Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

merhaba bende aranıza yeni katıldım bütün yorumları okudum aynı sorun bendede var iki aylık evliyim ve tam birleşme olmuyo canım çok yanıyo kendi tek parmağımı ve eşimin orta parmağını sonuna kadar alabiliyorum ama p.sin sadece çeyreğini alabiliyorum ilerleme olmuyo canım yandığı için bırakmak zorunda kalıyoruz burada başaranları okuyunca çook umutlandım lütfen bana da yardımcı olun şimdiden tskler.....akannehir

arkadaşlar kafama takılan bişey var ben mumla egsersiz yapıyorum birkaç gündür ince olan mumu alırken fazla zorlanmıyorum ama biraz daha kalın olan mumu alırken baya uğraşıyorum ve mum girdiğinde orda sıkışıp kalıyor sanki çıkarırkende zorlanıyorum sizde de böylemi oluyor? bide mum içerideyken küçük tuvaletim gelmiş gibi hissediyorum kasıklarıma ağrı giriyor ve mumu içimde tutamıyorum bu durum normalmi sizce?

merhaba bende aranıza yeni katıldım bütün yorumları okudum aynı sorun bendede var iki aylık evliyim ve tam birleşme olmuyo canım çok yanıyo kendi tek parmağımı ve eşimin orta parmağını sonuna kadar alabiliyorum ama p.sin sadece çeyreğini alabiliyorum ilerleme olmuyo canım yandığı için bırakmak zorunda kalıyoruz burada başaranları okuyunca çook umutlandım lütfen bana da yardımcı olun şimdiden tskler.....akannehir

merhaba canım hoşgeldin.

Seninle birlikte bende yazayım bi hafta önce sorunumu çözdüm Allaha şükür. inşaallah sizlerde halledersiniz. yarencim senin aşamanda çok oyalandım inan bna çok basit bi yerde oyalanıyorsn. zor olan parmak kısmını aşmak.

İki parmağa gerek olmadan sınırlı giriş kısmını geçmişsin. Üstte olmanı tavsiye ederim... o can yanması hemen geçiyor çünkü genişleme oluyor....

Ben bi çok arkadaş gibi üst kısımda hallettim. Nefes alıp vermek çok önemli ben düzenli nefes egzersizlerimi yaptım. İlişkiden önce yatağa uzanıp vücudumu kasıp gevşeterek yaptım nefes egzersizlerini. Ardından p.si alırken de bunu kasıp gevşetmeden sadece nefes al ver şeklinde yaptım... Zaten bi iki seferden sonra tamamen oldu...

Herkesten iyi haberler bekliyoruz, inanın söylenenler doğru... şuan çektiğiniz sıkıntılardan büyük bişi değil... çözüyorsunuz ve hemen bitiyor, sonra gelsin mutluluk ve bebişler :):ecrin_bebek:

arkadaşlar kafama takılan bişey var ben mumla egsersiz yapıyorum birkaç gündür ince olan mumu alırken fazla zorlanmıyorum ama biraz daha kalın olan mumu alırken baya uğraşıyorum ve mum girdiğinde orda sıkışıp kalıyor sanki çıkarırkende zorlanıyorum sizde de böylemi oluyor? bide mum içerideyken küçük tuvaletim gelmiş gibi hissediyorum kasıklarıma ağrı giriyor ve mumu içimde tutamıyorum bu durum normalmi sizce?

küçüktuvalet hissi bendede oluyor esracım nedenini bilmiyorum ama ıkınmaktan olabilir belki. egzersizin yarısında wc ye gittiğim çok oldu eşim kaçmak için ypıyorsun diyo:)) kalın mumda bence stres yapıyorsun kasılıyorsun. kalın mum egzersizlerini sıklaştırınca daha rahatlıyacağına eminim bende öyle olmuştu

küçüktuvalet hissi bendede oluyor esracım nedenini bilmiyorum ama ıkınmaktan olabilir belki. egzersizin yarısında wc ye gittiğim çok oldu eşim kaçmak için ypıyorsun diyo:)) kalın mumda bence stres yapıyorsun kasılıyorsun. kalın mum egzersizlerini sıklaştırınca daha rahatlıyacağına eminim bende öyle olmuştu

cevabın için teşekkür ederim cnm sende de olduğuna göre demekki normal bişey. inş. zamanla geçer kasılmalarım ve rahat bi şekilde alabilirim.

rakadaşlar idrar hissi çok normal.idrar deliği hemen vajn girişinn üsst kısmında o kısım uyarıldığı için oluyo.bende oyleyim yarıda bi kalkıp gidiorm wc ye.dikkatli olamk lazım idrar yolu enfeksiyonuna karşı..

merhaba canım hoşgeldin.

