Jinekoloji Vajinismus kabusu!

Sheminy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2022
88
34
29
Herkese merhaba öncelikle, ben 1 ay önce evlendim henüz eşim ile birliktelik yaşayamadım her hangi bir doktora gitmedim ama yaşadığım şey vajinismustan başka birşey değil. Çok araştırma yaptım her yerde aynı şeyler yazıyor. 2 gün önce ilişkimiz sırasında çok az bir kan geldi ama tam anlamıyla bir ilişki olmadı sadece penisin başı girmişti. Kasilmaktan kendimi alikoyamiyorum çok canım yanıyor. Lütfen bu durumu atlatan varsa bana öneri verebilir mi? Çok sıkıldım bu durumdan çünkü.

Botoksla vajinismus tedavisi kesinlikle öneriyorum. Ben 3. Ayda yaptırdım ve sorun kalktı.Hayatimin en dehşet günleri bitmişti. Kasları bir süreliğine felç yapiyor. Biliyorsunuz yuze de yapıldığında kasları kullanamıyoruz. 4 ayın sonunda kaslareski halini aliyor. Ve sizde cinsel birleşme gerceklestikten sonra zihnizinz bilinçaltınız sizi vajinismusa sürükleyen onyargiyi kırıyor. Normallesiyor. Kesin ve cok kısa sürede sonuç.

Ama çoğu kişi botoks etkisini bitirince eski haline geliyor diyorlar. Birde merak ettim zevk alıyor musunuz?

Hanfendi bu hastalığı yenmenin yolu bu aparatları kullanmak. Aynı zamanda psikoterapiste de gidin bence
Önerdiginiz çeşit var mı onlarda bana
Gecikmeden bir doktor/terapist desteği alın bence. Zaman geçtikçe moraliniz bozulacak.
Sadece bir iki güzel tavsiyeye ihtiyacım var benim. Kadın doğum bu işi anlamıyor daha doğrusu ilgilenmiyor hele devlet hastanelerinde asla. Jinekoloji olması lazım oda özel muayne yeri var sadece gereksiz paralar istiyorlar

Ama çoğu kişi botoks etkisini bitirince eski haline geliyor diyorlar. Birde merak ettim zevk alıyor musunuz?
Hayir gelmiyor. Zaten botoksun etkisi 4-5 ay sürüyor. Ve zihniniz bu sürede cinsel birleşmeye alışmış oluyor. Demek istedigim fiziksel müdahale ile psikolojinizi etkliyorsunuz. 4- 5 ay hadi taş çatlasin 6ay vajinal zevk alma. Klitoral yoldan zevk al. Yani aliyorsun. Sonucta eşin kişiyi de düşünmek zorundasın. Ben diger yöntemlerden sonuç alamayacağımi her denemedeki başarısızlığın beni daha da uzecegini anladığım icin bu kısa sürede kesin sonuç veren yöntemi yaptırdım. Iyi ki de yspturdim. Hatta ilk ay neden yaptırmadim olmustum. Çünkü yıpratıcı bir süreçti benim icin... ben yaşamış biri olarak kesinlikle tavsiye ediyorum

Peki hangi bölüme gittiniz bunun icin

Cesaretim yada sabrım yok sanırım

Peki hangi bölüme gittiniz bunun için?
Bu işi yapan jinekologlar var. Bunlarla iyileşen çok fazla hasta var. Ama ben psikoterapiden yanayım. Rahatsızlığın sebebi psikolojik çünkü. Kaynağın yok edilmesi gerek. Tabii siz birkaç jinekologa muayene olup sorunun fiziksel olmadığına emin olun. Özele gitmeyin bu muayene için.

Canım bende hiç aparat kullanmak istememiştim daha sonra terapi aldım ve aparat ile yendim. Bende vakit kaybetme aparatlar ile başla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…