Vajinismus için uyuşturucu krem?

Sheminy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2022
88
34
29
Vajinismus için anestol krem ve emla krem kullanan var mı? Varsa gerçekten işe yarıyor mu? Yanma hissi vs olmasından korktuğum için henüz denemedim. Kullanan varsa yardımcı olabilir mi?

Anestol hafif bir krem ama emla kremle uyuşacağınıza emin olabilirsiniz. Bir arkadaşım bu şekilde aşmıştı

Vajinismus için anestol krem ve emla krem kullanan var mı? Varsa gerçekten işe yarıyor mu? Yanma hissi vs olmasından korktuğum için henüz denemedim. Kullanan varsa yardımcı olabilir mi?
Emla krem kullandık ama hiçbişeye yaramadı uyuşturmuyor bildiğin hissediyorsun sadece karıncalandırıyor her yolu denedik ama yok

Bir zararı varmı yok mu bilmiyorum açıkcası, ozaman ilgilenmedimde zararıyla 6 aydır olmuyordu onun stresi vardı olsun kurtulayım modundaydım, valla çok çok afedersin ama eşim kendi parmağına sürüp denedi ileriye kadar gitti bu şekilde ve uyuştukça parmağını alabildim tüm boğum uyuştuğunu hissediyorsun ve birazda yakıyor sadece o kadar

Nasıl kullandınız acaba ben yıllardır yapamıyorum yardımcı olur musunuz
Iliski denemesinden hemen once vajina girisine az miktarda sürdüm.
Hemen uyustu zaten. Sonra denediğimizde iliski gerceklesti.
Olabildigini gördükten sonra 2.iliskimde ihtiyac duymadim buna.

Iliski denemesinden hemen once vajina girisine az miktarda sürdüm.
Hemen uyustu zaten. Sonra denediğimizde iliski gerceklesti.
Olabildigini gördükten sonra 2.iliskimde ihtiyac duymadim buna.
Peki eşinizi itme durumu falan oldu mu acaba sorum ama kusura bakmayın gerçekten yıllardır uğraşıyorum bu durmla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…