hemen egzersize odaklanmadan içeri git aynayla bi bak oraya incele derin nefes al ver hafifce ıkın
daha sonra görüceksin acılmayı etrafına dokun tmm mı bi dene bunları hadi bekliyorum cevabını lütfen erteleme hemen şimdi dene

canım sen bence o an başka şeyler düşün,başarmanın mutluluğunu düşün,hiç bakma oraya,acı yok zaten,onu ki hiç düşünme,güzel şeylere odaklan,

Tamam canım,Farklı ve güzel şeyler düşünmeye çalışıcam.Oraya değil,başka şeylere odaklanacağım,inşallah olacak desteğin için çok teşekkürler kad_er,sağol:1hug:

a.s canım iyiyim tskler sen baya oldu gideli onun üzerine iki üç kez gittim dr a sistit vs için su an bi problemim kalmadı cok şükür antibiyotik kullandım atlattım

anladım canım,iyi olduğuna sevindim yaa,çok şükür...bizde bebek sahibi olmak istiyoruz artık,bende dr a gitmeyi düşünüyorum,inşlh kötü bişiler çıkmaz,sen ilk gittiğinde neler yapıldı sana

anladım canım,iyi olduğuna sevindim yaa,çok şükür...bizde bebek sahibi olmak istiyoruz artık,bende dr a gitmeyi düşünüyorum,inşlh kötü bişiler çıkmaz,sen ilk gittiğinde neler yapıldı sana

canım ben ilk regl gecikmesiyle gittim tahlil yaptı idrar ve kan tahlili bi anormallik göremedi sonaki haftada düzelmişti zaten bi hafta gecikmişti
daha sonraki ay bir ay gecikti tekrar tahlil yaptı bi hormonum yüksek cıktı ilaç verdi ama bi dr a daha görünmek istedim ben böyle düşünürken sancılandım idrarda yanma ve kanama oldu acil özele bi dr a gittim işte orda detaylı kan idrar tahlili ve alttan muayene yaptı hafifce aralayıp vajinal ultrason aletiyle bakıyor cok tedirgin olucak bişi yok acı da yok sadece hafif kastım muayene tedirginliği dışında bi acı hissetmedim korkulucak bişi yok canım

bizde dün egzersiz yağpamadık eşimle bugun yaptık yapay pen.. deniyoruz malum eşime yaptırıyorum git geller yaptık bira bir kaç kez girdi sonra pen denesem dedim yanaşmadı zaten çok rahat değilim gitgellerde kasılıyorum birde çok ıkınarak itiyoruz yani ıkınmadan girmiyo ne zaman denesem artık ya sabrım kalmadı

canım yapay p.. kalınlıgı ne kadar p.. kalınlıgındamı ?kasılmalar gecene kadar deneme iyice rahat yapana kadar devam et egzersize sonra tmm artık bitti diceksin zaten az daha sabır

Aynayla baktım,nefes alıp verdim ve ıkındım.Açılma oluyor ama hala dar gibiymiş gibi geliyor.Dokundum,eşimden kuluk çubuğu istedim,onunlada dokundum.Parmağımı nasıl sokarım oraya bilmem yaaa

Aynayla baktım,nefes alıp verdim ve ıkındım.Açılma oluyor ama hala dar gibiymiş gibi geliyor.Dokundum,eşimden kuluk çubuğu istedim,onunlada dokundum.Parmağımı nasıl sokarım oraya bilmem yaaa

tamam cok iyi bu şimdi kayganlaştırıcı kullanarak kulak çöpünü ilerletmeyi dene canım emin ol cooook kolay olucak garanti veriyorum bak hiç acı cekmiceksin kulak cöpünü strecle kapla yada eldivenle kayganlaştırıcı sür bolca sonra rahat oldugun hafif yatarak oturma arası bi pozisyonda sırtına yastık al ve derin nefesler alıp ver 7 -8 defa burnundan al ve ver yavasca ve telkinde bulun rahatım kasmıyorum hiç acımıcak tmm mı kendini ruhen hazırla istersen eşin rahatlaman için sana dokunabilir klitorise dokunup uyarabilir sonraaa yavasca o acılmayı gördügün yere dogru ilerlet cubugu lütfen şimdi dene bak nası kolay olucak hadi canım

bende senin gibiyim ya baktım dar gibi sanki yok gibi hele parmağı nasıl sokcaz bilmiyorum

itiraz ediyorum :) kesinlikle ve asla dar degil orası p.. kılıfı seklide yaratılmıs gayet esnek gayet geniş bir yer emin ol öyle bunu hissetmen lazım dokunarak hissetmeyi dene lütfen emin ol cok kolay olucak

arkadaşlar, her geçen gün lehinize işliyor, :umursamaz:

lütfen artık egzersizleri ertelemeyi bırakın, :1no2:

gerçekten olmasaydı,zor bir iş olsaydı bu kadar kişi başardım diye naaralar atar mıydı? yerimseniben

cesaretinizi toplamanız lazım artık. alkisalkisalkis

Kulak çöpünü ben sokamadım,eşim soktu sonuna kadar ama aşırı derecede kasıyorum kendimi.Eşim korkuyorsun hala diyor yaa

Kulak çöpünü ben sokamadım,eşim soktu sonuna kadar ama aşırı derecede kasıyorum kendimi.Eşim korkuyorsun hala diyor yaa

şimdi mi denedin canım ?.. tmm ilk denemede cok normal canım bunlar zamanla rahatlamayı gevsemeyi ögreniceksin olumlu telkinler ver kendine bak bi popoyu yada bacakları sıkmışmısın eger sıktıgını farkediyorsan hemen cıkartma yavas yavas nefes al ver rahatım acı cekmicem kasmıyorum bunları söyle bıkmadan usanmadan kasmadan yapana kadar dene kulak cubugunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…