Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Merhabalar arkadaşlar yaklaşık 2 aydır siteye girmedim size bir haberim var ben hamileyim .Yeni gelen arkadaşlarada söyleyeyim ben 1 buçuk yıldan fazla bu hastalığı çektim çok şükür yaklaşık 3 ay oldu yeneli ve 6 haftalık hamileyim. Lütfen korkmayın .Hiç korkulacak bir durum değil...

Canım çok sevindim hayırlı uğurlu olsun.ALLAH isteyen herkese nasip etsin.Baharım sana da ALLAH en kısa zamanda nasip etsin canım.Ben de istiyorum bebek sahibi olmak ama vajiyi yenemedim ki nasıl olsun.İnş en kısa zamanda yenerim.

son bir sorum daha olacak. vajinusmus olan kadınların kızlık zarı yırtılıyo mu. bu nasıl bir rahatsızlık anlamadım. cahilliğime verin

Cahillik değil canım istediğini sorabilirsin.Vajinismus hastalarını vaji yeri farklı değil vajinismus sadece istem dışı kasılma, Oraya hiçbirşeyin giremeyeceği takıntısıdır. Bazılarını egzersiz sırasında ( benim gibi ) , bazılarının p...s girişi sırasında olur.Bazılarında kanam bile olmaz.Bu demek değilki kızlık zarı yık.Kızlık zarı delikli ince tül kumaş gibidir.Zara değen cisim delikli yerden geçerse kanama olmaz dedi bana doktorum.

Cahillik değil canım istediğini sorabilirsin.Vajinismus hastalarını vaji yeri farklı değil vajinismus sadece istem dışı kasılma, Oraya hiçbirşeyin giremeyeceği takıntısıdır. Bazılarını egzersiz sırasında ( benim gibi ) , bazılarının p...s girişi sırasında olur.Bazılarında kanam bile olmaz.Bu demek değilki kızlık zarı yık.Kızlık zarı delikli ince tül kumaş gibidir.Zara değen cisim delikli yerden geçerse kanama olmaz dedi bana doktorum.

of ya kadın olmak ne zor bişiymiş,kızlık zarı ,doğum derken tum acıları yaşıyoruz ya...turkbayragi

evet bazısında hiç yada çok az kanama olur örnek ben vajiyi 29 temmuzda yenmiş biri olarak söylüyorum gerçi benim kızlık zarım 2 yıl öncesinde ilk evlendiğimizde yırtıldı 2 gün kahverengi lekenlenme dışında başka bir şey olmadı zaten bende olmadı diye korktum ve 2 yıl erteleye erteleye işte 29 temmuza geldik

evet bazısında hiç yada çok az kanama olur örnek ben vajiyi 29 temmuzda yenmiş biri olarak söylüyorum gerçi benim kızlık zarım 2 yıl öncesinde ilk evlendiğimizde yırtıldı 2 gün kahverengi lekenlenme dışında başka bir şey olmadı zaten bende olmadı diye korktum ve 2 yıl erteleye erteleye işte 29 temmuza geldik

artık 29 temmuzu asla unutmassın,kazanılmış bir zafer gibi ne mutlu sana ,eminim kendinle gurur duyuyorsundur ,kaç sene sonra bu illeti yenmek büyük başarı:)):teytey:

öyle mano sende varmı bir değişiklik

yok cnm ,kendimden tam emin olmadan yeni bir girişimde bulunmak istemiyorum ,çünki başaramamak beni çok üzüyo ,salı günü deneme yapıcam onun için idman çalışmaları yapıyorum cnm,bana çok dua et şans dile cesaret ver sadece bunlara ihtiyacım var....:lepi:

yapacaksın yapanların senden hiç bir farkı yok sonuçta elini evde bir an bıçak hiçmi kesmiyor okadar acıycak acısa bile beni evli arkadaşlarım çok korkutmuştu şimdi bu kadar zamanı benden çaldıkları için hiç biriyle görüşmüyorum çevrede böyle bilinçsiz insan çok ve bizler egitimli insanlar bile olsak inanabiliyoruz ki bu kızlık kanaması şehir efsanesi gibi abartıyorda abartıyorlar hatta kanamasının çok olduğunu söyleyen bir çok kişininde kendini kasmasından ve eşininn aşırı zorlayıp farklı yerlere zarar vermesinden kaynaklandığını tüm doktorlar söylüyor ama bizimkiler bunu büyük marifet gibi anlatıyorlar hani erkekler askerlik anılarını abartarak anlatırlar ya onun gibi naasılsa 4 duvar arasında kimse ne olduğunu görmüyor