Seninle birlikte bende yazayım bi hafta önce sorunumu çözdüm Allaha şükür. inşaallah sizlerde halledersiniz. yarencim senin aşamanda çok oyalandım inan bna çok basit bi yerde oyalanıyorsn. zor olan parmak kısmını aşmak.

İki parmağa gerek olmadan sınırlı giriş kısmını geçmişsin. Üstte olmanı tavsiye ederim... o can yanması hemen geçiyor çünkü genişleme oluyor....

Ben bi çok arkadaş gibi üst kısımda hallettim. Nefes alıp vermek çok önemli ben düzenli nefes egzersizlerimi yaptım. İlişkiden önce yatağa uzanıp vücudumu kasıp gevşeterek yaptım nefes egzersizlerini. Ardından p.si alırken de bunu kasıp gevşetmeden sadece nefes al ver şeklinde yaptım... Zaten bi iki seferden sonra tamamen oldu...

Herkesten iyi haberler bekliyoruz, inanın söylenenler doğru... şuan çektiğiniz sıkıntılardan büyük bişi değil... çözüyorsunuz ve hemen bitiyor, sonra gelsin mutluluk ve bebişler :):ecrin_bebek:

canım ilgilendiğin için çook tsk ederim inş herkes halledebilir bu sorunu yalnız cevabında anlayamadığım noktalar var üstte olmanı tavsiye ederim derken neyi kastetmiştin bide pozisyon olarak hangi pozisyonda olmak lazım

Günaydın Kızlar

Akşamdan beri halen inanamamaktayım ama sonunda bende B A Ş A R D I M , B A Ş A R D I M,
B A Ş A R D I M çok mutluyum.Darısı başaramayan arkadaşlarımın başına.

İnanın korkulacak bişey yokkkk.Kendimi çok iyi hissediyorum bugün.Buradaki herkese çokkkkkkkkk teşekkürrrrrr ederimmmm.Sizeleri çokkkkkkkk seviyorummmm sırnaşık şey :lepi:

CANIMM BİRKAÇGÜNDÜR GİREMİYORDUM YENİ GİRDİM VE ÇOK GÜZEL BİR HABER İLE KARŞILAŞTIM ÇOOK SEVİNDİM TEBRİKLER alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis MUTLULUĞUN DAİM OLSUN

canım ilgilendiğin için çook tsk ederim inş herkes halledebilir bu sorunu yalnız cevabında anlayamadığım noktalar var üstte olmanı tavsiye ederim derken neyi kastetmiştin bide pozisyon olarak hangi pozisyonda olmak lazım

rica ederim cnm inş. halledersin.

Üstte olmak pozisyon anlamındaydı, p.sin üzerine oturmanı kastettim. eşin sırtüstü olacak sen üzerinde olacaksın. Bu şekilde kontrol sende oluyor ilk sınırlı girişte canın yanıyor sanıyorsun ama üstüne git inan bana çok rahat şekilde girecek.

İnşallah yapabilmişimdir rabiacımkaydirigubbakcemile3

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

missbon
aykiri
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
ecemnazzz
Hndckr
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam
Perde
hndckr
aisha2010
findik
mano
palyaco
357SACO
szn_dnzl
gulcel

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

pamukelma
juliettt
rabia1984
Masalelif
fusuncuk

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

rm07
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
fimu
nazli1982
morphem
fzbn
aslican07

KK İLE YENENLER​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa - sinemmelek - eslina_42 - esra1980 - vakitsiz - mona -roza - tedirgin_ - benelifnur- sadegelina - bambamm - yasmin3561 - selmatem- Bae - elifnil58​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena - mutsuz_umutsuz

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Çokkk teşekkürler bitanem burada hepinizin desteği olmasaydı biraz zor olurdu.Destekleriniz için sağolun

Ne demek tabiki destek olacağız şimdi yardımcı olma sırası sende inanki çok güzel bir duygu başkalarınında bu sıkıntıdan kurtulduğunu görmekboshayallersmile anlat bakalım merak ediyorum nasıl başardın?hangi pozisyonda yaptın? diğer arkadaşlarımızda faydalansınlar.

