Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Herkes yerden yere vurmuş yazımı fakat cok tesekkur edıyorum boyle uyardıgın icin inanın amacım kırmak degildi sadece bunlar benim fikrim cunku yenen cok insanı görüyorum gercekten incittiysem özür diliyorum herkesten..

ne oldu sert yaklasim hosuna gitmedi mi? E sen dun gece ssaydirmissin.
dun yazdim amacim kirmak degildi diyecegini egonu tatmin edebildin mi bari?

yine olmadı...canım çok sıkılıyor...her denemedeki hayal kırıklıkları ve sonrası çekilmiyor gerçekten...soğuyorum cinsellikten....herşeyden soğuyorum...

canim sen en son yapicagini en basta yapmaya calisiyosun parmak egzersizi ne kadar itici gelse de yapamiycagin bisey degil. bak helpleess anlatsin o da dokunamiyodu bile dimi helpless ?

ben pek iyi değilim ya mafoldumben
egzersiz yaparken çok rahatsız oluyorum önceden dayanabiliyordum ama artık dayanamıyorum
mumu çıkarırken çok tuhaf oluyorum acı gibi değil acı olsa yine iyi ama çok tuhaf ya anlatamıyorum ki ne yapıcam biliyorum mafoldumben

canim zamanla geciyo o his. bende oyle oluyodum hala oyle oluyorum ama sadece egzersiz sirasinda. eger cok rahatsiz oluyosan daha hizli cikarmai dene bir kere. ben daha hizli cikardigimda o hissi daha az hissettim. acicak die kormustum ama oyle olmadi belki sende de olmaz. su penis kalinliginda aparati rahatlikla bir yap ondan sonra bak nasil olucak

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

missbon
aykiri
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
Fusuncuk
ecemnazzz
morphem
Hndckr
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam
Perde
hndckr
aisha2010

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

bembeyazev
juliettt
aslican07
vakitsiz
rabia1984
Mona_Roza
tedirgin_
Masalelif
Esra1980
fzbn

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

rm07
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
yasmin3561
fimu
Selmatem
bambamm
sedagelina

KK İLE YENENLER​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa - sinemmelek​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Son düzenleme:
cok normal bişi o durum hepimizde oldu hatta p.. dede oluyor..

acı veren bişi degilki ama canım sadece gecici bi durum dayanılamıcak bi durum degil zaten mum aşamasındasın az kaldı demektir bu niye dert ediyorsun bu kadar mum içindeyken ileri geri ve daire hareketleri yap yeterince gevse

ya canım az filan kalmadı ya ne kadar oldu bilmiyorum ama p... kalınlığındaki aparattayım ama hala olmuyor eşimle olmuyor mafoldumben

canim zamanla geciyo o his. bende oyle oluyodum hala oyle oluyorum ama sadece egzersiz sirasinda. eger cok rahatsiz oluyosan daha hizli cikarmai dene bir kere. ben daha hizli cikardigimda o hissi daha az hissettim. acicak die kormustum ama oyle olmadi belki sende de olmaz. su penis kalinliginda aparati rahatlikla bir yap ondan sonra bak nasil olucak

hızlı çıkarmak ! hımm denicem canım inşallah o his olmaz :çok üzgünüm:

ya canım az filan kalmadı ya ne kadar oldu bilmiyorum ama p... kalınlığındaki aparattayım ama hala olmuyor eşimle olmuyor mafoldumben

ya bak sen bence bi yerde bi şeyi yanliş yapiyosun.
- bu penis büyüklüğünde aparatla eşinle denediğin pozisynda çalişyin mi?
- hangi pozisyonda deniyosun üstte misin?
- kayganlaştirici ve emlka denedin mi ?
- egzersiz sirasinda sadece bi kere mi alip çikariyosun yoksa 5 10 defa üstüste alip çikariyo musun

Son düzenleme:
canim sen en son yapicagini en basta yapmaya calisiyosun parmak egzersizi ne kadar itici gelse de yapamiycagin bisey degil. bak helpleess anlatsin o da dokunamiyodu bile dimi helpless ?

