Vajinismus ankara - yardımmm ?

ttcbn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2016
28
7
33
Merhaba, 3 aylık evliyim ve başlıktan anladığınız üzere bir cok yöntem denememe rağmen yapamadım. Uyusturucu spreyler, kremler, yağlar vs... ankara da hera klinik, dr soytürk gibi klinikler gördüm ama o kadar coskuyla yazilmis ki reklam olduğu kanaatindeyim. Gercekten ankara da bu konuda doktora gidip yenen arkadaslar ya da baska yolla yenenler yardımcı olabilir mi lütfen.

2 yıl sonunda dr. Didem kurban sayesinde kurtuldum bu hastalıktan canım tavsiye ederim sadece vajinal rahatsızlıklar ilgilenen bir doktor ve vajinismus hakkında çok başarılı bir doktor kesinlikle tavsiye ederim ben 3 günde yendim çok şükür

Merhaba, ücretleri ve tedavisiyle ilgili bilgi verme şansınız var mı o kadar çok okudum ki kafam cok karıştı

Merhaba, ücretleri ve tedavisiyle ilgili bilgi verme şansınız var mı o kadar çok okudum ki kafam cok karıştı
Canım bizden 5 milyar aldı ama dereceye göre fiyatı ve seansları ayarlıyor simdi fiyat için ne desem yalan olur instagram dan Didem kurban diye gir çeşitli videoları var vajinismus ile ilgili yanii ben çok memnun kaldım iyikide ona gitmişim parmak egzersizi kesinlikle yok 4 tane küçükten büyüğe doğru aparatları var onlarla çalışıyorsun sonra eşli birlikte çalışma yapıyorsun sana evde yapabileceğin çalışmaları söylüyor her gün ödev gibi onları yapman lazım yani hiç zaman kaybetme ben giden 2 yılıma acıyorum keske kabullenip başta gitseydim hiç endişe etme çok kolay ben ilk başta korkarak gitmiştim sonra ki seanslara koşarak gidiyordum bir önce bu illetten kurtuluyum diye Didem hanım o kadar iyiki hiç seni kıracak üzecek davranışlarda bulunmuyor o kadar sabırlı iyi niyetli birisi yani sana anne şefkatiyle yaklaşıyor hep umut verici sözlerde bulunuyor emin ol gittiğinde hiç pişman olmazsın

Çok tesekkur ederim peki eslimi gittini

Ve kaçıncı dereceydiniz

Evet eşli gittik zaten önce seni ön muayyene yapıyor sonra eşin ve seninle konusuyor nasıl tedavi edeceğini kaç günde çözüleceğini söylüyor tabi bunda seninde iraden çok önemli kimi 2 günde kimi 3 günde gibi 4 günde yenmiş
Çok tesekkur ederim peki eslimi gittini

Ve kaçıncı dereceydiniz
Yani derece olarak bilmiyorum ama biz hiç ilişki yaşayamadık ben hep korktum eşimi ittim yani vajinismusken internetten araştırıyordum kimi evde kendi yenmiş onların yöntemlerini uygulamaya çalışıyordum kesinlikle yapamıyodum hep bir acıyacak duygusu vardı içimde dokunamıyodum ayrıca psikolojik olarak çok yıpranmıştım ama hiç korkulacak gibi değil eşin yanındaysa sadece hep destek oluyorsa en önemlisi o gerisi gelecek inan bana

Anladım bizde aynı durumdayiz. Yani hala kizım o yuzden o 4 aparat isi kafami karostordi ama artik muayene de görcem

Anladım bizde aynı durumdayiz. Yani hala kizım o yuzden o 4 aparat isi kafami karostordi ama artik muayene de görcem
Korkma canım kafan hiç karışmasın zaten apartlara anestol krem ve bepantol krem sürüp öyle tedaviye başlıyorsun yani anestol vajinayı uyuşturacak hiç korkma sen bak instagramdan videolara

Trend yoldan dilator seti aldım, hindistan cevizi yağıyla yaptım nefes egzersizleriyle. 5 günde kendim yendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…