Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

:kedi:

nazl sen ne asamadasin ?

Ben regliyşm,bitmek üzere.Eşim haftaya gündüz vardiyasında olduğu için reglim biter bitmez başlıycaz çalışmalara.Araya zaman girince insanın içine yine bir korku giriyo.Önce cesaret edebilirsem emlayla p...denemesi yaocam.Olmazsa eşimle kararlaştırdık ben parmağımı sokamadığım için o yardım edicek.Olur inşallah yaaa:1hug:

missbon
aykiri
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
ecemnazzz
Hndckr
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam
Perde

Bu arkadaslar biraktilar mi acaba egzesizleri hicbirinden ses yok

çok çok sevinçliyim kızlar darısı yapamayan herkesin başına ben yaptıysam herkes başarır kaydirigubbakcemile5 sadece egzersizlere ara vermeyin lütfen ne kadar egzersiz yaparsanız o kadar çabuk oluyo çok mutluyum ya ayaklarım yerden kesildi şu anda opuyorumnanaktan a.s. :enbuyukkk:

CANIM ESLI EGZERSIZ COK IYI ...BENCE DENE ESLI EGZERSIZI ESIN YAPSIN PARMAK EGZERSIZLERINI SEN SADECE NEFESLE KENIDNI RAHATLATMAYA CASLI....IHSLAHHH SENDE BASARICAKSIN...DUALIRM HEPINIZ ICIN ..IHSLHH BI GUN O LISTEDEKI HERKEZ SILINIR...:Saruboceq:

NAZAR BONCUGU KOYALIMDA NAZAR DEGMESIN ..MUTLULUGUNA ...BEBEK HABERINIDE ALIRIZ IHSLAHHH:Saruboceq::Saruboceq:

CANIM ESLI EGZERSIZ COK IYI ...BENCE DENE ESLI EGZERSIZI ESIN YAPSIN PARMAK EGZERSIZLERINI SEN SADECE NEFESLE KENIDNI RAHATLATMAYA CASLI....IHSLAHHH SENDE BASARICAKSIN...DUALIRM HEPINIZ ICIN ..IHSLHH BI GUN O LISTEDEKI HERKEZ SILINIR...:Saruboceq:

Amiiiin.Rabbim herkesin dileğini ,dualarını kabul etsin.:Saruboceq:Sanada en kısa zamanda hayırlı,nurtopu gibi bir evlat versin.Desteğin için çok sağola.sEşli yapmam şart çünkü ben yapamıyorum.Eşimden destek olmasını istedim.Allah razı olsun,tabiki dedi.

canım bu işin tek çözümü eşinle birlikte egzersiz yapmak başka çözümü falan yok ben doktor doktor gezdim ama boş sadece egzersizle yendim

kaydirigubbakcemile3

Yani ilk egzersiz olmadan başarılı olamayabilrim,öyle mi dersin?Eğer olmazsa egzersiz yapıcaz,Çok sağol.Buarada senin adına çok sevindim.Birisinin başardığını duyunca okadar mutlu oluyorum ki,anlatamam.Sanki ben başarmışım gibi seviniyorum.İnşallah benimde mutlu haberler vereceğim günler gelir.zemuszemus Teşekkür ederim,canım:dance:

canım benim çok geçmiş olsun.tebrik ederim

Tebrik ederim canım...

:uhm: :bbo: fisfisfis

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

missbon
aykiri
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
ecemnazzz
Hndckr
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam
Perde
hndckr
aisha2010
findik
mano
palyaco
357SACO
szn_dnzl
gulcel

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

pamukelma
juliettt
rabia1984
Masalelif
fusuncuk

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

rm07
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
fimu
nazli1982
morphem
fzbn
aslican07

KK İLE YENENLER​

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa - sinemmelek - eslina_42 - esra1980 - vakitsiz - mona -roza - tedirgin_ - benelifnur- sadegelina - bambamm - yasmin3561 - selmatem- Bae - elifnil58​

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena - mutsuz_umutsuz

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…