KIZLARRR YAAA............
inanın şu egzersizler şuan ki sıkıntınızdan daha beter durumda olamaz...
biraz dişinizi bi zahmet sıksanız diorum
o kadar da zor degil ya...........
azıcık dayansanız yok parmak olmuyo
yok 1 bogum oluyo 2 bogum olmuyo
yok mum gitmiyo 3 cm oluyo 5 olmuyo
yok misafir vardı yok eşimle kavga etim
yok yok yok........................,
yapmayın ya
hepimizin canı kıymetli
kim dayanabildiki bu duruma
gerçekten kurtulmak istiyormusunuz önce bunu bi kendinize sorun
lafta kocaman bi EVET
ama iş egzersizlere gelince mazerette çok
ben burada hep kendimden örnek vererek yazdım ya birazcıkta bize güvenin
burda YENENLERİN CANI ÇIKIYO YARDIM EDECEGİZ DİYE
ÇOGU ZAMAN BEN BURADA VAJİLİ HİÇ KİŞMSEYİ GÖREMİYORUM bi geliyorsunuz ah vah deyip bi anda yok oluyorsunuz ondan sonra yok ben ilerleyemedim yok olmuyor ben bittim...vs... vs........
olmaz ki ama yaaa...........
isterseniz kızın ben daha çok kızıyorum size :eek:klava:
birazcık istekli olun hergün 15 dk ugraşsanız eger 10 günde kurtulmayın o oklavayı benim kafama siz geçirin.....
kızlarrrrrrrrrrrrrrr........................
lütfen yaaaa.................
biraz ugraşın yani ugraşırken biraz dişinizi sıkın acımadıgını sizde söylüyorsunuz yok içim garip oldu diye bırakıyorsunuz
acımıyor işte daha ne istiyorsunuz
o an egzersiz yaparken başka bişiyle ugraşın müzik dinleyin tv izleyin ..........
ama yapın şu egzersizleri
başka çare yok çünkü.............

ya bak sen bence bi yerde bi şeyi yanliş yapiyosun.
- bu penis büyüklüğünde aparatla eşinle denediğin pozisynda çalişyin mi?
- hangi pozisyonda deniyosun üstte misin?
- kayganlaştirici ve emlka denedin mi ?
- egzersiz sirasinda sadece bi kere mi alip çikariyosun yoksa 5 10 defa üstüste alip çikariyo musun

hımmm bilmiyorumkismile aparatı bir kere alıyordum. galiba burda yanlış yapıyorum ( birde sanırım çıkarırken ki o his yüznde ikinciyi almak istemiyorum galiba o yüzden hiç ikinci kez yapmak aklıma gelmedi )
emla kullanmıyorum çünkü ona ihyiacım yok ve zaten yan etkisi tutuyor bana ....
yok üstte değilim :kedi:

....................ve egzersizler
tamam başta kabul etmek çok zor
hiç birimiz istemiyoruz
keşke bi muzice olsada kurtulsak şu illetten diyoruz ama yok
tek kurtuluş EGZERSİZLER..........
ilk başta biraz zor acıdıgından degil
ilk defa deneyecegimiz için zor
ama kayganlaştırıcımız olunca iş kolaylaşıyor
ve lütfen egzersizleri yaparken ıkınmak ÇOK ÖNEMLİ
ve yaparken parmagımızı sonunu kadar ilerletip bir kaç kez deneyin ve olmuyor diye bırakmayın parmagınızı çekmeyin gerekirse bekleyin aynı şey mum içinde geçerli
ve hergün egzersizlerde en baştan başlayıp en son yaptıgınız aşamaya gelin
öyle yapmıyorsunuz hergün bişi deniyorsunuz sonra olmuyor diosunuz
bu yüzden olmuyor
hergün serçe parmakla başlayın BU ÇOK ÖNEMLİ.......
DİREK MUMU ASLA ALAMAZSINIZ EN BAŞTA

helpless bana kızdı galiba mafoldumben

hayır bitanem
ben herkese kızıyorum
biliyorum çok zor amainan şu an çok daha fazla sıkıntı çekiyorsun
bende yaşadım aynı şeyleri
ama hiç vazgeçmedim
ne zaman biliyormusun
ilk başladıgım gün
inan ben vajiden birşeyin girecegini kasbul etmiyordum o parmagı aldıgım an dedim ki ''vay be benim vaji acıkmış parmagım nasılda girdi dedim''inan bana ve sonra merakla ilerledim sadece 2 gün sıkıntı çektim ya vaji kapanırsa geri birdaha yapamazsam diyebaktım ikinci günde oluyor hergün heyecenla hevesle yaptım
ben asla yapmam diyen ben
hala şaşırıyorum kendime ben yaptım diye
yani o kadar vahimdim
lütfen canım bırakma şu egzersizleri
bugün bitecek diye şartlandırma kendini
sen yapacaksın gönülde inanıyorum
ama vazgeçme......erteleme..........

