Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

seninle aynı durumdayım canım benimde korkularım var bir türlü cesaret edemiyorum ama yenicez inş birbirimize destek olalım burada birsürü kişi bu şekilde başarmış bizde başarcaz inş egzersizleri yaparak tabiki

Amiiiin canım. :Saruboceq: Başaracağız inşallah,Allahın izniyle.Cesrat etmemiz gerekiyor.Çok Sağol

Kızlarrr:KK43:(( 3.mumu alamıyorum bitürlü yaa:KK43:( 2.mum rahat alıyorum.gitgelde tamam.ama 3. Mumu bitürlü alamıyorum.(3. Mum penisten biraz dar).napcam ben yaaa...3. Mumum kadar genişlemio orası ,acımaya başlıo ittirince..ilk girişteki kısmı geçemiorum bitürlüü..

çok teşekkür ederim işallah bende yenicem bu egzersizler ortalama ne kadar sürüyo yani atıyorum tek parmaktan 2 parmağa geçiş süresi 1 haftayı fln bulurmu tabiki kişiden kişiye farkeder eminim ama sizde nasıl oldu mesela

rica ederim.

bir egzersizden digerine, o egzersizi başarıyla tamamlayıp,rahatça yapabildiginde geçmelisin.

Kızlarrr:KK43:(( 3.mumu alamıyorum bitürlü yaa:KK43:( 2.mum rahat alıyorum.gitgelde tamam.ama 3. Mumu bitürlü alamıyorum.(3. Mum penisten biraz dar).napcam ben yaaa...3. Mumum kadar genişlemio orası ,acımaya başlıo ittirince..ilk girişteki kısmı geçemiorum bitürlüü..

kafanın en rahat oldugu,kendini en iyi hissetigin zaman dene egzersizi. öncesinde bir duş alabilirsin.kendini kastıgın için acıyor gibi hissediyorsun.

mona roza yaaa hani demiştim ya dün yapıp başarcam diye o kadar hevesliydim ki eşim yine yorgun geldi işten ve uyuyup kaldı öyle sinir oldum ki anlatamam o uyurken oturdum kendim iki parmak çalıştım ilk defa iki parmağımı rahatlıkla alabildim eşim uyansa o hızla p.. si de alırdım eminim ama uyanmadı sinirimden oturup ağladım sahurda da adet oldum bir hafta ertelendi umutlarım dua eder misin bana:a015:

mona roza yaaa hani demiştim ya dün yapıp başarcam diye o kadar hevesliydim ki eşim yine yorgun geldi işten ve uyuyup kaldı öyle sinir oldum ki anlatamam o uyurken oturdum kendim iki parmak çalıştım ilk defa iki parmağımı rahatlıkla alabildim eşim uyansa o hızla p.. si de alırdım eminim ama uyanmadı sinirimden oturup ağladım sahurda da adet oldum bir hafta ertelendi umutlarım dua eder misin bana:a015:

ederim tabii :1hug:

2 parmagı aldın demek ,tebrikler olumunekankayizsmile

sinirlerini bozma, bu isteksizlik, iş güç yorgunlugu hepimizin ortak sıkıntısı zaten. inşallah haftaya mutlu haberini alıcam senin : ) :Saruboceq:

ederim tabii :1hug:

2 parmagı aldın demek ,tebrikler olumunekankayizsmile

sinirlerini bozma, bu isteksizlik, iş güç yorgunlugu hepimizin ortak sıkıntısı zaten. inşallah haftaya mutlu haberini alıcam senin : ) :Saruboceq:

evet iki parmağı aldım hiç alamazmışım gibi geliyodu ama oldu eminim olacak inşallah haftaya tsk ederimopuyorumnanaktan

kafanın en rahat oldugu,kendini en iyi hissetigin zaman dene egzersizi. öncesinde bir duş alabilirsin.kendini kastıgın için acıyor gibi hissediyorsun.