yapacaksın yapanların senden hiç bir farkı yok sonuçta elini evde bir an bıçak hiçmi kesmiyor okadar acıycak acısa bile beni evli arkadaşlarım çok korkutmuştu şimdi bu kadar zamanı benden çaldıkları için hiç biriyle görüşmüyorum çevrede böyle bilinçsiz insan çok ve bizler egitimli insanlar bile olsak inanabiliyoruz ki bu kızlık kanaması şehir efsanesi gibi abartıyorda abartıyorlar hatta kanamasının çok olduğunu söyleyen bir çok kişininde kendini kasmasından ve eşininn aşırı zorlayıp farklı yerlere zarar vermesinden kaynaklandığını tüm doktorlar söylüyor ama bizimkiler bunu büyük marifet gibi anlatıyorlar hani erkekler askerlik anılarını abartarak anlatırlar ya onun gibi naasılsa 4 duvar arasında kimse ne olduğunu görmüyor

ben arkadaşlarımdan ziyade netteki bilgilere bakarak kendimi hazırlamaya çaşıştım,ama bütün korku ve sıkıntım yıllarca koruduğum bekaretımı oan teslim etme sıkıntısıyla kendimi kasıyorum,nişanlımda oanda ileri iteceği vakit aşağılara kayıyo ve tahriş olunca acıyo diyip işi sonlandırıyoruz ,aslınlda oan acıya çok az dayanabilsem olacakta,iğne batması gibi bi duygu olduğu an ben onu itiyorum ....

ZATEN BİR KEZ OLSA gerisi gelir alışısın bence senin evlilikten önce olduğu için kafanda hala acabaların var bundan dolayıda kasıyorsun beynin seni rahat bırakmıyor bıraksa yapacaksın benim ilk olduğunda öyle hafif bir sızım oldu sonra 2gün kahve lekelenmeler geldi ve ben oan kızlık zarının yırtılmış olacağını hiç düşünmedim çünkü hep aklımda olan çok kanayacak çok acıycak olduğu için okadar basit olacağını düşünmedim ve olmadı diyerekte her gün erteledim ve 29 temmuzda bitti artık

ZATEN BİR KEZ OLSA gerisi gelir alışısın bence senin evlilikten önce olduğu için kafanda hala acabaların var bundan dolayıda kasıyorsun beynin seni rahat bırakmıyor bıraksa yapacaksın benim ilk olduğunda öyle hafif bir sızım oldu sonra 2gün kahve lekelenmeler geldi ve ben oan kızlık zarının yırtılmış olacağını hiç düşünmedim çünkü hep aklımda olan çok kanayacak çok acıycak olduğu için okadar basit olacağını düşünmedim ve olmadı diyerekte her gün erteledim ve 29 temmuzda bitti artık

gözün aydın kaydirigubbakcemile5

cnm ya o ilk anı yaşasak zaten hemen yenebilirim bu korkuyo,gece gündüz neden yapamıyorum diye kendimi yedim bitirdim,ben soğuk bir bayan diilim nişanlımla elele tutuştuğumda bile o arzular anında tum benliğimi sarıyo,çok şehvetle başlıyoruz ama işte oan gelince ben duvar oluyormuşum,duvar olsa şimdi delmiştim diyo,sonra yeter sen acı çekiyorum deyınce ben otomatıkman geriliyorum diyo ,çok üzülüyoruz Çok üzgünüm çoook

tşk ederim mona-roza iletinide aldım mano canım birlikte kadın doğumcuya gitmeyi düşündüüzmü hiç

kadın doğumcuya tek gittim ,ıslanma çok iyi canın yanmadan bu işi yaparsın dedi,kas gevşetici iç önsevişmeyı uzun tut ve kendini rahat bırak dedi,başaramassan pisikolokla görüş dedi

X