Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Günaydın Kızlar

Akşamdan beri halen inanamamaktayım ama sonunda bende B A Ş A R D I M , B A Ş A R D I M,
B A Ş A R D I M çok mutluyum.Darısı başaramayan arkadaşlarımın başına.

İnanın korkulacak bişey yokkkk.Kendimi çok iyi hissediyorum bugün.Buradaki herkese çokkkkkkkkk teşekkürrrrrr ederimmmm.Sizeleri çokkkkkkkk seviyorummmm sırnaşık şey :lepi:

canım çok sevindim TEBRİKLER
Allah başka dert vermesin
Darısı tüm vajililere olsun inşşşşş

cnm o zaman eşin sürsün kremi yada prez... sürün yarıya kadar alabiliyosan o zamanda uyuşur. mümkün olduğunca sıkma kendini kasmamaya çalış hadi hayırlısı allah yardımcın olsun.

Amiiin canım :Saruboceq: çok teşekkür ederim,iyi dileklerin için. :1hug: Umarım bende yarın iyi haberler veririm,duanızı eksik etmeyin

uzun zamandır giremiyordum yeni arkadaşlarda gelmiş neyse size süper bir hbr vermek istiyorum ARTIK BENİDE LİSTEDEN SİLEBİLİRSİNİZZ BAŞARDIMMMMMM çok mutlu ve huzurluyum sizler için dua ediyorum umarım başarırsınız arkadaşlar inanın ben başardıysam hepiniz başarırsınız... yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Şeniz

Tebrikler cnm,Allah mutluluğunu daim etsin inşş

uzun zamandır giremiyordum yeni arkadaşlarda gelmiş neyse size süper bir hbr vermek istiyorum ARTIK BENİDE LİSTEDEN SİLEBİLİRSİNİZZ BAŞARDIMMMMMM çok mutlu ve huzurluyum sizler için dua ediyorum umarım başarırsınız arkadaşlar inanın ben başardıysam hepiniz başarırsınız... yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Şeniz

tebrik ederim canım
ALLAH bir daha böyle bi sıkıntı yaşatmasın inş...
darısı herkese olsun...............

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

missbon
aykiri
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
ecemnazzz
Hndckr
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam
Perde
hndckr
aisha2010
findik
mano
palyaco
357SACO
szn_dnzl
gulcel
yaren42

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

pamukelma
juliettt
Masalelif
fusuncuk
Suboom
Bengisu81

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

rm07
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
fimu
nazli1982
morphem
fzbn
aslican07

KK İLE YENENLER​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa - sinemmelek - eslina_42 - esra1980 - vakitsiz - mona -roza - tedirgin_ - benelifnur- sadegelina - bambamm - yasmin3561 - selmatem- Bae - elifnil58 - Rabia1984 - Nehir_0685​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena - mutsuz_umutsuz

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Aslıcan canım nerelerdesin senden de güzel haberler bekliyorum.Bu arada p..s aşamasına gelen herkesten bekliyorum.ALLAH tez zamanda herkesi kurtasınnn

beni de ekleyin listenize :KK43: bende arada takip ediyorum sizleri.. 3 parmaktayım bende :KK43: belki moral olur :KK43:( daha erken hallederim .. :)

bence cok ıyı durumdasın. bende sızler gıbıydım bu siteyi ve arkadasları sadece 2 hafta takip ettim ve basardım ben hıc parmak egzersızıde yapmadım aparat yaptım kendıme onlarla yendim bu illeti.. inşallah sende yenersinnn cnm

kzılarrr bahar kacar...hepınıız opuyorummm.dualarım sızınle yarın cok guzel haberler verırısınız ıhslahh..unutmayın ınanamak basramanın yarıısdır..bu aksma bu ıleetı bıtırıyoruzzzzzzzzz

X