İnşallah yapabilmişimdir rabiacımkaydirigubbakcemile3

Çok güzel olmuş bitanem eline sağlıkkkkk ay çok gururlandım ismimim öyle duruşuyla

canım aslındaben pek bişey yapmadım eşim sağolsun çoğunu o halletti sadece ben kendimi rahat bıraktım ve becerdimmi bilmem ama derin derin nefes alığ verdim ve alt pozisyondaydım.İnşallah 2.de rahat olursa buradaki arkadaşlara başaranlar gibi bende yol göstereceğim.

Arkadaşlar korkulacak hakikatten bişey yok ne çok kanama olur nede acı.Belki zevk almadım ama ilerleyen zamanlarda oda olur inşallah.Hepimiz başaralım ne olur egzersizlere dört elle sarılın bakın hergün bir defa yaşanır tekrar geri dönmek imkansız evliliğiniz en güzel zamanlarında ( insan tamam sadece vajisiz mutlu olmuyor ama ) vajiyle bunalıp yaşamayın.

Ayyyy ALLAH'ım şu güzel mutlu günümde herkesi ne olur bu vajiden kurtar

Hoşgeldin aramıza...Merak etme beraberce çözeceğiz Allah'ın izni ile.Çok şanslısın 1.si burayı buldun 2.si daha yeni evlisin yolun başındasın 3.sü parmak egzersizine başlamışsın ve ilerlemişsin bilealkisalkisalkis sorunumuz beynimize oranın ne kadar geniş bir yer olduğunu anlatamamak...bunun için egzersiz en iyi yol tabiki inanmak...Nefes egzersizleri çok işe yarıyor tek parmakda sorunun yok sanırım eşinin parmağınıda alıyorsun jel kullan mutlaka bunları yaparken.Ben ve diğer birçok arkadaşımız gleit gelen jel kullandık tavsiye ederim.iki parmağa geç bence.İki parmağını küs şeklinde yap ve bu şekilde dene yapamazsan Mum ile deneybilirsin klasik beyaz mumların bir incesinden birde kalınından al güzelce jel sür kendinede sür yavaşca ilerlet.Takıldığın yerde derin nefes al ve verirken ıkınarak mumu ittir.göreceksinki orası çok genişleyebiliyor.P..s kaınlığında aparat ile yapana kadar egzerszlere devam et.Sende başaracaksın...

Çok güzel olmuş bitanem eline sağlıkkkkk ay çok gururlandım ismimim öyle duruşuyla

canım aslındaben pek bişey yapmadım eşim sağolsun çoğunu o halletti sadece ben kendimi rahat bıraktım ve becerdimmi bilmem ama derin derin nefes alığ verdim ve alt pozisyondaydım.İnşallah 2.de rahat olursa buradaki arkadaşlara başaranlar gibi bende yol göstereceğim.

Arkadaşlar korkulacak hakikatten bişey yok ne çok kanama olur nede acı.Belki zevk almadım ama ilerleyen zamanlarda oda olur inşallah.Hepimiz başaralım ne olur egzersizlere dört elle sarılın bakın hergün bir defa yaşanır tekrar geri dönmek imkansız evliliğiniz en güzel zamanlarında ( insan tamam sadece vajisiz mutlu olmuyor ama ) vajiyle bunalıp yaşamayın.

Ayyyy ALLAH'ım şu güzel mutlu günümde herkesi ne olur bu vajiden kurtar

Amin canım rabbim herkesi kurtarsın bu sıkıntıdan.Ramazan ayı çok uğurlu geldi gerçektende diğer aylarda bu kadar yenen olduğunu hatırlamıyorumzemuszemus İlerleyen günlerde dahada iyi olacak inşallah senin için merak etme.Beynimizdeki korkuları yendikten sonra gerçektende oluyor yeterki inanalım ve birazda gayret edelim:hulya:

canım hosgeldın aramıza...
hemen egzersızlere basla ne guzel parmaktada bayagı ılerleme var..emla kreme al eczaneden ılk denem ııcn cok ıse yarıyor hıc acı falan hısstemıyorsun....bolcada kayganlastırıcı gerısı cok kolay

X