VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

Mrh bende hera kliniğe gittim aynı şekilde tedavi yapıldı 6 ay geçti ama halen aynıyım.sadece çubuklarla yapıp gönderiyorlar 3 yada 4 gün gidiyor sun.git evde çalış diyorlar.burda sana çubukları uyguladık iyilestin diyorlar .olmadığını kendini kastigini acı çektiğini söylüyorsun tekrar dene diyorlar.verdigim paraya acıdım.orda başkalarıyla konuştuk onlarda aynı 2 aydır gelen vardı .başka tedavi şekli yok çubuk sadece

Yaştan kaynaklı senin böyle oldu dedi .orda konuştuğum kişi 26 yaşında 2 aydır geliyoz sıkıldık aynı şeyi yapmaktan pişmanlığını dile getiriyordu.

Z Zerya34 canım tedavi şekli egzersiz ondan başka yapılabilecek bir uygulama yok kendini kasmadığın zaman bitecek inan bana zaten çubuğu aldıysan bitti tek adım kaldı demektir ..eşininde desteği lazım bu süreçte tabi ki.. cesaretsiz olup yıllarca asla aparatları yapamayan biri oraya gidip kendini bilen kişilere emanet ettiği için psikolojik olarak rahat hissediyor zarar vermeyeceklerini işin ehli olduklarını düşünüyor onun için evde kendi yapamayanların asla vakit kaybetmeden bu tarz kliniklerden yardım almaları şart. Ben onlar sayesinde yendim onlar olmasaydı daha ne kadar uğraşacaktım bu problemle kim bilir..
Yani onlarında yapabileceği pek bşy yok çünkü yendin aslında mesela burada yazdıklarımı yapamayanlar oluyor özelden ne yapacağım olmuyor diye soruyorlar söyleyebileceğim ve önerebileceğim harici hiç bşy yok hepsini yazdım bi an gözünü karartarak yeter artık bitsin demek ve uygulamak sonra bi bakmışsın oldu bitti gitti..

Son düzenleme:
Ciddiyet yok bide çalışanlar kapıdan gönderdiklerinin arkasında dalga gectiklerinede şahit oldum en üzücü kısmı o

Tebrikler canim bende yeni kurtuldum sanki kanat acib ucucam cook mutlu ve özgürüm

Cansın
Rabbim kucağımızı bebişlede doldursun inşaAllh
Sende başaranlar arasına katıldığına göre

Tabiki 7000 TL ücret odedigim her defasında kremlerini kendin dışardan aldığın yeri unuturmuyum . sonuc olumlu olsaydı tabiki içerdim bende

Tabiki 7000 TL ücret odedigim her defasında kremlerini kendin dışardan aldığın yeri unuturmuyum . sonuc olumlu olsaydı tabiki içerdim bende
Canım inan hem üzüldüm hem şok oldum ..
sen eşli denemenin neresinde yapamıyorsun takılıyorsun canım bebekyağı kullanınn mutlakaa bebek yağı ben yardımcı olabildiğim kadar oluyum ama sen yenmişsin aslında çünkü esas olay aparatları alabilmekte

Kendimi kasıyorum eşimi itiyorum müsade etmiyorum.beponthol krem kulanarak zor bela oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…