Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

missbon
aykiri
fzbn
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
Fusuncuk
ecemnazzz
morphem
Hndckr
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam
Perde
hndckr
aisha2010

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

bembeyazev
juliettt
aslican07
vakitsiz
rabia1984
Mona_Roza
tedirgin_
Masalelif
Esra1980
fzbn

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

rm07
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
yasmin3561
fimu
Selmatem
bambamm
sedagelina

KK İLE YENENLER​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa - sinemmelek​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Son düzenleme:
canım bırazcık ara ver ...soyle bır hafta 2 hafta falan ...olucak canım ve ınan yartılmazkı hıc olurmu ...yava syavas yapın ..kzı ınan orası acılıyo ...dusunsenen bı ordan bebek cıkıyo ..bı kere bunu dusun yaparken ıstersen olur sımdı sen yırtılcak dıye dusundugun ıcın kasıyosun kenıdnı ve zaten kasıncada pe.. gırmesı ımkansız

ilişkiye girdikçe açılıyor mu gerçekten?

tabıykı acılıyor...hem bak gene dıyorum oyle yırtılma falanda olmuyor at bunları kafandan ..sen basraıcaksın..kendıne ınan ...egzersız yapıyomusn

bu arada aksadı şu fıtık ortaya çıkınca.emar,annemin hastalıgı filan derken hiç düşünmedim,yapmak da istemedim.ece şey demişti mumu pamuga sar streçle diye.onu yaptım,onla deniyorum,hepsi girmiyor,uç kısmı giriyor...

bu arada aksadı şu fıtık ortaya çıkınca.emar,annemin hastalıgı filan derken hiç düşünmedim,yapmak da istemedim.ece şey demişti mumu pamuga sar streçle diye.onu yaptım,onla deniyorum,hepsi girmiyor,uç kısmı giriyor...
gecmıs olsun canım...
ucu gırdımı ıkınmanı tavsıye ederım ....cok ıse yarıyor ve gevsemek ıcın nefes alıp ver ...buda cok yararlı...

Oklavalar tepemde kırılacak en iyisi hemen bu akşam tekrar cesaretlenip başlamak. Ramazan ayı girmeden güzel haber vermek istiyorum. Ramazan ayında egzersiz zor olur çünkü... Kızlar sağolun ...Seviyorum sizi yaa... Her nerdeyseniz ve her kimseniz seviyorum...Kırın oklavayı tepemde eğer bu hafta sonu da ertelersem...Erkek parfüm içinde Adidas in kokusu çok spor...Ama ben olsam ya ince kotlardan pantolon alırım yada Basketbol topu filan alırım, parfüm biter ama o yıllarca kalır yada futbola ilgi duyuyorsa futbol topu alırım yada granpon ayakkabı değiştirme etiketi ile beraber... Benim ki sporcu olduğu için aklıma başka hediye gelmiyor...

ramazana ne kaldi ki bir de ne bu acele egzersiz sabir isteyen zamala olan bisey sonra acaele edip iyice zora sokabilirsin bence ramazanda da isteyen yapar yaz simdi bi banyo oldu bitti

merhabalar ben aranıza yeni katıldım benimde başımda ne yazık ki bu vajinismus derdi eşimle 1 buçuk aydır ilişkiye giremiyoruz benim derdim bekaretin bozulması sırasında çok acıyacak olmasından korkmam kendimi çok kötü hissediyorum eşim çok anlayışlı davranıyor ancak onun da sabrı tükenmek üzere sanırım ve ben onun hayatını gaspetmiş gibi hissediyorum psikiyatriste bilan gidemiyoruz çünkü evliliğimiz çevremizden gizli bana önerebileceğiniz bir şey var mı?

parmak egzersiziyle kizlik zarini da genisletirsin ayrica kizlik zarinin bozulmasi aci vermez uzerinde sinir yok cnku kendini kastigin icin ve kaslarin heuz aliskin olmadigi icin aciyor

araya giren çok şey oldu.aksadı.sadece başı giriyor biraz,gerisini alamıyorum.yırtılcak diye korkuyorum.her denemeden sonra o eski yırtılan yer yine aşınıyor.kanıyor hafif.

