Vajinismus 3 günde YENDİM ! :)

Bu arada benim problemim oranın kapalı olduğu düşüncesi değil bacaklarımı aşırı kasıyorum ve gevsetemiyorum

Bende vajinusum yenemiyorum bir türlü bana da yardımcı olurmusun

Adınıza çok sevindim tebrik ederim bnde aynı sorunu yaşıyorum nasıl aşacağım aşabilcek miyim o kadar zor bi süreç ki kabusa çeviriyor evliliği Siz nasıl yendiniz neler yapmamız gerekir bilgi verirseniz çok mutlu olurum

Canım benim Vajinismus bir travmadır zaten. Babayla kavga etmek, doğum videoları izleyip korkma, gerdek gecesi korkusu vs sebeplerden ötürü çıkan birşey. Sen bunu atlamışsın ne mutlu sana tebrik ederim

Merhabalar yardımınıza ihtiyacım var uyusturucu krem ve spreyle artık içime alabiliyorum ama halen korkum geçmedi kendimi rahat bırakamıyorum eşime her seferinde basa sarıyor gibi girmesi için saatlerce uğraşıyoruz ve çok çok fazla canım açıyor ne yapacağımı şaştım bu kremlere alışmaktan korkuyorum acı çektiğimi gördükçe eşimle aramızdaki o kopuk bağlar daha da yıpranır hale geldi bu konuda bana yardımcı olmanızı rica ediyorum

Doktor seanslarında neler anlatıldı banada yrafimci olur musunuz 1 yıllık evliyim hala aşmaadim

Banada 3 günde nasil basardiginizi yazarmisiniz

Bana da yardım eder misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…