VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

Canım çarpıntı bulantı olaylarını aşmak için ilk aparatın girdiğini görmek şart..
Her zaman söylüyorum hep söyleyeceğim Eğer cesaret asla gelmiyor her gün her gün aynı yerde kalıyorsanız boşuna vakit kaybetmeyin Hera ya gidin .

Her geçen gün zarar..
Ufacık cesaret varsa bu iş olur
Aksi halde yani asla cesaret yok ve dereceniz çok ileriyse kulak çöpü bile alamaz vaziyetteyseniz yardımsız olmaz olmuyor yani ..
Kendimden biliyorum yapmadığım hiç bşy kalmadı sonuç olarak sadece günlerim geçti gitti..çünkü ben yardımsız yapamayacağıma inanmıştım bi kere isteyerek ya da istemeyerek ..
Benim konum yazım cesareti olanlar için ..
Kendi başına yenebilecek cesareti kendinde bulanlar görenler için ..

Canım eşine yaptırmayı denesen bende senin gibiyim kendim asla bişey sokamam ama eşim ilk serçe parmakla konusturarak aklımı dağıtarak yaptı sonra sonra ilerledim bende

Tebrik ederim canim,ben de egzersiz yapiyorum esliyi basaramadik 4. Boyla esli deneme arasinda ne kadar fark oluyo esli denemede baskı acı oldumu bende artik cok yoruldum esliyi basaramamaktan

Tebrik ederim canim,ben de egzersiz yapiyorum esliyi basaramadik 4. Boyla esli deneme arasinda ne kadar fark oluyo esli denemede baskı acı oldumu bende artik cok yoruldum esliyi basaramamaktan
Ben de şu anda sizin gibiyim esliyi basarmaya calisiyorum Son adimdayiz az kaldi insallah olucak

Ben de şu anda sizin gibiyim esliyi basarmaya calisiyorum Son adimdayiz az kaldi insallah olucak
İnsallah ama artik yoruldum esli imkansizmis gibi geliyor bende yenebilcek miyim acaba, parmak egzersizleri dilatorler olurken eslide o duvar gecmiyo kasmiyorum da ama yok

İnsallah ama artik yoruldum esli imkansizmis gibi geliyor bende yenebilcek miyim acaba, parmak egzersizleri dilatorler olurken eslide o duvar gecmiyo kasmiyorum da ama yok
Tam o duvar dediğin yerde derin nefes al verirken otur

Tam o duvar dediğin yerde derin nefes al verirken otur
Canim valla yapiyorum nefesi her seyi olmamasi icin bir sebep de yok bunun farkindayim öyle olsa egzersiz de yapamazdim ama uzun süredir ugrasiyoruz egzersizle p. Arasinda kalinlik farki var zaten eşlide bu yuzden bir türlü cesaretimi toplayip devam edemiyoruz takılı kalıyor cogu kisi esli daha kolay dedi insallah o cesareti gösterip yenebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…