senin en bastan duzenli egzersiz yapman lazim kendini kasiyorsun kasmamayi ogrenmen lazim ayrica oradaki kaslari da alistirman lazim bunlar da hemen olcak bisi degil kendine vakit ayir

mona roza mum ustune pamuk zor geliyorsa sadece pamugu SIKISTIRIP strechle sarip deneyebilirsin bak o zaaman rahat oluyor

1.5 aylık evliyim ve malesef üzülürek söylüyorum sanırım bende vajiliyim.. ve çok korkuyorum ne yaparsam yapayım bi türlü kasılmalarıma engel olamıyorum.. ilk başlarda sürekli ağlıyordum. kriz geliyordu. son iki haftadır biraz daha alıştım sanırım. sürtünme ile s...meye izin veriyorum. ama sırf eşim için. bu ay reglimde gecikti. zevk sıvısından hamile kalınır mı diye korkumda başladı şimdi... :a015:

1.5 aylık evliyim ve malesef üzülürek söylüyorum sanırım bende vajiliyim.. ve çok korkuyorum ne yaparsam yapayım bi türlü kasılmalarıma engel olamıyorum.. ilk başlarda sürekli ağlıyordum. kriz geliyordu. son iki haftadır biraz daha alıştım sanırım. sürtünme ile s...meye izin veriyorum. ama sırf eşim için. bu ay reglimde gecikti. zevk sıvısından hamile kalınır mı diye korkumda başladı şimdi... :a015:

zevk suyundan hamile kalınır düşük ihtimal olsa da.bence reglin stresten gecikmiştir ama bir test alıp yapabilirsin içinin rahat etmesi için.

ben tam anlamıyla yenmiş sayılmam vajiyi,burada yenen arkadaşlar var.mesajlarıyla destek oluyorlar.inşallah atlatırsın.

çok teşekkür ederim monaroza desteğe çok ihtiyacım var kimseyle paylaşımıyorum bu sorunumu. regl de gecikti düğünden önce doğum kontrol ilacı kullandım ilk kutu bitince bıraktım acaba o mu düzensizleştirdi regl mi? vajiyi yenmeden bebek falan hiç istemiyorum.gerçekten çok zor bi hastalık.evliliğimin ilk günleri oldukça kötü anılarla doldu bu hastalık yüzünden.

çok teşekkür ederim monaroza desteğe çok ihtiyacım var kimseyle paylaşımıyorum bu sorunumu. regl de gecikti düğünden önce doğum kontrol ilacı kullandım ilk kutu bitince bıraktım acaba o mu düzensizleştirdi regl mi? vajiyi yenmeden bebek falan hiç istemiyorum.gerçekten çok zor bi hastalık.evliliğimin ilk günleri oldukça kötü anılarla doldu bu hastalık yüzünden.

dogum kontrol hapını ilk kez kullandıysan o da geciktiriyor haptan sonraki adeti.sana civanperçemi ve arslanpençesi çayı içmeni öneririm.gün aşırı iç bunları.birgün civanperçemi diğer gün öteki.aktardan alabilirsin,nasıl demleyecegini de anlatırım sana.benim adetim kpssye denk geliyordu, gününde olmayıp gecikiyordu. bunları içtim çok şükür ilk kez gününde oldu.

diğer konuya gelince, seni çok iyi anlıyorum.aynılarını ben de yaşadım çünkü.ama zamanla alışacaksın bu olaya.daha rahat olacaksın,bir şekilde ilişkiye girmeye de alışacaksın.sanırım daha hiç birleşme olmadı sizde. aşağıdaki sayfayı dikkatlice oku.eğer uygulamaya başlarsan faydasını göreceksin.herşey beynimizde bitiyor bunu asla unutma.

gzersiz 1- ayna egzersizi= vajinayı bolca jelle sonra bir ayna yardımıyla kendi vajinanı incele.dudaklarını aç deliği gör vs.2-3 gün en az yarım saat süreyle incele.

