Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

YARDIM LÜTFEN !!!! :gitme:

durum:

mum 6 santim kadar cok rahat giriyor, ama daha fazla bir türlü ilerliyemiyorum.
mumun capi 1 santim - ilk dilatörün capi 1,5-2 santim kadar ve 8 santim uzunlukta.

bir an önce dilatörlerle baslamak istiyorum. ama bu 6 santimi nasil asabilirim?
aceba simdiden ilk dilatöre gecsem mi (yani 6 santimi asmadan)?

nolur yardim edin. egzersizimi en az 1 saat düzeli olarak yapiyorum.

bence mumu hallettikten sonra dilatöre geç... mumu yapabildigini görünce o cesaretle dilatörü yaparsın.

takıldıgın nokta kasların yogunlaştıgı yer.ordan sonra içeri ve yukarı dogru bir yön var.o yönü ayarlayıp ittirirsen ilerleyecektir.

gözün aydın, tebrikleeer hihoyyyt

herkes sırayla yeniyor çok şükür kaydirigubbakcemile2

Ya kızlar beni korku sardı :KK43: ilişki esnasında herşey harikaydı. hiç zerre kadar ne yanma ne de acı vardı. ilişki bitti. 10 dk. geçti. acayip bir sızlama geldi. çok fazla gel gitten mi acaba dedim. aklıma o arkadaşn yazdığı damar yırtılması muhabbeti geldi. ödüm sıttı ohaoldumsmile

sonra baktım bişi yok. ilk kez adamakıllı ilişki oldu ondan mı acaba? yarım saat aparatla çalıştım. uzun süre çalıştığım için miydi? bide ben de mantar var :KK43: o da yanma yapar mıki? öff en iyi vajiliyken tedavi olduğum doktora da sorsam iyi olur :KK43::çok üzgünüm:

Ya kızlar beni korku sardı :KK43: ilişki esnasında herşey harikaydı. hiç zerre kadar ne yanma ne de acı vardı. ilişki bitti. 10 dk. geçti. acayip bir sızlama geldi. çok fazla gel gitten mi acaba dedim. aklıma o arkadaşn yazdığı damar yırtılması muhabbeti geldi. ödüm sıttı ohaoldumsmile

sonra baktım bişi yok. ilk kez adamakıllı ilişki oldu ondan mı acaba? yarım saat aparatla çalıştım. uzun süre çalıştığım için miydi? bide ben de mantar var :KK43: o da yanma yapar mıki? öff en iyi vajiliyken tedavi olduğum doktora da sorsam iyi olur :KK43::çok üzgünüm:

bahsettigin yanma bende de oluyor. mumla egzersiz de bile oluyordu. genelde kuruluktan, kasmaktan vs. mantardan ya da enfeksiyondan da oldugu oluyor. kafana takma... normal olumunekankayizsmile

Ya aslında o kadar basitmiş ki. ben aparatı çıkarır çıkarmaz penisi soktu içime löp diye girdi valla :jeyyar:

ama biz nerdeyse 5-6 dk. ileri geri yaptık hızlı hızlı. canım hala yanıyor. ilişki esnasında bişi yoktu 10 dk. sonra sızı başladı ve sabaha kadar sürdü. idrarımı yaparken acıyo neden olabilir?:1no2:

tebrik ederim canımm
ALLAH başka sıkıntı vermesin...........

arkadaslar öncelikle busmeli kutluyorum sonra kendimi bana yardımlarından dolayı cok tesekkür ederim.basardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm herseyyyyyyyyy cokkkkkkkkkkkk güzellllllllllllllllllll acııııııııııııııı yokkkkkkkkkkkkkk sadece hazırlanın süper bi duygu eşime bi kez daha aşıkkkkkkkkkkkkk oldummmmmmmmmm.

busmelllllllllllllllllll tesekkürlerrrrrrrrrrrrrr

2.haftamızda taze gelin oldum:)

cnm gözden kaçırmışım seni
tebrikler,mutluluklarrrrrrr

tatlım moralini bozup pes etme bırakma kendini. anlattığın şeyi hepimizin kocası yaşıyor. ona bir egzersiz aparatı gibi davranıyoruz doğal olarak o kadar süre öyle kalması mümkün değil. bu onların suçu değil bizim suçumuz. hem yavaş davranıyoruz hemde o anda şehvet düşünemediğimizden adamlarda uyarılmadığından durumunu koruyamıyor. erkekler çocuk gibidir. onu bu durumdan sen kurtarıcaksın ona cesaret vericeksin baştan çıkarıcaksın istekli olduğunu hissettiricenki o da gaza gelecek. nelerden hoşlandığını biliyorsundur hoşlandığı hareketleri yap ona ama önce sen hazır ol.

haklısın canım tüm suç benim :sinifsinif:
istek var baştan çıkarıp çıkarıp yarı yolda bıraktım şimdide o bana yapıyor-tatlicadiarzu-
biz nezman düzelcez of offf

haklısın canım tüm suç benim :sinifsinif:
istek var baştan çıkarıp çıkarıp yarı yolda bıraktım şimdide o bana yapıyor-tatlicadiarzu-
biz nezman düzelcez of offf

ama tüm suç benim diye oturup ağlarsan üzülürüm. bende senin gibi baştan çıkardım çıkardım yarıyolda bıraktım sonra adam bıktı yanaşmama izin vermedi. sonra oturdum ağladım. tamam ağlama gel sevişelim demedi tabi :))
kendimi biraz toplayınca iplerin aslında benim elimde olduğunu farkettim çünkü erkekler çocuk gibi. onu şımarttım. onun yardımına ihtiyacım olduğunu onsuz yapamayacağımı anlattım güzelce. doğru yerde doğru zamanda doğru şekilde konuşmak çok önemli. bu her erkek için farklıdır heralde. şimdi o benim peşimde dolaşıyor. egzersiz yapalımmı? deneme yapalımmı? diye. hergün soruyor bişey yaptınmı gelişme varmı diye

Fazla takip edemedim burayı malum Ramazan ayında oldugumuz için iftarlar falan yoğun oluyor. Başaran arkadaşların hepsini tebrik ediyorum. Darısı tüm başarmak isteyenlerin başına sizlerde dualarımdasınız. İyi günler hayırlı iftarlar.

X