gece gündüz aklım sürekli bu işte..bian önce bitisn istiyorum.iyice bunaldım sürekli ağlamaklı geziyorumm:KK43:(egzersizlere biraz aramı versem acaba ?2. boy mumda takıldım kaldım.ara vermek iyi mi gelir yoksa tam tersimi olur bilemiorum.

gece gündüz aklım sürekli bu işte..bian önce bitisn istiyorum.iyice bunaldım sürekli ağlamaklı geziyorumm:KK43:(egzersizlere biraz aramı versem acaba ?2. boy mumda takıldım kaldım.ara vermek iyi mi gelir yoksa tam tersimi olur bilemiorum.

bozuk bir psikolojiyle yaptıgın egzersizlerde de başarısız olursun,başarısız oldukça daha çok üzülürsün.

aynı şeyleri ben de yaşadıgım için,bana kalırsa bu ara yapabiliyorsan bir tatil yap,bu bir akraban olabilir,bir arkadaşın olabilir,ya da en basitinden eşin,arkadaşların vs imkan varsa onlarla bir yerlere git,gez,dolaş, kafan dagılsın.

sonra kendini toplamalısın. bu iş inanmadan olmuyor, önce olacagına inanmalıyız,kendimizi güçlü hissetmeliyiz,vaji gözümüzde küçülmeli,biz büyümeliyiz,cesaretimizin en yogun oldugu anda da egzersizlere başlamalıyız yeniden. olumunekankayizsmile

evet iki parmağı aldım hiç alamazmışım gibi geliyodu ama oldu eminim olacak inşallah haftaya tsk ederimopuyorumnanaktan

adetten sonra oradaki kaslar gergin oluyor,denemelerde başarısız olunabiliyor.bunu göz önünde bulundurarak deneme yap olur mu, moralin bozulmasın... bu iş olacak sen iste yeter ki olumunekankayizsmile

kızlar öncelikle ne olursa olsun hevesiniz kırılmasın o kadar mesafe kat ettiniz düşünün oraya bişey girebilme sözcüğü bile sizi rahatsız ederken parmak yada mum vs. egzersiz yapabiliyorsunuz bu küçümsenecek bişey deil inanın vajililer için başarmanın yarısı bu aşamaları geçebilmek...o yüzden kendinize güvenin ve devam edin...benden p...s egzersizi yapacaklara ufak bir tavsiye....üstte deneme yapacak olan arkadaşlar deneme yapmadan önce parmak egzersizi mutlaka yapın ama son olarak siz üstte p...sin üstüne oturacağınız şekilde parmaklarınızı içeri almayı deneyin yatarak deil p...s alma pozisyonunuzda ama p...s yerine parmakla yada ne kullanıyorsanız onunla deneyin sonra p...se geçin....ve egzersiz esnasında p...se bakmayın...takıldığınız yerde nefes egzersizi yapın ama muhtemelen o anda aklınıza gelmez eşinize söyleyin size hatırlatsın aklinialirimsmilebende öyle olmuştu çünkü hihoyyyt

Aslıcan canım nerelerdesin senden de güzel haberler bekliyorum.Bu arada p..s aşamasına gelen herkesten bekliyorum.ALLAH tez zamanda herkesi kurtasınnn

burdayım canım bende güzel haberler vermek istiyorum ama adetim geldi mecburi ara verdik çalışmalara. adet sonrasıda gergin oluyormuş kaslar. inşallah kaldığım yerden devam edebilirim canım bana dua et. sen naaptın sonraki denemelerde problem çıkmadı demi

evet dar oluyomuş bende de var offf bu gün olucakk::::::::)

canım o darlık değil. kaslar kasılı oluyo. belli bi süre sonra kaslarini aliştirdiğinda zaten farketmez adetten önce mi sonra mi. sadece ilk zamanlarda etkili oluyo adetten sonra kasların alişkin değil daha gevşek oluyo diye.

X