hayır bitanem
ben herkese kızıyorum
biliyorum çok zor amainan şu an çok daha fazla sıkıntı çekiyorsun
bende yaşadım aynı şeyleri
ama hiç vazgeçmedim
ne zaman biliyormusun
ilk başladıgım gün
inan ben vajiden birşeyin girecegini kasbul etmiyordum o parmagı aldıgım an dedim ki ''vay be benim vaji acıkmış parmagım nasılda girdi dedim''inan bana ve sonra merakla ilerledim sadece 2 gün sıkıntı çektim ya vaji kapanırsa geri birdaha yapamazsam diyebaktım ikinci günde oluyor hergün heyecenla hevesle yaptım
ben asla yapmam diyen ben
hala şaşırıyorum kendime ben yaptım diye
yani o kadar vahimdim
lütfen canım bırakma şu egzersizleri
bugün bitecek diye şartlandırma kendini
sen yapacaksın gönülde inanıyorum
ama vazgeçme......erteleme..........

inşallah canım inşallah bırakmıcam.. işte insanız biz hemen pes ediyoruz umutsuzluğa kapılıyoruz .... ve gerçekten İMKANSIZ gibi geliyor hala inanbiliyormusun hala ...

inşallah canım inşallah bırakmıcam.. işte insanız biz hemen pes ediyoruz umutsuzluğa kapılıyoruz .... ve gerçekten İMKANSIZ gibi geliyor hala inanbiliyormusun hala ...

İyi akşamlar bayanlaropuyorumnanaktan yinemi umutsuzluk var bakiyim burada:eek:klava: bu bir dönem arkadaşlar hepimiz geçirdik ağlama krizleri,herşeyden vazgeçmek vs... ama bakın başarmış olanların buluştuğu ortak noktalara çok dikkat edinyerimseniben EGZERSİZ

Egzersiz yapmadan mutlu sona ulaşmak çok zor bana göre kendimden örnek vereyim inanın bende mumdan sonra yada iki parmaktan sonra p..s denemesi yaptım olacak zannettim ama maalesef.Sonra p..s kalınlığında aparat ile yapınca o anda inanın oldu artık dedim çünkü beynim kabul etti bu giriyosa p..s neden girmesinaklinialirimsmile herşey beyinde bitiyor önce onu inandırmamız lazım lütfen vazgeçmeyin öyle hemen birkaç günde olacak dğil sabır lazım,çabalamak lazım ben hepinize güveniyorum herşey çok güzel olacak Allah'ın izni ilekaydirigubbakcemile5

İyi akşamlar bayanlaropuyorumnanaktan yinemi umutsuzluk var bakiyim burada:eek:klava: bu bir dönem arkadaşlar hepimiz geçirdik ağlama krizleri,herşeyden vazgeçmek vs... ama bakın başarmış olanların buluştuğu ortak noktalara çok dikkat edinyerimseniben EGZERSİZ

Egzersiz yapmadan mutlu sona ulaşmak çok zor bana göre kendimden örnek vereyim inanın bende mumdan sonra yada iki parmaktan sonra p..s denemesi yaptım olacak zannettim ama maalesef.Sonra p..s kalınlığında aparat ile yapınca o anda inanın oldu artık dedim çünkü beynim kabul etti bu giriyosa p..s neden girmesinaklinialirimsmile herşey beyinde bitiyor önce onu inandırmamız lazım lütfen vazgeçmeyin öyle hemen birkaç günde olacak dğil sabır lazım,çabalamak lazım ben hepinize güveniyorum herşey çok güzel olacak Allah'ın izni ilekaydirigubbakcemile5

inşallah crescent .. ama ben p ... kalınlığındaki aparatı uzun zamandır alıyorum ama ... uuufff neyse ya ... boşverin

bencede rahat olma bu rahatsızlıgın en büyük düşmanı rahat olun ve bunu yenin evet söylerken kolay biliyorum bende 2 yıllık evli olupta 3 gün önce bu rahatsızlığı yenen biri olarak konuşuyorum p.n.s kalınlıgında aparatı alabiliyorsanız p.n.sde alabilirsin tek şey rahatlıkk ve cesaret bende bu ikisi olmadığı için 2 yıl bekledim 3 gün önce başsrdın ve bu akşam tekrar deneyeceğim

X