egzersiz 2- 1 parmak 1 boğum= incelemelerini yaptıktan sonra 1 hafta kadar hergün enaz yarım saat işaret parmağını ve vajinanı iyice jelle işaret parmağının bir boğumunu 20-30 derecelik bir açıyla(dik olarak yerleştirmeye çalışma) vajinanın içine yerleştirmeye çalış.kasılma olacaktır.kasılma olduğu sürece parmağını içeden çıkarma ani hareketler yapma.kasılma bitince çıkar tekrar dene.ne kadar süre egzersiz yaptığını kaç kez yerleştirdiğini kasılma ve kaygı için 1den 8e kadar numara ver.kasılma ve kaygı ne kadar yüksek olursa ona göre yüksek puan ver.her defasında biraz daha azalacaktır.1-2 olduğunda diğer egzersize geçebilirsin.

egzersiz 3- 1 parmak 2 boğum.yukarıdaki egzersizle aynı ama işaret parmağının iki boğumunu yerleştir.çok zorlanırsan bi önceki egzersize geç.kaygı seviyesi azalınca diğer egzersize geç

egzersiz 4- 1 parmak tamamı. 1 parmağın tamamını yerleştirmeye çalış.yapamazsan bir önceki egzersiz.kasılma kaygı 1-2 arası olduğunda diğer egzersiz.

egzersiz 5- 2 parmak 1 boğum= işaret ve orta parmağının ilk boğumlarını yukarıdaki şekilde vajinaya yerleştir.çok zorlanırsan bir övceki aşama.rahatlama olunca 6.egzerszi.

egzersiz 6- 2 parmak 2 boğum= işaret ve orta parmağının 2 boğumunu yerleştirmeye çalışacaksın.

egzersiz 7-2 parmak tamamı her iki parmağını sonuna kadar vajinaya yerleştirmeye çalış.

egzersiz 8- makas hareketi= iki parmak 1,5 boğum kadar parmaklarını yerleştir ve içerde parmaklarını makas gibi hereket ettirmeye çalış.bu egzersizi eş parmağına geçtiğiniz zaman bile hergün en az 20 dk uygulayın.

egzersiz 9-eş parmağı= yukarıdaki yazdığım tüm egzersizleri eş parmağı ile deneyin.her bir alıştıma için 1 hafta verin ve hergün yapın.ilk zamanlar eşinizin parmağını kendiniz yönlendirin.rahatlama olduğunda ondan yavaş yavaş kendisinin yapmasını isteyin.tüm bunları yaprken jel kullanmayı unutmayın.

egzersiz 10-penis başı= vajina ve eşinizin penisini güzelce jelledikten sonra penis başını vajinaya yerleştirmeye çalışın.penis başı içeri girer girmez çıkarmayın.sakinleşin kasılmanın azalmasını bekleyin ve yavaşça çıkarın.tekrar tekrar deneyin.bir süre sonra tekrar birleşmeye çalışın.ilk zamanlar jeli kullanmanız kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak.kuruma hissi olmuyorsa jele gerek kalmayacaktır.
Eğer p...s denemesinde başarısız olursanız mutlaka p..s kalınlığında bir aparat ile deneme yapın onu aldıktan sonra p..s girişinde daha rahat olacaksınız.Parmak egzerszileri sırasında klasik beyaz mumda kullanabilirsiniz buda psikolojik olarak iyi geliyor.ve bir püf noktası daha egzerszi sırasında derin nefes alın ve nefesinizi verirken ıkınarak parmağınızı ittirin ıkındığımız zaman vaji açılıyor unutmayın.
.

:a015:canım bahsettiğin çayları içmeye çalışıcam. bitki çaylarını pek içemem ama ne yapalım tek regl olayımda bu gerginlikten kurtalayım.. adet söktürücü ilaç içsem aynı etkiiyi görürmüyüm acaba.
bu arada egzersizleri çok güüzel açıklamalı anlatmışın. fakat ben o bölgeme hiç bi şekilde ne dokunabiliyorum ne de dokunulmasına izin veriyorum parmak egzersizini burda okumuştum daha önce denemek iistedim ama ne mümkünn. eşime yaptırayım belki kendim yapamıyorum dedim ama o dokununcada ben ağlama krizine girmeye başlıyorum. hatta bacaklarım tir tir titriyo o da doğal olarak herşeyi bırakıyor. parmak egzersizi dışında başka ne yapabbilirim alkol bile aldım sarhoş olursam olur belki die ama sarhoş oluncada eşim beni lavabodan çıkartamadı bu sefer. uyku hapı alayım ya da anestezi verilsin diyorum o kadar çaresiz hissediyorum kendimi.

X