Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bak bende 5 aylık evlıyım daha yenı bırlıkte olabıldım fakat bnm esım asker zaten dusun ben ızne geldı 7 gun anca o gun olabıldık beraber ama esım bana karsı hep cok ıyı oldu buarada 45 gunluk asker esıyım bnm ıçın daha zor bnde cok acı cektım ılk gece olmadı yapamadım ama esıım allah razı olsun bna karsı hep ıyı nıyetlıydı

bak bende 5 aylık evlıyım daha yenı bırlıkte olabıldım fakat bnm esım asker zaten dusun ben ızne geldı 7 gun anca o gun olabıldık beraber ama esım bana karsı hep cok ıyı oldu buarada 45 gunluk asker esıyım bnm ıçın daha zor bnde cok acı cektım ılk gece olmadı yapamadım ama esıım allah razı olsun bna karsı hep ıyı nıyetlıydı

ne güzel... :asigim:

ne güzel... :asigim:

guzelmı bılemıcem ama bnm problemım de var bn ıst oturuorum esım edırnede askerlık yapıo aramızdakı mesafe 3 saat carsı ıznınde bazen eve gelıo 4 saat fal yanımda kalıoo bızde vakıt bulup beraber olamıoruz bıle anasından kardeslerınden en sonunda esım dedıkı evınıze gıdın bızde yanlız kalalım dedı hele ızne geldı 7 gunlunune annesı ogluyla yatmak ıstedı dusunun yanı tabıkı ole bısı olmadı ben gelmeden once 1 suru hazırlık yaptım o gece ıçın:icecream::icecream:

Aslıcım .....becerıksız degılsın bence guzle ılerleme ..dun aksma bıraz olmus bu deneemde daha ıyı gecıcek..yeterkı ınan basaracagına

guzelmı bılemıcem ama bnm problemım de var bn ıst oturuorum esım edırnede askerlık yapıo aramızdakı mesafe 3 saat carsı ıznınde bazen eve gelıo 4 saat fal yanımda kalıoo bızde vakıt bulup beraber olamıoruz bıle anasından kardeslerınden en sonunda esım dedıkı evınıze gıdın bızde yanlız kalalım dedı hele ızne geldı 7 gunlunune annesı ogluyla yatmak ıstedı dusunun yanı tabıkı ole bısı olmadı ben gelmeden once 1 suru hazırlık yaptım o gece ıçın:icecream::icecream:

yani eşinin anlayışlı olması güzel demek istemiştim:)

annesi ogluyla yatmak istedi demek,hey Allahım... Allah akıl fikir versin ya...

yani eşinin anlayışlı olması güzel demek istemiştim:)

annesi ogluyla yatmak istedi demek,hey Allahım... Allah akıl fikir versin ya...

yaa dusunun annesı ogluyla yatmak ıstedım esım ıse anne sacmala tabıkıde esımle yatıcam dedı mesala bızım evlerımız cok yakın yana yana bıle denılebılr annesı beraber yatamıycanı anlıyınca bu gece sızde kalıyım dedı esım sonunda anne gel benı senı evıne bırakıyımda sabah kahvaltıya gelırız dedı ve gıtınde saat gece 4 du kadın ıstemıo bızım yanyana olmamızı ertesı gunde kapıyı acmadık geldı zıle bastı bastı tel kapattık :teytey:

kızlar bende 3,5yıl bu sorunla ugrastım ama sonunda yendım allahıma sukurler olsun. cok sey bılıyorum bu konuyla ılgılı. dr cenk kıper sayesınde basardım ben. ozelden mesaj atarsanız sıze yardımcı olurum.

Evet,burdada bildiklerini paylaşırsan çok sevinirim.Bizede bu sorunu aşmamızda yardımcı olursun,birbirimizin desteğine ihtiyacımız var.Teşekkürler a.s.

slm kızlar. biz dün gece deneme yaptık. çok umutluydum. cuk diye olacak sanıyordum. ama sadece başı oldu :KK43:(( neden bu kadar beceriksizim ben

canım hepimiz aynı şeyleri yaşadık ama benmde ilk deneme yarısı olmuştu sonra deneyememiştim araya regl grmşti 15gün felan sonra yapınca oldu bu sefer hemde hepsi.önemli olan hemen egzesiz sonrası yapmak..ben büyük aparatı çıkarır çıkarmaz eşimin p...ni aldım hemen anında.böyle yaparsan oluyo çünkü aparat esnemio p.. iyi esnio

merhaba kızlar artık dün akşam itibariyle bende yeni gelin oldum B A Ş A R D I M :)) tam 13 aylık evliyim ve sonunda başardım çok mutluyum darısı herkesin başına kızlaaarrrrrr

merhaba kızlar artık dün akşam itibariyle bende yeni gelin oldum B A Ş A R D I M :)) tam 13 aylık evliyim ve sonunda başardım çok mutluyum darısı herkesin başına kızlaaarrrrrr
canımburdanda tebrık edeyım ..yoksa catlarımdelikafadulden..............tebrıklerrrrrrrrrrrrrrrrrrr:lepi:ece nerdesın gelınımızı ısıklandır ...:)))))))))))))))))))

ya canım desteklerini hiç unutmayacam çok çok sağol ya o kadar mutluyumki ayaklarım yere basmıyo kızlar kimse umutsuzluğa kapılmasın ben bacaklarımı bile açamıyodum ama egzersizler sayesinde ben bile kendime şaşırdım inşallah herkes başarır bu mübarek zamanda herkese dua ediyorum baharcım Allah'ım sana en kısa zamanda hayırlı bi bebek nasip etsin canım benim :)))

ya canım desteklerini hiç unutmayacam çok çok sağol ya o kadar mutluyumki ayaklarım yere basmıyo kızlar kimse umutsuzluğa kapılmasın ben bacaklarımı bile açamıyodum ama egzersizler sayesinde ben bile kendime şaşırdım inşallah herkes başarır bu mübarek zamanda herkese dua ediyorum baharcım Allah'ım sana en kısa zamanda hayırlı bi bebek nasip etsin canım benim :)))
IHSLAHHH CANIM ..TEK ISTEGIM SU MUBAREK GUNLERDE RABBIM BANADA HAYIRLI SGALIKLI BI EVLAT VERSIN..SABIRLA BEKLIYORUM..IHSLAHH BEND EBURDAN ILK SIZLE PAYLASICAM HAMILEYIM DIYE...AMA BENDE ISISKLI HARFLERLE ISTIYORUM ADIMI :)))):sm_cool:

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

missbon
aykiri
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
ecemnazzz
Hndckr
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam
Perde
hndckr
aisha2010
findik
mano
palyaco
357SACO
szn_dnzl
gulcel

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

pamukelma
juliettt
rabia1984
Masalelif
fusuncuk

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

rm07
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
fimu
nazli1982
morphem
fzbn
aslican07

KK İLE YENENLER​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa - sinemmelek - eslina_42 - esra1980 - vakitsiz - mona -roza - tedirgin_ - benelifnur- sadegelina - bambamm - yasmin3561 - selmatem​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena - mutsuz_umutsuz

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

missbon
aykiri
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
ecemnazzz
Hndckr
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam
Perde