Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ya kızlar ben vaji deildim ilk gece korkum vardı onu yendim anestol sayesinde şimdi onsuz yapsam acır mı kii napayımm.

bende anestol ile yendim aama hala inanamıyorum acımadı ya çok büyük bi acı olacak diye bekliyordum ya ondan inanamıyorum galiba. neyse anestolsuz denersem sana da bildiririm :KK66:
sende bildir bana ama :KK66::teytey:

evliliğin ilk ayları çok zor geçiyor eşinin desteği anlayışı sana yaklaşımı son derece önemli senin beyninden geçenlerde bir okadar önemli kendini rahat hissetmeye çalışmalısın geçmiş olsun çok zor bi durum

Merhaba,emlayı aldım ama henüz kullanmadım.Uyuşmayı sağlayan bir krem,bildiğim kadarıyla.Bugece deneyeceğim,nasıl birşey olduğunu daha iyi anlarım.

cnm emla kremin işe yaraması için iyice içerilere sürmen gerekir içeriye sürebilmen içinde parmak egsersizi şart önce egsersiz sonrada iki parmağınla iyice içeriye yedirmek gerek ben ilk sürdüğümde sadece vaji dış kısmı uyuşmuştu içeriye sürmeyincede bi faydası olmamıştı doğal olarak canım acımıştı. sonraki denemelerde parmak egsersiziyle birlikte sürünce işe yaramıştı ve başarmıştık.

cnm emla kremin işe yaraması için iyice içerilere sürmen gerekir içeriye sürebilmen içinde parmak egsersizi şart önce egsersiz sonrada iki parmağınla iyice içeriye yedirmek gerek ben ilk sürdüğümde sadece vaji dış kısmı uyuşmuştu içeriye sürmeyincede bi faydası olmamıştı doğal olarak canım acımıştı. sonraki denemelerde parmak egsersiziyle birlikte sürünce işe yaramıştı ve başarmıştık.

Sağol canım.Ben parmak egzersizi yapmadım hiç.Sadece bir kere eşimin ısrarıyla küçük parmağını soktu.Vajinin içinde oynattı,git gel yaptı,zor oldu ama ben kendi parmağımı hiç sokamıyorum.Ama o parmağını soktuktan sonraki denemelerimizde yavaş yavaş p...yarısından fazlasını almıştım.Bu gecede öyle yapmasını isteyeceğim.Bu sefer kremide iyice sür diyeceğim.Offf yaaa Allahım nasıl olacak bilmem

Sağol canım.Ben parmak egzersizi yapmadım hiç.Sadece bir kere eşimin ısrarıyla küçük parmağını soktu.Vajinin içinde oynattı,git gel yaptı,zor oldu ama ben kendi parmağımı hiç sokamıyorum.Ama o parmağını soktuktan sonraki denemelerimizde yavaş yavaş p...yarısından fazlasını almıştım.Bu gecede öyle yapmasını isteyeceğim.Bu sefer kremide iyice sür diyeceğim.Offf yaaa Allahım nasıl olacak bilmem

cnm o zaman eşin sürsün kremi yada prez... sürün yarıya kadar alabiliyosan o zamanda uyuşur. mümkün olduğunca sıkma kendini kasmamaya çalış hadi hayırlısı allah yardımcın olsun.

X